Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο είναι το φλεγματικό χιούμορ;

 

 

^Πολύ καλό.

 

 

ούτε εγώ ξέρω :(

 

δλδ τωρα με τρολλαρετε??

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Four_temperaments

 

Καταρχας ας συμφωνησουμε πως αν η γυναικα δεν γουσταρει (εστω και λιγο) απο την αρχη (νομος των 20 δευτερολεπτων-ψαξτο), δεν πα να χτυπιεσαι οσο θες....

 

Τωρα αν η γυναικα γουσταρει και σε αφησει να την πλησιασεις μια ειναι η λεξη: Μαιντφακ.

 

Αν θα το κανεις με χιουμορ, με αλφαμειλικη, με καβαλο παραγεμισμενο με καλτσες, με χρημα, με προσβλημεντο, με τον συνδιασμο ολων ή μερικων απο τα παραπανω ειναι στο χερι σου.

 

Εχοντας πει αυτα, εχω παρατηρησει οτι ο αυτοσαρκασμος εχει μεγαλυτερη απηχηση απο οποιοδηποτε αλλο ειδος χιουμορ καθως στην ουσια (μικρο) γελοποιεις τον εαυτο σου που ειναι απολυτα safe απεναντι στην γυναικα. Επειδη την ξερεις ελαχιστα δεν εχεις χρονο να καταλαβεις τι σκατα χιουμορ "καταλαβαινει" και ευκολα μπορεις να πεσεις σε bad command or file name (that akward moment). Αν ομως το αντιστρεψεις αυτο και το ριξεις πανω σου τοτε η γυναικα νιωθει πολυ πιο σειφ γιατι δεν "κρινεται" εκεινη αλλα εσυ. Αν δε το κανεις και καλα φαινεσαι και κουλ και ακομπλεξαριστος που επισης παιρνει ποντους. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

η γυναίκα θέλει να τη γεμίζεις 

να τη γεμίζεις θέλει η γυναίκα όλες τσι τρύπες , τσι πτιχές της ψυχής της 

με δυό απλά λόγια γιατι μπορεί να παρεξηγηθεί αυτό που έγραψα

η γυναίκα θέλει τον alpha όπως έχω ξαναπεί να την τρυγάει, να τσι δίνει την αίσθηση ασφάλειας 

και να νιώθει οτι ειναι η γυναίκα στη σχέση κ όχι το ανάποδο (μερικοί κάνουν χειρότερα απο γκόμενες)

η προσέγγιση ειναι απλή 

είσαι κινητή γκάβλα απο εμφάνιση , το έχεις στο παρλάρε , πλησιάζεις , χτυπάς ,αν δε πάει καλά απομακρύνεσαι με την όπισθεν

 

Και καθώς απομακρύνεσαι με την όπισθεν τσεκαρεις να μην παραφυλάει ο τοξοβολος γιατί μετά θα χουμε άλλα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γυναίκα θέλει τον alpha όπως έχω ξαναπεί να την τρυγάει, να τσι δίνει την αίσθηση ασφάλειας 

 

Αυτο ακριβως. 

Η μόνη γενίκευση που μπορει να γινει και ειναι και λογικό. Είτε άντρες είτε γυναίκες κοιτάμε για έναν άνθρωπο δυναμικό. Κάποιον που θα μας κάνει να νιώθουμε ασφάλεια.Δε το βλέπω απο τη στερεοτυπική αλλά από τη συναισθηματική άποψη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασφαλεια εν ετη 2014 για γυναικα ανω των 26 χρονωνετων = α) λεφτα (οικονομικη ασφαλεια) και μετα β) συναισθημα (συναισθηματικη ασφαλεια, κτλ γουατεβα).

 

ΝΟΜΟΣ.

 

ασε τι λενε, ασε τι υποννοουν, ασε τι ορκιζονται.

 

Αν το αλφα μειλ το εχει στο κρεβατι και στην παρλα αλλα οχι στην τσεπη η γυναικα μετα απο 2-3-5-10 φορες θα τζασει.

