Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιλογής ηχείων για τον υπολογιστή μας.


WalkerSW

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Εγώ ακολουθώ πιστά  τις προτάσεις σας και μόνο σε καλό μου έχει βγει, οπότε ας βοηθήσουμε κι ένα φίλο που ρωτάει.budget  μέχρι 150,  2.0  ηχεία, μουσική  καθαρά η χρήση τους. Δώστε μου 2 3 καλές επιλογές να του παραγγείλω ένα σετ γτ τρώγεται με τα σαπάκια της  logitech κι επειδή με καλεί συχνά και για καφέ θα με πονοκεφαλιάσει.  Ευχαριστώ πολύ, ειλικρινά εδώ γίνεται εξαιρετική δουλειά.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, trelaras22 είπε

Καλησπέρα. Εγώ ακολουθώ πιστά  τις προτάσεις σας και μόνο σε καλό μου έχει βγει, οπότε ας βοηθήσουμε κι ένα φίλο που ρωτάει.budget  μέχρι 150,  2.0  ηχεία, μουσική  καθαρά η χρήση τους. Δώστε μου 2 3 καλές επιλογές να του παραγγείλω ένα σετ γτ τρώγεται με τα σαπάκια της  logitech κι επειδή με καλεί συχνά και για καφέ θα με πονοκεφαλιάσει.  Ευχαριστώ πολύ, ειλικρινά εδώ γίνεται εξαιρετική δουλειά.  

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά ψάχνω να αγοράσω ηχεία για τον υπολογιστή μου . Η χρήση που κάνω είναι μουσική ταινίες και gaming 

Θα ήθελα να έχουν καθαρό ήχο λίγο μπάσο αλλά πιο πολύ να ακούγετε όμορφα ο ήχος χωρίς παρεμβολές και να παίζει καλής ποιότητας ήχος όταν τα βάζω σχετικά δυνατά

Το badget που διαθετω είναι γύρω στα 50€ 55max

Είμαι Ηράκλειο Κρήτης οπότε αν υπάρχει κάτι καλό σε κατάστημα εκεί για να γλιτώσω τα μεταφορικά θα ήταν καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Γεια σας παιδιά ψάχνω να αγοράσω ηχεία για τον υπολογιστή μου . Η χρήση που κάνω είναι μουσική ταινίες και gaming 

Θα ήθελα να έχουν καθαρό ήχο λίγο μπάσο αλλά πιο πολύ να ακούγετε όμορφα ο ήχος χωρίς παρεμβολές και να παίζει καλής ποιότητας ήχος όταν τα βάζω σχετικά δυνατά

Το badget που διαθετω είναι γύρω στα 50€ 55max

Είμαι Ηράκλειο Κρήτης οπότε αν υπάρχει κάτι καλό σε κατάστημα εκεί για να γλιτώσω τα μεταφορικά θα ήταν καλό

https://plus3.gr/genius-speakers-1way-2-1ch-45w-wooden-brown-v-b-t-c-swhf21-1700-brv2-genius-106894

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Έχω βρει στα 50€ τα Logitech Z333 να πάρω αυτά ή αυτά που μου έστειλες και γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Έχω βρει στα 50€ τα Logitech Z333 να πάρω αυτά ή αυτά που μου έστειλες και γιατί;

Tα μπαχατελο-Logitech δεν θα τα έπαιρνα όχι 50 ούτε τζάμπα, πλαστικά κουτάκια είναι για μπουμ μπουμ κι έτσι, κοινώς για ηχορύπανση!

https://plus3.gr/genius-speakers-2way-2-1-32w-brown-wooden-all-1line-in-genius-59572

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Tα μπαχατελο-Logitech δεν θα τα έπαιρνα όχι 50 ούτε τζάμπα, πλαστικά κουτάκια είναι για μπουμ μπουμ κι έτσι, κοινώς για ηχορύπανση!

https://plus3.gr/genius-speakers-2way-2-1-32w-brown-wooden-all-1line-in-genius-59572

Γιατί ποια η διαφορά από αυτά που είπα τα έχεις δοκιμάσει και τα δυο για να πεις;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nik1239 είπε

Γιατί ποια η διαφορά από αυτά που είπα τα έχεις δοκιμάσει και τα δυο για να πεις;;

