Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dont worry έπιασε τις ταινίες τώρα γιατί εκεί παίζουν τα φράγκα, πολλά είναι, χαζοί όμως σίγουρα δεν είναι, still they suck :D

Οι ταινιες θα ειναι βασισμενες στα παιχνιδια της (assasin creed far cry splinter cell). Και θα περασουν χρονια μεχρι να ξεκινησουν να βγαζουν ταινιες. Μπορει να απο εκει να βγαλουν περισσοτερα χρηματα απο τα παιχνιδια αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα πρεπει να παρατησουν το gaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dude μάθε να κανεις ένα απλό google search πριν ποστάρεις, το studio είναι από 2011, next summer βγαίνει το AC και θα παίζει ο Φασμπέντερ, και όχι μπορεί αλλα σίγουρα θα βγάλουν περισσότερα αλλα ποτε δεν είπα ότι θα παρατήσουν το gaming,wtf makes no sense...anyways.

http://www.imdb.com/title/tt2094766/?ref_=nv_sr_2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Assassins GRILL!!!!! AXAXAXAXAXA Φοβερή.

Πάντος συμφωνώ. Τα ίδια λέμε συνεχώς ρε παίδες. Δεν μπορεί μια εταιρία να βγάζει συνεχώς επιτυχίες. Όπως όλοι οι άνθρωποι κάνουνε λάθοι έτσι και μια εταιρία (που απαρτίζεται από ανθρώπους) κάνει λάθη.

Αυτοί είναι η γνώμη μου.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά αγόρασα την guillotine edition  απο uplay.Βλέπω τώρα στις κινήσεις οτι τράβηξε 153.08 ευρώ και μετά άλλα 10 ευρώ. Μετά βλέπω οτι μου έδωσε πίσω τα 153 ευρώ.Τί έγινε;

 

 

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αγόρασα την guillotine edition  απο uplay.Βλέπω τώρα στις κινήσεις οτι τράβηξε 153.08 ευρώ και μετά άλλα 10 ευρώ. Μετά βλέπω οτι μου έδωσε πίσω τα 153 ευρώ.Τί έγινε;

 

μάλλον ο λογαριασμός σου χρησιμοποιήθηκε για ξέπλυμα μαύρου χρήματος, στη θέση σου θα πετούσα Κούβα με το πρώτο αεροπλάνο 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σβηστη γρηγορα. Φαινεται ο αριθμος της καρτας σου

 

Ε και χωρις secure code και ημερομηνια τι να το κανουμε; :P

Μισες δουλειες αυτο το παιδι και ηθελα και εγω μια προπαραγγελια το Destiny!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι φαίνεται τα λευτά θα τα τραβήξουν όταν θα το στείλουν. Απλά τώρα κρατάνε μια εγγύηση 10 ευρώ.

Αλλά και πάλι δεν μπιορώ να καταλάβω γιατί τα τράβηξαν και τα επέστραψαν.Ας έπαιρναν τα 10 ευρώ μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι φαίνεται τα λευτά θα τα τραβήξουν όταν θα το στείλουν. Απλά τώρα κρατάνε μια εγγύηση 10 ευρώ.

Αλλά και πάλι δεν μπιορώ να καταλάβω γιατί τα τράβηξαν και τα επέστραψαν.Ας έπαιρναν τα 10 ευρώ μόνο.

 

Μηπως στα εχουν δεσμευσει απλα; Σε χρεωστικη τα χρηματα δεσμευονται, σε πιστωτικη γινεται αμεσα η χρεωση, δεν εχω ξανακουσει για προκαταβολη γιατι αν δεν εχει υπολοιπο μετα η καρτα απο που θα τα τραβηξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......153ευρο για το την guillotine edition????? ...δεν μου πεφτει λογος αλλα από την στιγμη που το δημοσίευσες.....μηπως εχει ξεφυγει λιγο η κατασταση και μετα παραπονιουμαστε ότι δεν εχουμε...δεν βγαινουμε....δεν εχω να πληρωσω το ρευμα,το νοικη...να φαω...κ.ο.κ...λεω εγω τωρα...προς θεου δικαιωμα του καθενος είναι να κανει τα λεφτα του ότι θελει....απλα δεν θα το εβλεπα ετσι αν πχ καποιος τα χαλαγε 150ευρο για να παρει 5-6 παιχνίδια.....γνωμη μου είναι και δεν θελω να θηξω κανεναν...συγνωμη εν των προτερων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οτι μέχρι τώρα έχω κάνει 12 ώρες και πάμε και για Σάββατο. Καμιά 45 ώρες μέχρι τέλος του μήνα θα βγούνε σύνολο όπως το υπολογίζω.

Ελπίζω να αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...