Προς το περιεχόμενο

TitanFall [Xbox 360][Xbox One]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λοιπον, ειμαι ετοιμοπολεμος κι εγω και ξεκιναω. απλα να γραψω κατι που διαπιστωσα ΠΡΙΝ ξεκινησω:

στη beta, στο ιδιο μηχανημα στην ιδια συνδεση ειχα ping ~80-90, και τωρα με το καλημερα 60.

καλος οιωνος, ελπιζω να μην γκρεμοτσακιστει το cloud :D

 

edit: πωπω.. ταχυσφαγειο <<καλως τα παιδια, καλως τα!>> :D

Επεξ/σία από p3tran
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δες κάνα stream του Angry Joe, ο οποίος παίζει με 360 controller στο PC. Μια χαρά παίζει. Απέναντι σε άτομα που παίζουν με mouse/keyboard. Ολα θέμα συνήθειας είναι.

 

Μια χαρα μπορει να παιξεις και με gamepad αλλα αν θες να ξεχωρισεις στο pc θες mouse/keyboard αλλιως δεν εχεις τυχη.Gamepad μονο σε κονσολα απεναντι σε ιδιους παιχτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε κανείς να στριμαρει κανένα παιχνίδι από το one? πήγα να κάνω δοκιμή με το cod έχω κάνει και update κανονικά το twich και activate με τον λογαριασμό μου. είμαι online στο προφίλ έχω allow broadcast από το privacy και όταν να πάω να κάνω broadcast δεν με αφήνει.. πάει να κάνει και με πετάει και γράφει something went wrong 100 φορές προσπάθησα τα ίδια κάπου μου έγραφε και unknown game :o μήπως παίζει Αμερική και δεν παίζει σε εμάς ευρωπη ακόμα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως console peasants σας παίρνει :)

 

Πάντως πέρα από τη πλάκα μια χαρά το βλέπω το παιχνίδι στο Xbox One, παρόλο που είναι 792P.Και παίζει και καλά ο τύπος.

 

http://www.twitch.tv/therace

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως console peasants σας παίρνει :)

 

Πάντως πέρα από τη πλάκα μια χαρά το βλέπω το παιχνίδι στο Xbox One, παρόλο που είναι 792P.Και παίζει και καλά ο τύπος.

 

http://www.twitch.tv/therace

told ya..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...