Φίλε τέλος, πάρε ότι νομίζεις, είπαμε, τα Logitech που κοιτάς είναι απλώς... Μ Π Α Χ Α Τ Ε Λ Ε Σ  μόνο για μπουμ μπουμ κι έτσι, κοινώς για ηχορύπανση! Και αυτά ακόμα τα φθηνά https://www.megasalapatas.gr/index.php?route=product/product&product_id=6555 είναι καλύτερα. Θες να το καταλάβεις, καλώς, δεν θες να το καταλάβεις, πάλι καλώς! ΟΚ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Φίλε τέλος, πάρε ότι νομίζεις, είπαμε, τα Logitech που κοιτάς είναι απλώς... Μ Π Α Χ Α Τ Ε Λ Ε Σ  μόνο για μπουμ μπουμ κι έτσι, κοινώς για ηχορύπανση! Και αυτά ακόμα τα φθηνά https://www.megasalapatas.gr/index.php?route=product/product&product_id=6555 είναι καλύτερα. Θες να το καταλάβεις, καλώς, δεν θες να το καταλάβεις, πάλι καλώς! ΟΚ?

Είμαι ανάμεσα σε δύο ηχεία να μου πείτε αν έχετε κάτι άλλο να προτείνετε 

Logitech Z333 vs Sonic gear titan 5 BTMI

Θέλω να μου προτεινετε κάποιο από εμπιστο καταστημα skroutz ή κατάστημα στο Ηράκλειο μέχρι 50€ 

Φίλε Ζαχαρία σκέφτομαι και αυτά τα δύο που μου είπες πιο πάνω απλά δεν ξέρω αν είναι έμπιστο κατάστημα αυτό η αν υπάρχει σε κάποιο άλλο κατάστημα το συγκεκριμένο προϊόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Είμαι ανάμεσα σε δύο ηχεία να μου πείτε αν έχετε κάτι άλλο να προτείνετε 

Logitech Z333 vs Sonic gear titan 5 BTMI

Θέλω να μου προτεινετε κάποιο από εμπιστο καταστημα skroutz ή κατάστημα στο Ηράκλειο μέχρι 50€ 

Φίλε Ζαχαρία σκέφτομαι και αυτά τα δύο που μου είπες πιο πάνω απλά δεν ξέρω αν είναι έμπιστο κατάστημα αυτό η αν υπάρχει σε κάποιο άλλο κατάστημα το συγκεκριμένο προϊόν

https://plus3.gr/genius-speakers-2way-2-1-32w-brown-wooden-all-1line-in-genius-59572

https://plus3.gr/genius-speakers-1way-2-1ch-45w-wooden-brown-v-b-t-c-swhf21-1700-brv2-genius-106894

Το κατάστημα είναι εμπιστότατο και ΤΕΛΟΣ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Οκ θα πάρω το πρώτο ή το sonic gear ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδια! θα ηθελα να ρωτησω για ηχεια συνδεδεμενα με pc για κυριο λογο μουσικη (πολυ μουσικη) και λιγο ταινιες. Ο χωρος είναι το πολυ 30m^2. Εχω βρει σε πολυ καλη τιμη τα ηχεια B&W DM602 S3, δεν εχω ενισχυτή και γενικοτερα ειμαι σε δίλημμα αν αξιζει κατι τετοιο ή να παω σε αυτοενιχυόμενα γυρω στο 200αρι-250αρι. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Επεξ/σία από Karagiouless
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν τα b&w έχουν δουλέψει 19 χρόνια καθημερινά σε μεγάλες εντάσεις και είναι για πέταμα; Δεν νομίζω ότι κάποιος μπορεί να έχει άποψη για παλιά μεταχειρισμένα ηχεία αν δεν τα ακούσει και δεν τα δει προσεχτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει σε αυτήν την περίπτωση εννοείτε πως θα τα δεί-ακούσει πρώτα . Ηχητικά πάντα είναι πολύ ανώτερα σε αυτήν την κατηγορία.

Εχω τα 603 s2 πρώτο χέρι, κοντά τέλη 90 τα είχα πάρει, και παίζουνε σε μεγάλες εντάσεις και με καλά ρεύματα.

Το μόνο που έπαθε το ηχείο ήταν να σκιστεί λίγο η ανάρτηση, αλλά αυτό έγινε μάλλον από μετακόμιση, με ένα recone έφτιαξαν.

Μου έχουν βγει σκυλιά 👍

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...