Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμείς προσωπικά βγαίνουμε και έχουμε μια κάποια άνεση.

Δεν προσβλήθηκα, μην το πάρεις έτσι.

...χαρηκα που δεν στραβοσες ....και ευχομαι να το χαρεις....πραγματικα!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά αγόρασα την guillotine edition  απο uplay.Βλέπω τώρα στις κινήσεις οτι τράβηξε 153.08 ευρώ και μετά άλλα 10 ευρώ. Μετά βλέπω οτι μου έδωσε πίσω τα 153 ευρώ.Τί έγινε;

 

attachicon.gifubisoft.PNG

 

Είσαι σίγουρος ότι μπορείς να αγοράσεις από το uplay retail προιοντα? Γιατί νόμιζα ίσχυε μόνο για κατοίκους Αμερικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλνει Ελλάδα κανονικά:

http://shop.ubi.com/store?SiteID=ubiemea&Locale=en_IE&Action=ContentTheme&pbPage=Landing-Shipping_International&ThemeID=8605700

 

@Silverage Δεν είχες πάρει και την Black Chest για το AC4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλνει Ελλάδα κανονικά:

http://shop.ubi.com/store?SiteID=ubiemea&Locale=en_IE&Action=ContentTheme&pbPage=Landing-Shipping_International&ThemeID=8605700

 

@Silverage Δεν είχες πάρει και την Black Chest για το AC4?

 

Όχι, είχα πάρει την απλή συλλεκτική του amazon. Τώρα έχω παραγγείλει του witcher 3 απο plaisio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησαν για την παραγγελία που ρώταγα παραπάνω.

 

 

You have not yet been charged for your order (with the exception of your deposit).

When placing a pre-order with a Credit or Debit card, a temporary authorization hold is put on the funds in your account.

This will fall off after around 5 days, making the funds available to you again.

You will then be charged when your order is dispatched.

Kind regards
William
Uplay Shop Customer Service.
If you wish to reply to this message, please click here.

We will assume your issue has been resolved if we do not hear from you within four days.

Kind regards,
Ubisoft Customer Service

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Περίμενε πρώτα το downgrade και μετά έχει ο Θεός.. :Ρ

Σωστό και αυτό. Τουλάχιστον να παίζεται είναι το θέμα και να μην θέλει καμια R9 290X για Medium-High. Το downgrade θα αρχίζουμε να το συνηθίζουμε σιγά-σιγά... :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρακαλώ πολύ φίλε μου. Για τη Ubisoft μιλάμε εδώ. Τα downgrades είναι MUST λέμε! Αφού ξυπνάνε - κοιμούνται οι developers και ανατωτιουνται ποιο θα είναι το επόμενο παιχνίδι που θα καταστρέψουν! :P

Όσο για τη κάρτα, κοίτα.. όπως είχε πει και ένα παιδί παλιότερα δεν θυμάμαι ποιος.. εκεί μέσα στο πλήθος, θα πιάνεις καμιά 20αρια fps έτσι για να μην λες ότι δεν το opti-μαρουν και καλά.. και μετά έξω στο free running, τα 60αρια σου (I wish!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aχ... χωρις να θελω να το γρουσουσεψω φυσικα, ουτε και να πω μετα, οτι σας τα λεγα, προβλεπεται να γεμισουμε αυτο το ποστ, οπως και με το Watch Dogs με σχολια που θα αφορουν κυριως την αποδοση του στα pc μας...Δυστυχως μας εχει δωσει το δικαιωμα αυτο, αρκετες φορες η ιδια η Ubisoft να το υποστηριζουμε αυτο... Για αυτο μας βλεπω εδω και παλι να λεμε για το ποσο τραγικα θα τρεχει το game και να περιμενουμε μελλοντικα ανυπαρκτα patch και παλι..Για το downgrade δεν θα σχολιαζω, η ιστορια επαναλαμβανεται...

 

Θελουν να μας κανουν να παιρνουμε τα games τους στις κονσολες.Αυτη ειναι η πολιτικη τους. 

 

Το κακο ειναι οτι μου αρεσουν αρκετοι τιτλοι της ubisoft (αν οχι ολοι..)και δεν μπορω να τους αφησω ετσι να περασουν.. Θελω να εχω την καλυτερη δυνατη οπτικη εμπειρια σε ενα game, και αυτο θα γινοταν μονο στο pc. Δεν σεβεται τους pc gamers η ubi και το εχουν αποδειξει περιτρανα τα τελευταια χρονια με αυτα που μας πετανε να παιζουμε στα ακριβα μας pc. Eυτυχως υπαρχουν και αλλοι devs/publishers που μας σεβονται και παιρνουμε αξιοπρεπεις τιτλους. Η rockstar θελω να ελπιζω να ειναι μια απο αυτες. Με το Max Payne 3 τα πηγε αρκετα καλα πχ , δινοντας μας μια εκδοση για pc που εδειχνε πιο ομορφο/δεν ηταν απλα ενα πορτ, αλλα κατι σχεδιαμενο απο την αρχη για την εκδοση του pc, και ετρεχε απροβληματιστα με σταθερα frames. Ελπιζω και στο gta v να εχει γινει μια τετοια δουλεια γιατι θα χαρω ιδιαιτερα να παιξω αυτο το game οπως του αξιζει στο pc μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...