Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καημενουλια.Ζειτε με την αυταπατη οτι εσεις μας διαλεγετε ,οτι εμεις ειμαστε οι κυνηγοι αρκει να τρωμε το δολωμα που εσεις ριξατε  :(

Και πως εξηγεις τις γκρινιες σας μετα τον χωρισμο του στυλ ' ολο με μλκ μπλεκω μπλα μπλα' αφου ηταν δικια σας επιλογη.Η γιατι δεν κανετε τουλαχιστον αυτοκριτικη ωστε να βελτιωσετε τους εαυτους σας  :(

Δε θα διαφωνήσω, είμαστε οι επιλογές μας οπότε για να επιλέξαμε λαλάκα ναι φταίμε εμείς και όχι ο λαλάκας, εφόσον υπάρχει προσφορά και δεν είναι ο μόνος που κηνυγάει... Προσωπικά έχω κάνει την αυτοκριτική μου, πάντα την κάνω και γι αυτό at all times είμαι καλά με τον εαυτό μου, ειδικά στη φάση που βρίσκομαι.

Απο κει και πέρα όταν στην προσφορά υπάρχουν μόνο λαλάκες (προφανώς φταίμε εμείς που τους τραβάμε γιατί πιστεύω ότι τραβάς αυτούς για τους οποίους έχεις την ψυχολογική κατάσταση τη δεδομένη χρονική περίοδο) ε ναι μετά γκρινιάζουμε και ελπίζουμε να έχουμε επιλέξει τον λιγότερο λαλάκα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

. Σε συζήτηση με φίλη, μου έλεγε ότι οι άντρες δεν (της) κάνουν κοπλιμέντα πλέον, με μένα δεν ισχύει κατι τέτοιο πχ... Τώρα  που έγκειται αυτό δε γνωρίζω, η κοπέλα είναι κούκλα οπότε αν είστε απλά χεστηδες να μην, γιατί μας αρέσουν...

 

Μηπως επειδη ειναι κουκλα τους ριχνει κανα παγωμενο βλεμμα και τους τρομαζει ?  :-D .Σιγουρα ειναι ανοικτη σε κοπλιμεντα ? Γιατι παρατηρειται το φαινομενο η αλλη να ειναι ελευθερη , το ντυσιμο της και οχι μονο να εκπεμπει σαρωτικη σεξουαλικοτητα και οταν ο επιδοξος φουκαρας ..πιανει το  μηνυμα και παει να κανει κινηση , αυτη τον αντιμετωπιζει με ενα υστερικο συντηρητισμο-καθωσπρεπισμο.Η αυτη η οι κερβεροι κολλητες αν εχουν βγει γυναικοπαρεα.Οι οποιες κολλητες συμπεριφερονται σαν... ρωμαικη χελωνα  :(

 

roman-turtle-formation.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο δεν υπαρχει πουθενα.....εκτος και αν ερχεται να σε ριξει ο jensen ackles

Πες μου πως κατάφερες και χτύπησες φλέβα, με ξέρεις??? Χα χα

Κι όμως υπάρχει και ναι ισχύει αυτό που λες "στην αρχη ενω δεν τους εδινα σημασια μετα αφου τους μιλησω και τις μαθω καλυτερα να βρισκω περισσοτερο ενδιαφερον.Ισχυει η εξωτερικη εμφανιση αλλα οχι 100 %" αλλά και πάλι κάτι θα χαμε δει οι γυναίκες απ τις πρώτες ματιές αλλιώς και πέτρες να ρίξεις δεν πέφτουμε... Είναι και το λεγόμενο "κλικ" είναι και τι σου βγάζει ο άλλος όταν τον κοιτάς, αλλά όταν μπούμε σε mode "αυτός!" ε ναι έχουμε πέσει από πριν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να σου πω....Πατημένα???

 

Μην αποκαλύπτεις το μεγάλο μυστικό του spoiler ρε παλιομπίπ!  :shock: Είναι η δεύτερη φορά που με δίνεις... Να σε πάρω στο γάμο μου να με πεις και του χρόνου..  Γρήγορα έντιτ..γρήγορα  :shifty:

 

Έντιτ: Γκουντ μπόι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καημενουλια.Ζειτε με την αυταπατη οτι εσεις μας διαλεγετε ,οτι εμεις ειμαστε οι κυνηγοι αρκει να τρωμε το δολωμα που εσεις ριξατε :(

Και πως εξηγεις τις γκρινιες σας μετα τον χωρισμο του στυλ ' ολο με μλκ μπλεκω μπλα μπλα' αφου ηταν δικια σας επιλογη.Η γιατι δεν κανετε τουλαχιστον αυτοκριτικη ωστε να βελτιωσετε τους εαυτους σας :(

Φυσικά και σας διαλεγουμε. Όχι με την κακή έννοια έτσι.