Και μετα θα αναρωτιεσα: καλα τετοιο νιμου , με τον καραφλα βρηκε να παει (οπου καραφλας βαλε οτι θες)???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συζητάτε άδικα!! ότι και να λέτε ότι και ψάχνετε ΜΙΑ και ΜΟΝΟ ΜΙΑ είναι η απάντηση στο πρόβλημα....

 

Γυναίκες!!! Πώς να τις προσεγγίσετε και πώς να τις κατακτήσετε!

 

mqyB99q.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συζητάτε άδικα!! ότι και να λέτε ότι και ψάχνετε ΜΙΑ και ΜΟΝΟ ΜΙΑ είναι η απάντηση στο πρόβλημα....

 

Γυναίκες!!! Πώς να τις προσεγγίσετε και πώς να τις κατακτήσετε!

 

mqyB99q.jpg

αμα εισαι Καΐλας και κακασχημος τοτε ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συζητάτε άδικα!! ότι και να λέτε ότι και ψάχνετε ΜΙΑ και ΜΟΝΟ ΜΙΑ είναι η απάντηση στο πρόβλημα....

 

Γυναίκες!!! Πώς να τις προσεγγίσετε και πώς να τις κατακτήσετε!

 

mqyB99q.jpg

 

εκτος αν βγαζει απο μονη της κανα 3000ρο το μηνα οποτε δεν νομιζω να της κανει ιδιαιτερη εντυπωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος αν βγαζει απο μονη της κανα 3000ρο το μηνα οποτε δεν νομιζω να της κανει ιδιαιτερη εντυπωση.

 

 

Ας της πει ο άλλος δούλευα εκεί με 500 ευρώ και τώρα είμαι άνεργος και θα δούμε με τι εντυπωσιάζεται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ και αυθόρμητα και το να τ άλλο δεν είναι ωραίο πως να στο πω. Ντάξει εξαρτάται και που απευθύνεσαι, αλλά στις έξυπνες δεν πιάνουν αυτά, αν τους αρέσεις πολύ θα κάνουν ότι γελάνε αλλά θα το αγνοήσουν. Δεν είναι θέμα χιούμορ ούτε ξινομ*νίασης...

 

Δεν καταλαβαινω τι παει να πει οτι δεν ειναι ωραιο. Ειναι απολυτα φυσιολογικος τροπος προσεγγισης ακριβως οπως και εγω μπορω να δεχτω το χιουμορ/"προσβλημεντο" απο κοπελα ετσι φανταζομαι και το δεχονται και πολλες (και στην περιπτωση μου μεχρι και σημερα, ολες). Ουτε φυσικα δεχομαι οτι καθε γυναικα/κοπελα που εχω γνωρισει και εχει περασει και περναει απο τη ζωη μου ειναι χαζη και το δεχεται επειδη "δεν ειναι ωραιο". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι λοιπον τι ειναι τελικα αυτο που θελουν οι γυναικες;Πως προσεγγιζεις μια κοπελα;Πoια ειναι η καταλληλη συμπεριφορα; κ.α θα απαντηθουν σε αυτο το θεμα!

Προσέγγιση: Πας και της μιλάς. Ή βρίσκεις μια αφορμή να τη γνωρίσεις. Αλλά αν δεν της αρέσεις εμφανισιακά,

ό,τι κι αν κανεις, το πιο πιθανό είναι να φας χι. Σε μπαρ, εκεί αλλάζει η στρατηγική, έχει προηγηθεί

παίξιμο με τα μάτια και μετά πας να την προσεγγίσεις.

Συμπεριφορά: να σαι ο εαυτός σου, με χιουμορ, να μη δειξεις ντροπαλός, και να μην δείξεις πεινασμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συζητάτε άδικα!! ότι και να λέτε ότι και ψάχνετε ΜΙΑ και ΜΟΝΟ ΜΙΑ είναι η απάντηση στο πρόβλημα....

 

Γυναίκες!!! Πώς να τις προσεγγίσετε και πώς να τις κατακτήσετε!

 

mqyB99q.jpg

 

 

Με λεφτα αισθηματα ?  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αρκετες απο τις πιο αξιολογες γυναικες που εχω γνωρισει (οπου αξιολογες εννοω ολο το πακετο), δεν εντυπωσιαζονται απο τα χρηματα παρεμπιπτοντως. Just sayin'

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...