Προς το περιεχόμενο

TitanFall 2


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, bill987 είπε

Χεχε παίζεις ακόμα ???

Έχει κόσμο???

Ναι παίζουμε ακόμα και γίνεται λίγο χαμουλης από κόσμο ώρες ώρες αλλά μέσος όρος είναι τα 1500 άτομα με 4000 online σε καθημερινή βάση. Έχει χαμηλή τιμή και το apex Legends έφερε κόσμο και στο TF2. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 χρόνο αργότερα...

Το έβαλα ξανά μιας και έχει πολύ δυνατό campaign και ενώ είναι παιχνίδι του 2016 κρατάει πολύ καλά οπτικά. Τα γραφικά εδώ και μια 5ετία έχουν μείνει στάσιμα με εξαίρεση το RDR 2 και το CP 2077.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/1/2021 στις 7:44 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

Το έβαλα ξανά μιας και έχει πολύ δυνατό campaign και ενώ είναι παιχνίδι του 2016 κρατάει πολύ καλά οπτικά. Τα γραφικά εδώ και μια 5ετία έχουν μείνει στάσιμα με εξαίρεση το RDR 2 και το CP 2077.

Εγώ παίζω ακόμη multi και έχει κόσμο, πολύ καλό μιας και έχει χαβαλέ και είναι απλό, από τα πιο υποτιμημένα γενικώς παιχνίδια, μαζί και με το 1

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

τι διάολο συμβαίνει με τα DDOS attacks? δεν γίνεται να παίξεις καθόλου mp αυτή τη στιγμή, διαβάζω ότι παίζουν attacks από κάποιον τρελάκια που τα έχει πάρει κρανίο με τα bots στο TF1 - δεν ξέρω αν αληθεύει αυτό. Βλέπω αναρτήσεις για το θέμα που είναι από μήνες πριν. 

Παίζει κανείς να επιβεβαιώσει; Αν είναι να είναι μόνιμα έτσι να φάει uninstall, μην πιάνει χώρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...

Βρε μια χαρά και αδικημένο παιχνίδι είναι, το θέμα είναι ότι δεν βρίσκεις άτομα να φτιάξεις μια ομάδα να παίξεις σαν άνθρωπος. Μακάρι να γίνει κάτι για το 3 αν ποτέ κυκλοφορίσει…. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Τέλος το game

Overall, ενα πολυ καλό και εθιστικο σούτερ παιχνίδι. Το μόνο μου παράπονο είναι οτι έχουν βάλει υπερβολικό πλατφόρμιγκ.

Πλατφόρμες που ανεβοκατεβαίνουν, να αλλαζεις χειροκίνητα και το περιβάλλον, πηδάς απο δω και κει, τρέξιμο στους τοίχους και όλα αυτά too much ρε παιδί μου.

Έχεις το δυνατό σου σημείο που είναι το shooting, βάλε περισσότερο απ' αυτό. Τι το θες το υπολοιπο.. κουράζει..

Τσπ παρόλα αυτά το προτείνω σίγουρα 👍

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...