Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

nicoc τρύγα αυτό--->   

u jelly brah ?

αααααα?

Δειτε πως το κανουν τα αμερικανακια!

 

 

Καλα αλλη νοοτροπια κιολας εκει δεν ειναι σαν τις ξυνες τις δικες μας!

ωραίος αλλα απορώ πως φυλάνε εναν άγνωστο που θα μπορούσε να έχει μαλάρια , aids  

ΕΛΕΟΣ

 

edit: Ρώσος , όχι Αμερικανάκι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε παιδια για βοηθειστε με λιγο εδω.Οταν περναει μια κοπελα μπροστα σου σε φαση ο ενας διπλα στον αλλο,την κοιτας και αυτη δεν κοιταει αλλου αλλα κοιταει με την περιφερειακη οραση ..τι παιζει????Καπως ετσι δηλαδη αλλα να μην κοιταει direct εσενα αλλα προς εσενα...

 

Εαν μια γυναίκα σε θέλει σίγουρα θα σου ρίξει ματιές όπως γράφτηκε μερικά μηνύματα πιο πάνω. Απλά από ένα σημείο και μετά θα σε αφήσει να κάνεις εσύ παιχνίδι κατά πάσα πιθανότητα. Και οι πιο ντροπαλές ακόμα έτσι φέρονται, δεν παίζει να έρθουν χύμα να στο πουν, τα μάτια είναι το όπλο τους.

Γενικά είμαι της άποψης ότι αν μια γυναίκα θέλει θα στο δείξει με ματιές.

 

Και χωρις να θέλω να σε στεναχωρήσω εννοώ direct ματιές, εκτός και αν έχεις πέσει σε πολύ ντροπαλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νά είσαι ο εαυτός σου ,κάποια στιγμή θα βγούν τα αρνητικά σου και η σχέση θα πάει περίπατο αν δεν είσαι+πώς είναι χάλια να προσποιείσαι! Στην τελική αν η κοπέλα δεν σε θέλει για αυτό που είσαι παράτα να ασχολείσαι μαζί της και ψάξε κάτι καλύτερο για σένα .

 

υγ Τώρα αν στο μυαλό σου δεν σκέφτεσαι μόνο το κομμάτι για σχέση όπως ξέρουμε(τανίες ,anime κτλπ), πάρε συμβουλές απο εδώ μέσα για να ρίξεις όσες πιό πολλές μπορείς!

 

υγ2 δεν ξέρω αν εγώ είμαι έτσι κ θέλω να κάνω μία σχέση όχι γιατί πρέπει αλλά για τα συναισθήματα μου πρός την κοπέλα, παρατηρώ όμως πώς πολλά αγόρια να βγάζουν την φάση πώς θέλω κοπέλα "για να την ρίξω στο κρεβάτι και να λέω πώς κάτι κάνω σε αυτήν την κοινωνία" και μόνο αυτό . τα συμπεράσματα δικά σας .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σκοτωσες ,αν αυτο ισχυει!

Ρε παιδια για βοηθειστε με λιγο εδω.Οταν περναει μια κοπελα μπροστα σου σε φαση ο ενας διπλα στον αλλο,την κοιτας και αυτη δεν κοιταει αλλου αλλα κοιταει με την περιφερειακη οραση ..τι παιζει????Καπως ετσι δηλαδη αλλα να μην κοιταει direct εσενα αλλα προς εσενα...

nzgk5c.jpg

 

Ειναι αλληθωρη ή δεν θελει να καρφωθει!

 

 

Εγω δεν παω να μιλησω σε αγνωστες επειδη ξερω οτι το 60% εχει γκομενο.

 

 

Αυτη κοιτάει να δει αν την κοιτάς  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

u jelly brah ?

αααααα?

ωραίος αλλα απορώ πως φυλάνε εναν άγνωστο που θα μπορούσε να έχει μαλάρια , aids  

ΕΛΕΟΣ

 

edit: Ρώσος , όχι Αμερικανάκι 

δεν κολλάει το AIDS με σκετο φιλί.

Ενημερώσου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε θα φάτε μπαν ρε

Μην καρφώνετε ρε

 

1 Ιανουαρίου είσαι ρε?

Σκέψου να ήσουν 31 Δεκέμβρίου...θα ήσουν 24 τώρα

 

Ρε σοβαρά τώρα ρε,είναι πολλά ή λίγα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και χωρις να θέλω να σε στεναχωρήσω εννοώ direct ματιές, εκτός και αν έχεις πέσει σε πολύ ντροπαλή.

 

To ελπιζω αλλιως την τσαπου!

 

δεν κολλάει το AIDS με σκετο φιλί.

Ενημερώσου.

 

 

Αμα ομως εχει μολις κανει εξαγωγη και εχει μια κουφαλα να και τρεχει αιμα .....εχεις φυγει για colgate χλωρινεξ now!

 

 

ΥΓ:To ξερω οτι ειναι ρωσος αλλα ειναι ''raised'' american.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σοβαρά τώρα ρε,είναι πολλά ή λίγα?

Tα χρονακια σου?

 

 

YΓ 2 : To Gay Thread κερδιζει εδαφος.....τι εγινε απογοητευτηκατε ολοι και το γυρισατε?Για αυτο κανατε comments του τυπου αλλο ενα θεμα για cosmopolitan και σοβαρα how to για τις γυναικες.Βρε ουστ!!!Οσοι masculine και alpha male ας μεινουμε ενωμενοι εδω:

 

ΥΓ 3 :Με το τουφέκι μου στον ώμο σε πόλεις κάμπους και χωριά της λευτεριάς ανοίγω δρόμο.....μπλά μπλά μπλά μπλά μπλααααά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σοβαρά τώρα ρε,είναι πολλά ή λίγα?

 

 

χαχαχα δε ξέρω ρε μλκ.

Και εγώ παραξενεύτηκα με αυτά που σου λένε...τι να σου πω xDDD

 

Υ.Γ.Να η valerie σε λέει πιπινάκι :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κολλάει το AIDS με σκετο φιλί.

Ενημερώσου.

ε δεν έχω κολλήσει ποτέ, τυχαία το είπα για να δείξω πόσο επικίνδυνο είν 

και γίνεται να κολλήσει με φιλί , αν ο τυπάς είχα φιλήσει κάτι άλλο πρώτα κ μετά πήγαινε και φίλαγε αυτήν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...