Προς το περιεχόμενο

[SSD] INTEL 520 240GB crazy sundays e-shop - 128.50€


starconvict

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου ήρθε μήνυμα να πάω να παραλάβω

 

Άκυρο ήταν ένα coolerάκι που είχα ξεχάσει ότι είχα παραγγείλει 

Επεξ/σία από takjar
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω εχω παραγγειλει απο την δευτερα και δεν με εχουν παρει ουτε ενα τηλ. λετε να γινει καμια στραβη? ή ετσι εγινε και σε αλλους?
επισης κατι θελω να ρωτησω τωρα αν μπειτε στο e-shop λεει οτι ο σκληρος αυτος κανει 170 ευρω...παιζει να μου πουνε τιποτα οτι κανει 170 ευρω τωρα και τετοια?? ευχαριστω προκαταβολικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ μάλλον απλώς συνειδητοποίησαν ότι το παράκαναν με την έκπτωση, διότι δεν είναι ότι δεν μπορεί να κάνει κάποιος ακόμα παραγγελία. Απλώς ανέβασαν την τιμή και βάλανε τον άλλο SSD στο Crazy Sunday

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.305140

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη παιζει να μας κανανε καμια μπινια τωρα? ή οσοι εχουμε κανει παραγγελια οταν ισχυε η προσφορα θα μας ερθει και θα ισχυει η προσφορα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη παιζει να μας κανανε καμια μπινια τωρα? ή οσοι εχουμε κανει παραγγελια οταν ισχυε η προσφορα θα μας ερθει και θα ισχυει η προσφορα??

 

Είτε μας δοθούν οι δίσκοι στην τιμή αυτή ή όχι, μπινιά έχει γίνει γιατί δεν τιμάει τους κανόνες που έχει βάλει στην πολιτική προσφορών "Crazy Sunday"

 

Από την στιγμή που δεν λέει εξαντλήθηκε έπρεπε να έχει την τιμή του Crazy Sunday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε μας δοθούν οι δίσκοι στην τιμή αυτή ή όχι, μπινιά έχει γίνει γιατί δεν τιμάει τους κανόνες που έχει βάλει στην πολιτική προσφορών "Crazy Sunday"

 

Από την στιγμή που δεν λέει εξαντλήθηκε έπρεπε να έχει την τιμή του Crazy Sunday

δεν εχουμε δικαιωμα ομως αν δεν ερθουν στην τιμη της προσφορας να μην τους δεχτουμε? εγω εκανα την παραγγελια για 128.50 ευρω...οχι παραπανω θα τους παρω τηλ αυριο να δω τι παιζει....

παρεπιπτωντος τωρα λεει εξαντλημενο....τι να πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχουμε δικαιωμα ομως αν δεν ερθουν στην τιμη της προσφορας να μην τους δεχτουμε? εγω εκανα την παραγγελια για 128.50 ευρω...οχι παραπανω θα τους παρω τηλ αυριο να δω τι παιζει....

παρεπιπτωντος τωρα λεει εξαντλημενο....τι να πω....

 

Ειναι εντελως απιθανο να σου ζητησουν αλλα χρηματικο ποσο απο την τιμη που τον παρηγγειλες. Και να συμβει που δεν θα συμβει μπορεις να μην παραλαβεις η να απαιτησεις την τιμη στην οποια εκανες την παραγγελια. Τζαμπα το συζηταμε παντως, δεν εχεις λογο να ανυσηχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι εντελως απιθανο να σου ζητησουν αλλα χρηματικο ποσο απο την τιμη που τον παρηγγειλες. Και να συμβει που δεν θα συμβει μπορεις να μην παραλαβεις η να απαιτησεις την τιμη στην οποια εκανες την παραγγελια. Τζαμπα το συζηταμε παντως, δεν εχεις λογο να ανυσηχεις.

 

Αρχικά μάλλον θα παραλάβουμε, αλλά όχι στις 4ις Φεβρουαρίου που έλεγε βέβαια, διότι μάλλον μαζεύτηκαν πάρα πολλές παραγγελίες, αλλά εν καιρό. Να μαζέψουν τις παραγγελίες να βρούνε την καλύτερη προσφορά εισαγωγής, να κάνουν την παραγγελία και εάν δούνε ότι τελικά έχουν ζημιά ανά SSD που πουλάνε θα ακολουθήσουν διάφορες τακτικές για να μειώσουν τις παραγγελίες.

  • Θα προτείνουν κάποιο άλλο SSD
  • Θα μειώσουν τις παραγγελίες με πολλά τεμάχια σε 1 τεμάχιο
  • Η' θα υποστηρίξουν ότι έχει εξαντληθεί το προϊόν και ότι δεν παράγει πια η Intel μιας και έχει βγει ο 530
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...