Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιλογής ηχείων για τον υπολογιστή μας.


WalkerSW

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μιλαμε παντα για ταινιες και παιχνιδια ετσι? Καταλληλος χώρος για το στησιμο υπαρχει?

Ναι για αυτά ενδιαφέρομαι περισσότερο. Μουσική δεν με πολύ ενδιαφέρει. Αν έχω χώρο να βάλω τα ηχεία πίσω εννοείς φαντάζομαι . Εξαρτάται βέβαια και τα λεφτά γιατί αρχίζει και ξεφεύγει το πράγμα...Μια τραπεζαρία είναι σχετικά μικρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβασεις τον οδηγό θα δεις ότι τα 5.1 πρέπει να στηθούν με πολυ συγκεκριμένο τρόπο για να έχει νόημα η αγορα τους. Αλλιώς πας σε αρκετα καλά 2.1 και είσαι αρχοντας.

 

Έτσι και αλλιώς για να αξιζει η αλλαγη απο αυτα που ήδη έχεις πρέπει να δωσεις πάνω απο τα διπλα χρήματα που σκέφτεσαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το sub, ειναι απο την αριστερη μερια, αλλαζει κατι? για 5.1 παντα.

Μπα, δεν παίζει ρόλο...

Αν διαβασεις τον οδηγό θα δεις ότι τα 5.1 πρέπει να στηθούν με πολυ συγκεκριμένο τρόπο για να έχει νόημα η αγορα τους. Αλλιώς πας σε αρκετα καλά 2.1 και είσαι αρχοντας.

 

 

 

Έτσι και αλλιώς για να αξιζει η αλλαγη απο αυτα που ήδη έχεις πρέπει να δωσεις πάνω απο τα διπλα χρήματα που σκέφτεσαι..

Πάει πολύ μετά. Μέχρι 150 αντε 160 να τα έδινα. Με τα 2.1 χάνεται το νόημα του surround ήχου όμως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, δεν παίζει ρόλο...

 

Πάει πολύ μετά. Μέχρι 150 αντε 160 να τα έδινα. Με τα 2.1 χάνεται το νόημα του surround ήχου όμως....

Μα αμα δεν υπάρχει ο κατάλληλος χώρος για να στηθούν πάλι πάει χαμένο το νόημα του surround.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αμα δεν υπάρχει ο κατάλληλος χώρος για να στηθούν πάλι πάει χαμένο το νόημα του surround.

Μα εγώ δεν είπα πως δεν υπάρχει :-D Αλλα δεν θα δώσω και 300 € για ηχεία.Να δες πως τα έχω τώρα.

post-109552-0-68436000-1393943103_thumb.jpg

post-109552-0-92062100-1393943115_thumb.jpg

post-109552-0-79070500-1393943129_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

125 από eshop με 2 χρονια εγγύηση και 107 από special price με 1 χρόνο εγγύηση . Έχω δει και τα genius που γράφεις στην αρχή αλλά διαβάζω για προβλήματα αξιοπιστίας και σέρβις. Τώρα βέβαια είναι να μην σου τύχει.

1 χρονος εγγυηση δεν υπαρχει πουθενα μαθετε να ψωνιζετε στην ΕΕ ειστε και οχι στην ουγκαντα !

δεν εναι αναγκη να δωσεις τοσα ολλα λεφτα mp3 ακους κ για παιχνιδια κ ταινιες οπως βλεπω τον χωρο σου μια χαρα θα σε βολεψουν και αυτα η αν πας εδω δε το συζηταμε εισαι βασιλιας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μικροδιαφορες θα δεις  - για ουσιαστικες διαφορες πρεπει να ανεβεις αρκετα κ δε νομιζω να αξιζει .. 

μεινε οπως εισαι μην αλαζεις τιποτε που λέει κ το τραγουδι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλούτσικα ειναι στημένα ... Μείνε με αυτα που έχεις πάντως δεν αξιζει η αλλαγη ...

 

Ναι μια χαρά είναι για τον χώρο,τα έχω βολέψει κάπως.Απλά ηθελα να πηγαινα σε κάτι λίγο πιο δυνατό.

 

 

 

 

1 χρονος εγγυηση δεν υπαρχει πουθενα μαθετε να ψωνιζετε στην ΕΕ ειστε και οχι στην ουγκαντα !

δεν εναι αναγκη να δωσεις τοσα ολλα λεφτα mp3 ακους κ για παιχνιδια κ ταινιες οπως βλεπω τον χωρο σου μια χαρα θα σε βολεψουν και αυτα η αν πας εδω δε το συζηταμε εισαι βασιλιας 

Καλά δεν υπήρχε περίπτωση να τα πάρω απο εκεί έτσι και αλλιώς...Και εγω αυτά είπα που λες  αλλά ξαναλέω πως θέλω να δω διαφορά σε σχέση με τα creative inspire p5800 που έχω τώρα...Ο walkerSW έχει άλλη γνώμη οπως βλέπεις...

μικροδιαφορες θα δεις  - για ουσιαστικες διαφορες πρεπει να ανεβεις αρκετα κ δε νομιζω να αξιζει .. 

μεινε οπως εισαι μην αλαζεις τιποτε που λέει κ το τραγουδι ..

Χαχαχα ατσα  και το λαικό με τον ΛεΠα  :P Tα edifier που εχουν και tweeter ξεχωριστό δεν θα είναι καλύτερος ο ήχος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αυτον που εχεις τωρα παρα πολυ καλυτερος !  160αρα ομως ..

σε παιρνει ?χωστα ! απλα ειναι τα πραγματα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αυτον που εχεις τωρα παρα πολυ καλυτερος !  160αρα ομως ..

σε παιρνει ?χωστα ! απλα ειναι τα πραγματα ..

Για τα genius k τα hercules δεν έχεις άποψη?

http://www.hercules.com/us/Speakers/bdd/p/128/xps-5-1-70-slim

/http://www.e-shop.gr/product?id=PER.570074

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...