Προς το περιεχόμενο

Αγορά μπάλας μπάσκετ...


Pankar95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άκυρη η Spalding, δεν μου άρεσε που την είδα και μου φάνηκε και κάπως βαριά..

Ανάμεσα σε molten και nike, για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ποια να προτιμήσω ρε παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρήγγειλα μία από intersport για τώρα και αργότερα ίσως πάω σε nike versa.

Το θέμα είναι αν η versa θα αντέξει στην άσφαλτο..??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα μία από intersport για τώρα και αργότερα ίσως πάω σε nike versa.

Το θέμα είναι αν η versa θα αντέξει στην άσφαλτο..??

Ελα ρε τι ανησυχεις. Ασφαλτο κιολας; Μια χαρα θα ειναι οποια (μη δερματινη) μπαλα κι αν παρεις. Δεν φθειρονται ευκολα σε ασφαλτο, εκτος αν παιζεις 3 ωρες την ημερα, καθε μερα.

Απο εκει και περα θεμα υφης ειναι, γιαυτο καλα θα ηταν να τσεκαρεις με το χερι σου σε καποιο καταστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ανθεκτικά τι εννοείς? Αν παίζεις σε παρκέ, για τις προπονήσεις και τους αγώνες θα σου βγάλουν πολύ άνετα μια 3ετία. Jwall, Rose, CrazyLight, CrazyShadow είναι αξιοπρεπή, και δε θα σε απογοητεύσουν για κανένα λόγο. Απο nike θα πήγαινα μόνο σε Jordan, τα άλλα τα θεωρώ ξεφτιλοπάπουτσα (άντε με εξαίρεση τα kobe, αν σε βολεύουν τα κοντά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα θέλω για παρκέ βασικά, αλλά σε παρκέ ζορίζονται λιγότερο έτσι δεν είναι;

Κάποια άλλα απο adidas που είχα πάρει στα 70  ευ. μου έχουν διαλυθεί μετά απο 1.5 χρόνο χρήσης σε ανοιχτά γήπεδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για έξω κοιτάς τα crazy shadow περισσότερο, τα πήρε ένας φίλος μου στα 60 ευρώ στις εκπτώσεις του χειμώνα. Τα υπόλοιπα είναι performance shoes δε ξέρω σε τι θα ωφεληθείς αν δεν τα φοράς σε παρκέ.

 

Γενικά για έξω κοίτα παπούτσια με δέρμα, durable, χωρις αεροσόλα και κυρίως δίνοντας έμφαση στην άνεση και την τιμή, καθώς θα τα αλλάζεις ανά χρόνο.

 

Είχα τα pro model του '11 και ήταν το πιο durable παπούτσι που έχω φορέσει, ψάξε αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο.

 

Σε nike δε θα πήγαινα, οι σειρές που όντως αξίζουν είναι πάνω απο 100 ευρώ, και δε θα δεις διαφορά αν τα παίζεις έξω.


 

Δε μπορώ να πω οτι έχει ποικιλία/νέα μοντέλα ή τόσο εξωφρενικά καλές τιμές + οτι παίρνεις γουρούνι στο σακί αφού δε μπορείς να τα δοκιμάσεις.

 

Νομίζω το eastbay είναι έτη φωτός μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...