Προς το περιεχόμενο

TitanFall [Xbox 360][Xbox One]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ' όσο ακούγεται, σε όλες θα βγεί το 2ο.

ειναι ΠΟΛΥ νωρις να προεξοφλει κανεις τι θα γινει σε τρια χρονια απο τωρα. Και αυτες οι "πηγες"  που δηλωνουν σιγουρια, μαλλον τιποτα τυπου "famous mortimer" ειναι.

παρ'ολα αυτα να υπενθυμισω οτι στην ουσια τιποτα δεν αλλαξε: Η ΕΑ ειναι publisher στο πρωτο titanfall (που ειναι ms platform exclusive), φαινεται πως η ΕΑ θα ειναι publisher και στο δευτερο titanfall.

Φυσικα, δεν τιθεται θεμα κοστους για τη microsoft σε περιπτωση που στην πορεια κρινει οτι το titanfall ειναι κατι που το θελει να ειναι exclusive στις πλατφορμες της.. οπως δεν τιθεται και θεμα να πει η ΕΑ οχι..

εχουμε αρκετο δρομο μεχρι το επομενο titanfall, και πιστευω οτι περισσοτερο το πως θα κινηθει η αγορα στο μελλον θα καθορισει το που θα βγει το titanfall 2 και που οχι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εξαρτηθεί πόσο playable είναι όμως.

Link.png Site: Titanfallon Xbox 360 will run at over 30fps

And contain all the content of its next-gen forbear.

 

Για Source Engine μιλάμε, μόνο γίδια θα το έκαναν unplayable :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα νεα για αυτους που εχουν xbox 360

 

 

φαινεται οτι η επιχειρηση  "titanfall 360" πετυχε. το παιχνιδι απο τις πρωτες εντυπωσεις που ειδα φαινεται οτι ειναι πιστο στο πρωτοτυπο και παιζει και καλα επισης. 8)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο οσο θυμαμαι η Source Engine επαιζε αρκετα καλα σε PS3, ισως και καλυτερα απο οτι σε Xbox 360.

 

Αλλα anyway οι θεωριες δεν εχουν νοημα. Εμενα δε μου κανει εντυπωση το πως τρεχει το παιχνιδι στο Xbox, εκτος οτι ειναι παλια σχετικα μηχανη, ειναι και αρκετα scalable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενθουσιαστείς με κάτι που θα δεις τώρα σε κονσόλα του 2005 δύσκολο, ούτως ή άλλως. Μια χαρά μου φαίνεται εμένα, και σίγουρα θα φαίνεται και καλύτερο στην τηλεόρασή μου συγκριτικά με το twitch. All other things being equal, είναι ακριβώς αυτό που έλεγα. Καθυστέρηση κυκλοφορίας για να μη βολευτούν οι περισσότεροι με το 360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενθουσιαστείς με κάτι που θα δεις τώρα σε κονσόλα του 2005 δύσκολο, ούτως ή άλλως. Μια χαρά μου φαίνεται εμένα, και σίγουρα θα φαίνεται και καλύτερο στην τηλεόρασή μου συγκριτικά με το twitch. All other things being equal, είναι ακριβώς αυτό που έλεγα. Καθυστέρηση κυκλοφορίας για να μη βολευτούν οι περισσότεροι με το 360.

θα ελεγα το αντιθετο.

καθυστερηση κυκλοφοριας ωστε η εκδοση για το 360 να μην ειναι ενα φιασκο και μισο.

 

αλλωστε, θα πρεπει να σκεφτεις καλα οτι publisher δεν ειναι η microsoft αλλα η ΕΑ, οποτε η microsoft δεν ηταν σε θεση ουτε να απαγορεψει εικονες και βιντεο, ουτε να καθυστερησει την κυκλοφορια του παιχνιδιου στο 360.

 

και να ξερεις και κατι αλλο: οσο πιο καλο ειναι το titanfall στο 360, τοσο πιο καλο "σκαλοπατι" θα αποτελεσει για τη μεταβαση καποιου απο το 360 στο επομενο μηχανακι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...