Προς το περιεχόμενο

Τα σχέδια του OTE για VDSL, 4G και το εθνικό δίκτυο WiFi


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 στις 10 περιπτωσεις ο ΟΤΕ ειναι καλυτερος. Καποιοι αντιδρατε διοτι η "ημιμαθεια" εναι χειροτερη της "αμαθειας"......καποιοι αλλοι καλα κανετε και αντιδρατε καθως πιθανοτατα εχετε πεσει στο 5% των πελατων που ετυχαν στατιστικως κακης διαχειρησης για διαφορους λογους(π.χ.προβληματικο δικτυο).Φυσικα Υπαρχουν και αυτοι που θελουν να πιστευουν οτι με λιγοτερα εχουν καλυτερες υπηρεσιες και χαιρονται στις καφετεριες αλλα  κατα βαθος ξερουν οτι στη πρωτη βλαβη θα φυγουν τρεχοντας και κλαιγοντας στον οτε για Φορητοτητα.....

 

ΟΠΟΤΕ Yπαρχει η Φερραρι υπαρχει και η Lada οτι πληρωσεις παιρνεις...σε ολους τους τομεις......

οσο και να χτυπιεστε οσο ειστε σε παροχους παντα θα ειστε δευτεροι σε ολα.....μεχρι να απορροφησει και την εταιρια σας ο ΟΤΕ.......τυχερουληδες......

 

 

ΟΤΕ VDSL 50 ΣΤΑΘΕΡΑ κλειδωμενος και μη διακοπτομενος για μηνες με 48,600kbps..............................................

 

No Trolling  :-)

 

Φίλε μου δεν χρειάζεται να πληρώνεις 50άρικα για να έχεις 50άρα. είμαι σε άλλη εταιρία και έχω και εγώ 48χιλιάρικα.

 

Δεν έχεις πιάσει το νόημα της αξίας των πραγμάτων. Αυτός που θα πάρει Labo δεν θα την πάρει μόνο για τα γκάζια αλλα και για να έχει Labo. Η αξία είναι κάτι υποκειμενικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι διότι πρέπει να περιμένει έγκριση από την ΕΕΤΤ η οποία παίρνει κάπου 3-4 μήνες, ώστε να δίνει χρόνο στους εναλλακτικούς να προετοιμάζονται για κάθε περιοχή...

 

Οι εναλλακτικοί , οι περισσότεροι δεν παίρνουν από ΚΑΦΑΟ αλλά από Α/Κ. Με πρωτοβουλία του Δήμου Ηλιουπόλεως ήρθε το VDSL στην περιοχή μου.

9 στις 10 περιπτωσεις ο ΟΤΕ ειναι καλυτερος. Καποιοι αντιδρατε διοτι η "ημιμαθεια" εναι χειροτερη της "αμαθειας"......καποιοι αλλοι καλα κανετε και αντιδρατε καθως πιθανοτατα εχετε πεσει στο 5% των πελατων που ετυχαν στατιστικως κακης διαχειρησης για διαφορους λογους(π.χ.προβληματικο δικτυο).Φυσικα Υπαρχουν και αυτοι που θελουν να πιστευουν οτι με λιγοτερα εχουν καλυτερες υπηρεσιες και χαιρονται στις καφετεριες αλλα  κατα βαθος ξερουν οτι στη πρωτη βλαβη θα φυγουν τρεχοντας και κλαιγοντας στον οτε για Φορητοτητα.....

 

ΟΠΟΤΕ Yπαρχει η Φερραρι υπαρχει και η Lada οτι πληρωσεις παιρνεις...σε ολους τους τομεις......

οσο και να χτυπιεστε οσο ειστε σε παροχους παντα θα ειστε δευτεροι σε ολα.....μεχρι να απορροφησει και την εταιρια σας ο ΟΤΕ.......τυχερουληδες......

 

 

ΟΤΕ VDSL 50 ΣΤΑΘΕΡΑ κλειδωμενος και μη διακοπτομενος για μηνες με 48,600kbps..............................................

 

No Trolling   :-)

 

Προτιμώ ΟΤΕ αλλά όχι με τιμές φαρμακείου και με εξυπηρέτηση καπηλειού

 

Μέχρι τότε, τα φραγκά μου σε εναλλακτικό και ας μου τρέχει η μυξούλα από το δάκρυ επειδή μου έτυχε μία ή και δύο τεχνικές βλάβες.

 

Εσύ που είδες τον ΟΤΕ να απορροφά άλλες εταιρίες?? Σε ποια χώρα?

 

Απορρόφησε Vodafone/Hol? Wind/Forthnet? Cyta ( που αυτή πάει βουρ για Vodafone σχήμα όπως είναι και στην Κύπρο στην κινητή).

 

Οι Γερμανοί πήραν τον ΟΤΕ και κάνουν γλέντι στην καμπούρα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οι εναλλακτικοί , οι περισσότεροι δεν παίρνουν από ΚΑΦΑΟ αλλά από Α/Κ. Με πρωτοβουλία του Δήμου Ηλιουπόλεως ήρθε το VDSL στην περιοχή μου.

HOL δίνει VDSL αποκλειστικά από τα ΚΑΦΑΟΥ του ΟΤΕ κι η Wind από Α/Κ και ΚΑΦΑΟΥ του ΟΤΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HOL δίνει VDSL αποκλειστικά από τα ΚΑΦΑΟΥ του ΟΤΕ κι η Wind από Α/Κ και ΚΑΦΑΟΥ του ΟΤΕ...

 

ΗΟL μου το απέκλεισε μιας και μου δίνει απο το Α/Κ ,κάλεσα και στο τηλ.κέντρο και έκανα και διαθεσιμότητα από το site.

 

Wind μόνο χονδρική και αυτό αμφιλεγόμενο όπως μου ανέφεραν στο 13800.

 

Τελικά που βρίσκεται η αλήθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν ακόμη σπίτια μέσα στην Αθήνα που δεν μπορούν να έχουν internet. PCM σου λέει ή έλειψη διαθεσιμότητας δικτύου... Δεν κοιτάν να λύσουν πρώτα τα προβλήματα, το vdsl τους μάρανε να κατεβάζουν το Game of Thrones σε 3 αντί για 6 λεπτά!

αυτο ειναι νομιζεις το νοημα του vdsl ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποιος απο εδω μεσα fttb? δεν εχει αναφερθεί ποτε ή τουλάχιστον δεν το εχω διαβάσει

εγω

αλλα με κοβει το switch που ειναι 100ρι :P

 

3422923231.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...