Όπως έχετε τα κριτήρια για το σε ποια θα τα ριξετε έτσι κι εμείς έχουμε κριτήρια για το που θα κατσουμε εκτός κι αν μας έχει πιασει τενοντίτιδα απο το χειρογλυκανο οποτε αλλαζουν λίγο τα κριτήρια :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως επειδη ειναι κουκλα τους ριχνει κανα παγωμενο βλεμμα και τους τρομαζει ?  :-D .Σιγουρα ειναι ανοικτη σε κοπλιμεντα ? Γιατι παρατηρειται το φαινομενο η αλλη να ειναι ελευθερη , το ντυσιμο της και οχι μονο να εκπεμπει σαρωτικη σεξουαλικοτητα και οταν ο επιδοξος φουκαρας ..πιανει το  μηνυμα και παει να κανει κινηση , αυτη τον αντιμετωπιζει με ενα υστερικο συντηρητισμο-καθωσπρεπισμο.Η αυτη η οι κερβεροι κολλητες αν εχουν βγει γυναικοπαρεα.Οι οποιες κολλητες συμπεριφερονται σαν... ρωμαικη χελωνα  :(

Ρε όχι είναι πάαααρα πολύ φιλική, αντιθέτως εγώ έχω το όνομα της "snob" απλά επειδή δεν κοιτάω καν τι υπάρχει γύρω μου όταν βγαίνω. Θα σκίσω τα πτυχία μου με αυτήν την κοπέλα, λες επειδή είναι όμορφη να κοτεύουν? Γιατί όποιος τελικά κάνει κίνηση είναι η γνωστή περίπτωση του λαλάκα just sex και φαίνεται... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 λες επειδή είναι όμορφη να κοτεύουν? 

 

Το πιο πιθανο.Η σκεφονται οτι αποκλειεται μια τετοια κουκλα να ειναι ελευθερη (βασικα κοτευουν και βρισκουν αυτο το αλλοθι ).Στο τελος η κουκλα ριχνει και αυτη τις προσδοικιες της απελπισμενη,τα φτιαχνει με εναν ''ασχημουλη'' (που δεν ειχε τιποτα να χασει  ) και ολοι οι προηγουμενοι ρωμαιοι βλεπουν το ζευγαρι αυτο αναρωτιουνται και κτυπιουνται πως συνεβη κατι τετοιο  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανο.Η σκεφονται οτι αποκλειεται μια τετοια κουκλα να ειναι ελευθερη (βασικα κοτευουν και βρισκουν αυτο το αλλοθι ).Στο τελος η κουκλα ριχνει και αυτη τις προσδοικιες της απελπισμενη,τα φτιαχνει με εναν ''ασχημουλη'' (που δεν ειχε τιποτα να χασει  ) και ολοι οι προηγουμενοι ρωμαιοι βλεπουν το ζευγαρι αυτο αναρωτιουνται και κτυπιουνται πως συνεβη κατι τετοιο  :-D

Ρε άσε έχω μπει σε διαδικασία προξενιού πια... Θα της φέρνω γκόμενους μέχρι να νιώσει κάποιος. Πραγματικά τέτοια κοπέλα και μόνη της δε γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άσε έχω μπει σε διαδικασία προξενιού πια... Θα της φέρνω γκόμενους μέχρι να νιώσει κάποιος. Πραγματικά τέτοια κοπέλα και μόνη της δε γίνεται.

Οτι χειροτερο μπορεις να κανεις ασε που μπορει να βρεις τον μπελα σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άσε έχω μπει σε διαδικασία προξενιού πια... Θα της φέρνω γκόμενους μέχρι να νιώσει κάποιος. Πραγματικά τέτοια κοπέλα και μόνη της δε γίνεται.

Στειλε και σε εμενα το τηλεφωνο της! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι χειροτερο μπορεις να κανεις ασε που μπορει να βρεις τον μπελα σου

Έχουμε φτάσει σε σημείο να το δέχεται...

Πάντως μην το λες κι εγώ με το που χώρισα μου άρχισαν τα "προξενιά" παρόλο που δεν ήμουν σε φάση...

Ίσα ίσα που αν νοιάζονται για σένα οι φίλοι σου είναι καλό γιατί δε θέλουν να βρεις ότι να ναι, αν και πιστεύω και το βλέπω ότι μόνες μας βρίσκουμε αυτούς που θα ερωτευτούμε in the end...

 

@dinhio δεν έχω εικόνα για σένα, δεν τη στέλνω όπου να ναι! Χα χα (χιουμορ, ελπίζω να μην παρεξηγηθείς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως τον razor δεν θα τον άκουγα, γιατί στην stavi που προσπάθησε να πιάσει κουβέντα, έφαγε άκυρο

Αχαχα η stavi δεν πέφτει εύκολα ρε, αλλά πρόσεξα ότι τσέκαρε το προφίλ μου μετά οπότε έγινε το πρώτο βήμα,ψήνεται σου λέεεω... :D :D

 

Πολύ πολύπλοκο τελικά το θέμα ''γυναίκα'' όπως μας τα περιγράφεις τύπε. Απογοητεύτηκα τα μάλα.  :mellow:  Αυτά ισχύουν μόνο για Ελλάδα ή και για εξωτερικό??

καλά τα λέει λες??

Φιλαράκι  είμαι όσο φαίνομαι..στο προφίλ μου.  :Ρ

Κάτι δε μου κολλάει για 25χρονών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι δε μου κολλάει για 25χρονών...

 

 

25 ειναι ο noob? Κοντεψε να μου πεσει το ταμπλετ

 

Ρε με τρολάρετε ρε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...