Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρκετες απο τις πιο αξιολογες γυναικες που εχω γνωρισει (οπου αξιολογες εννοω ολο το πακετο), δεν εντυπωσιαζονται απο τα χρηματα παρεμπιπτοντως. Just sayin'

Επειδή δεν ήταν αρκετά τα χρήματα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σωστος ο stormrain

Ειναι πολλες αυτες που ψαχνουν χρημα αλλα what sucks for them ειναι οτι οι αντρες που εχουν χρημα εχουν και πολλες επιλογες στις γυναικες( αν ειναι και ωραιοι).  Και συνηθος αυτες ειναι μαλ*κισμενες και κομπλεξικες -αν ο αντρας εχει λιγο μυαλο δε τις πλησιαζει η θα της παρατησει.

Μετα ειναι οι γυναικες που προτιμουν τον αντρα να εχει λεφτα η καλη δουλεια-το οποιο δεν ειναι και κακο γιατι οπως και να το κανουμε ο αντρας πρεπει να συντηρει την οικογενεια.  Τουλαχιστον αυτες θελουν να κανουν οικογενεια και οχι για λογους gold digging να τους πληρωνει τα παντα αυτος

Και λεφτα να μην εχεις παλι υπαρχουν πολλες γυναικες που δε τους ενδιαφερει και αυτες ειναι οι καλυτερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή δεν ήταν αρκετά τα χρήματα.

Μπα δε νομιζω, αρκετες ειναι υπερανω. Κατι προς ιδεαλισμο μου κανει ολο αυτο βεβαια. Το οποιο ισως δεν ειναι παντα εφικτο, αλλα σιγουρα ειναι αξιολογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δε νομιζω, αρκετες ειναι υπερανω. Κατι προς ιδεαλισμο μου κανει ολο αυτο βεβαια. Το οποιο ισως δεν ειναι παντα εφικτο, αλλα σιγουρα ειναι αξιολογο.

Μπα, μάλλον δεν ήταν αρκετά τα χρήματα. :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για όλες,αλλά σημαντικό ποσοστό, γνωστών σε εμένα, γυναικών που ήθελαν σχέση,ήθελαν και άντρα με χρήματα.

Όχι τρελά πράγματα,μόνο να βγάζει παραπάνω από αυτές.Βέβαια με κάποιες,λόγω εισοδημάτων δουλειάς-οικογένειας αυτό ήταν αρκετά δύσκολο να επιτευχθεί.

 

Ακόμη και τύπισσες που σε όλα τα άλλα ήταν τελείως "κουλ" και λογικές.

Ίσως είναι γενετικό,δεν ξέρω.

 

Πάντως δεν ξέρω ούτε μια που θα παραβλέψει τελείως το χρηματικό-εργασιακό ζήτημα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για όλες,αλλά σημαντικό ποσοστό, γνωστών σε εμένα, γυναικών που ήθελαν σχέση,ήθελαν και άντρα με χρήματα.

Όχι τρελά πράγματα,μόνο να βγάζει παραπάνω από αυτές.Βέβαια με κάποιες,λόγω εισοδημάτων δουλειάς-οικογένειας αυτό ήταν αρκετά δύσκολο να επιτευχθεί.

 

Ακόμη και τύπισσες που σε όλα τα άλλα ήταν τελείως "κουλ" και λογικές.

Ίσως είναι γενετικό,δεν ξέρω.

 

Πάντως δεν ξέρω ούτε μια που θα παραβλέψει τελείως το χρηματικό-εργασιακό ζήτημα. :-D

 

δλδ θες να πεις οτι ειναι λογικο να πεις οτι ειναι λογικη συμπεριφορα να σκεφτει καποια σοβαρα εναν αντρα χαραμοφαη που δεν εχει κανει τπτ στην ζωη του και παρασιτει εις βαρος γονιων γκομενας κτλ; ειναι απλη λογικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντως δεν ξέρω ούτε μια που θα παραβλέψει τελείως το χρηματικό-εργασιακό ζήτημα. :-D

 

Κι ουτε θα πρεπε. Και το εργασιακο/οικονομικο και η εμφανιση και ο χαρακτηρας, ολα μετρανε και δεν ειναι κατακριτεο

 

Εσυ ξερεις κανεναν αντρα προθυμο να παραβλεψει τελειως το εμφανισιακο ζητημα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέγγιση: Πας και της μιλάς. Ή βρίσκεις μια αφορμή να τη γνωρίσεις.

