Προς το περιεχόμενο

Aυτό είναι το Samsung Galaxy S5 (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλα βγαλανε μια απειροελαχιστη υπερσυγχρονισμενη εκδοση του 800 (μιλαμε για λιγα mhz) για να μην λεμε οτι φοραει παλιο επεξεργαστη και τετοιες μπουρουχες. κ πες γ@μα τον cpu που ετσι κ αλλιως ειναι γρηγορος κ απτους καλυτερους...ραμ γιατι βαλανε 2gb?

 

 

εντωμεταξυ στο unpack οταν το ειχαν πισω στην οθονη εφερνε σε note 2 με τετοια μπεζελ  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά γιατί λανσάρουν κατι τέτοια σχεδιαστικα εκτρώματα; Τι σκέφτονται;

"Α! ωραία μλκια φτιάξαμε, θα πουλήσει πολύ αυτό το σχέδιο!"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βελτίωση στα σημεία του S4. Η αδιαβροχοποίηση είναι χρήσιμη αλλά το τρυπητό καπάκι δε μου αρέσει.

Όπως και να έχει τίποτα το ιδιαίτερο. Όποιος θέλει καινούργιο τηλέφωνο θα το σκεφτεί. Οι υπόλοιποι δεν καιγόμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Galaxy S5 είναι ακόμα αδιάβροχο μια πολύ σημαντική νέα δυνατότητα την οποία υποστηρίζει για πρώτη φορά κάποιο μοντέλο της σειράς Galaxy S

Λάθος το S4 Active που έχω, είναι αδιάβροχο (IP67) και βγήκε πέρσι το καλοκαίρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστείτε τώρα ότι αυτό το πράγμα θα κάνει περισσότερες πωλήσεις απο z2,htc one 2 ... αφου είναι άσχημο και δεν άλλαξε και τίποτα ρε παιδιά. .. αντε έβαλε για τα δακτυλικά αποτυπώματα από apple να φανταστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά εκτος της κάμερας που βελτιώσανε τι αλλο φοβερό έβαλαν ? το fingerprint δεν λεει κατι βασικά για εμενα ουτε οτι ειναι αδιάβροχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μόδα των αυτοκινήτων περνάει στα samsung. galaxy s4 facelift. όσο για το σχεδιασμό του ... σκέτο vw golf έχει καταντήσει.

τελίκώς αρχίζει να επιβεβαιώνεται , πως η επόμενη γενιά της σειράς s χρησιμοποιεί τα χαρακτηριστηκά της τρέχουσας γενιάς note.

για να δούμε λοιπόν όταν με το καλό έρθει το note 4 να δούμε τί χαρακτηριστικά θα έχει το s6.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφέρουμε κάτι και για το...πράγμα που μετράει τους παλμούς της καρδιάς δίπλα στο φλάς; 

Συγγνώμη, αλλά υπάρχει παρόμοια εφαρμογή στο google play που καλύπτεις το ίδιο το φλας με τον δείκτη για μερικά δευτερόλεπτα και σου κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά, καταγράφει τους παλμούς. Το έχω δοκιμάσει σε ένα "φτωχό" Wildfire S και λειτουργούσε μια χαρά...προ 2ετίας.

So, what's the big f@cking deal τώρα; Επειδή το φορέσανε στο S GS5 είναι πρωτοπορία;  :blink:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θέλω να βρω αυτόν που ρωτήσανε και είπε ότι σημαντικό για το κινητό του είναι να έχει λειτουργίες fit. από το σπίτι μου δεν περάσανε, από το σουβλατζίδικο της γειτονιάς επίσης. ποιος είναι αυτός πείτε μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπαταρία αλλάζει με after market σε πολύ χαμηλό κόστος. Το κινητό μπορεί να είναι εξαιρετικό.

 

Αλλά αυτό το σχέδιο είναι τραγικό. Ενώ το S4 εκμεταλλεύτηκε στο έπακρο τις διαστάσεις του S3, τώρα έκαναν ένα βήμα πίσω. Για τα καπάκια θα περιμένω να το δω, αλλά είναι σίγουρο ότι η Samsung δεν θέλει να βγάλει κάτι διαφορετικό. Ρίξτε μια ματιά στα σχέδια των τηλεοράσεων, που εκεί η οθόνη καταλαμβάνει ακόμη μεγαλύτερο μέρος της πρόσοψης και θα καταλάβετε τι εννοώ.

 

Η μεγαλύτερη ευκαιρία δεν είναι για τις άλλες εταιρείες στο Android, οι περισσότερες απλά θα ανακόψουν πορεία της. Είναι για την Apple. Αν κάνει την υπέρβαση φέτος, οι Κορεάτες θα φάνε γερή σφαλιάρα. Και επειδή και η Apple είναι κερδοσκοπική εταιρεία, είναι πιθανόν να τους ρίξει στα αυτιά. Εγώ συνεχίζω με Nexus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι κανουν καθε χρονια δλδ

 

μεγαλωνουν λιγο την οθονη

 

αλλαζουν το design οχι παντα με επιτυχια 

 

προσθετουν κ κανα 2 ως επι το πλειστον φιγουρατζιδικα αλλα αχρηστα χαρακτηριστικα 

 

κ ξεκινανε εκ νεου τον κατηφορο στην τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δείτε που στο τέρμα όταν κυκλοφορήσει θα υπάρχουν και παράπονα ότι δεν είναι και τόσο αδιάβροχο όσο διαφημίζεται γιατί αυτό το καπάκι δεν μου γεμίζει και τόσο το μάτι ότι μπορεί να προσφέρει τέτοιου είδους προστασία.

 

In other news

 

A 16GB Samsung Galaxy S5 will only give you half as available storage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...