Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επιτέλους holster, cover και ρεαλιστικά robes, about time...

 

Αυτά ήταν που με χαροποίησαν και μένα περισσότερο. Άντε μπας και προχωρήσει λίγο το stealth κομμάτι γιατί η αλήθεια είναι ποτέ δεν ευχαριστήθηκα stealth σε AC παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος τα μαμει τα γραφικα.. ανατριχιασα... το game θα γυρισει στις παλιες καλες εποχες του και θα αποθεωθει!

 

Ελπιζω να ειναι αληθεια γιατι κοντευει να γινει CoD με τοσα ανουσια releases και DLCs καθε τρεις και λιγο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Fps πιστεύω στα κομμάτια που έχει κόσμο θα είναι ελεινά.

Παρόλαυτά ας μιλήσω για το gameplay.

Φαίνεται πολύ ωραίο.
Το πιο θετικό είναι ο ρεαλιστικός τρόπος που κινείται από κτιρια σε κτίρια και η δυνατότητα που σου δίνει να πηγαίνεις σε περισσότερα μέρη απότι στα προηγούμενο που ήτανε πάνω κάτω μια πιο καθορισμένη κίνηση. Στο ανέβασμα και κυρίως στο κατέβασμα.
Υπερβολικά θετικό το stealth mode. Καιρός ήτανε να υπάρχει κάτι τέτοιο. Δεν είναι δυνατόν να μην το είχανε τόσα χρόνια.
Καλό το πλήθος και τα μέρη που έχεις γενικώς αλλά τώρα που πρόσθεσανε τα εσωτερικά τον σπιτιών τόσο πολύ θα έπρεπε να μπει και αυτό και είναι πολύ καλό.
Τα γραφικά φαίνονται αρκετά καλά. Θα δούμε όμως τι πραγματικά θα δούμε στο τέλος.

Έχω απορια για το internet. Οι άλλοι 3 που έδειχνε ήτανε μάλλον από Internet. θα κάνεις με αυτούς story mode ή μόνο αποστολές... Πάντα το έχω απορια σε τέτοια παιχνίδια πως θα γίνεται....
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω απορια για το internet. Οι άλλοι 3 που έδειχνε ήτανε μάλλον από Internet. θα κάνεις με αυτούς story mode ή μόνο αποστολές... Πάντα το έχω απορια σε τέτοια παιχνίδια πως θα γίνεται....

 

Εγώ πάλι έχω απορία αν θα έχει ιστορία :P. Γιατί βλέπω πως ενώ προχωράει συνεχώς συναντάει side quests που μπορεί να μπει να παίξει με άλλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...