 

Εμμμ αυτο ψαχνουμε...με ποια αφορμη πας και μιλας σε ενα ωραιο νιμού ???

Πας καπως ετσι χαμογελαστος ...και μετα τι λες .

 

 nice-teeth-1.jpg

- Γεια ,Μακης...θελεις να κανουμε χυλοπιτα?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμμμ αυτο ψαχνουμε...με ποια αφορμη πας και μιλας σε ενα ωραιο νιμού ???

Πας καπως ετσι χαμογελαστος ...και μετα τι λες .

 

 nice-teeth-1.jpg

- Γεια ,Μακης...θελεις να κανουμε χυλοπιτα?

 

αμα εχεις χιουμορ κανεις τα χειροτερα.

δουλευει παντα εκτος κι αν μιλαμε για τρι-ξινη γκομενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μeh μπορει. :lol:

 

Μονο ενας τροπος υπαρχει για να εξακριβωθει το ποιον τους.Να τους κανει ανηθικη προταση ο Ρομπερντ Ρεντφορντ  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μετα ειναι οι γυναικες που προτιμουν τον αντρα να εχει λεφτα η καλη δουλεια-το οποιο δεν ειναι και κακο γιατι οπως και να το κανουμε ο αντρας πρεπει να συντηρει την οικογενεια.  Τουλαχιστον αυτες θελουν να κανουν οικογενεια και οχι για λογους gold digging να τους πληρωνει τα παντα αυτος

 

 

 ΟΜΓ ΟΜΓ ΟΜΓ ΟΜΓ ΟΜΓ ΟΜΓ

 

αυτη η πουτ@ν@ η ελλαδα δεν θα παει ποτε μπροστα.

 

Τα ξαναλεμε το 2030 (τοσο θα παρει μεχρι την επομενη γενια).

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχεις χιουμορ κανεις τα χειροτερα.

δουλευει παντα εκτος κι αν μιλαμε για τρι-ξινη γκομενα

Αυτό.

Ένα αστείο για να σπάσεις τον πάγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ η υπεργενίκευση έχει δώσει ρέστα.

 

"Οι γυναίκες κοιτάνε τα λεφτά, άμα έχεις αρκετά λεφτά, κλπ".

 

Ο καθένας κοιτάει αυτό που θεωρεί σημαντικό στη ζωή. Ναι, υπάρχουν γυναίκες που θα έμεναν με γλοιώδη καραφλό κοντοστούπη κοιλαρά επειδή θα τις εξασφάλιζε οικονομικά και μόνο, όπως υπάρχουν και άντρες που θα πήγαιναν με εγωπαθές στριγγλίζον βούρλο είμαι-ότι-καταναλώνω μόνο και μόνο για να λένε τι νιμου κυκλοφορώ ρε παιδί μου. Επίσης υπάρχουν γυναίκες που θα πήγαιναν με ανισόρροπους καγκουρονταήδες μόνο και μόνο επειδή έχουν τα μούσκουλα του Conan, και άντρες που μπλα μπλα μπλα, και παππούδες που πηδάνε κατσίκες. So fucking what.

 

Σε κάθε περίπτωση αυτό δε λέει τίποτα για το σύνολο του πληθυσμού, απλά αντικατοπτρίζει το επίπεδο του καθενός μέσα από τις επιλογές του (δηλαδή από το τι θεωρεί σημαντικό στη ζωή).

 

Απο κει και πέρα, επίσης ο καθένας ψάχνει όχι μόνο ανάλογα με το πως σταθμίζει την αξία κάποιων πραγμάτων αλλά και με το πού τοποθετεί τον εαυτό του. Αν είσαι ωραίος (ή ωραία, έτσι?), καλλιεργημένος ευχάριστος και πλούσιος δε βλέπω το λόγο να συμβιβαστείς με κάτι λιγότερο απ' αυτό που θεωρείς ιδανικό, ούτε και λέει κάτι άσχημο για σένα να το πράξεις.

 

Και τέλος, το να μη θέλεις να δεσμευτείς και να προσανατολίζεσαι σε εφήμερο sex δεν είναι κακό. Αρκεί να είσαι ξεκάθαρος(-η) και να μη πάρεις κόσμο στο λαιμό σου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...