Προς το περιεχόμενο

Lenovo IdeaTab A3000 111 ευρω.


someone-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το  samsung pad 3 8intso δεν το έχει πάρει κανείς χαμπάρι ;;.. Διαμαντάκι στα 180 ευρώ.. Δεν θα υπάρχει για πολύ.

Για με ΤΟ VFM .

 

Και τα 80€ διαφορά ποιος θα μου τα δώσει ...?  

( για να δεις πόσο καλύτερο είναι πέρα απ το γεγονός ότι κάποιος έγραψε ότι δεν έχει 3g ) σου λέω ότι με ακόμα 20€ έπαιρνες από τα Pubic ΔΥΟ (2) !!!!!!!!  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα απο οτι φαινεται μονο εγω εφαγα ακυρο και ας εκανα την παραγγ. το σαββατο πρωι ...απο οτι δικαιολογηθηκαν εξυπηρετησαν τις παραγγ. που εγιναν για παραλαβη απο καταστηματα που ειχαν αποθεμα ή ακυρωσεις...αρες μαρες καυκουναρες... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα απο οτι φαινεται μονο εγω εφαγα ακυρο και ας εκανα την παραγγ. το σαββατο πρωι ...απο οτι δικαιολογηθηκαν εξυπηρετησαν τις παραγγ. που εγιναν για παραλαβη απο καταστηματα που ειχαν αποθεμα ή ακυρωσεις...αρες μαρες καυκουναρες... :mad:

να απαιτησεις να σου δωσουν κατι αναλογο η καλυτερο....

ειναι υποχρεωμενοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να απαιτησεις να σου δωσουν κατι αναλογο η καλυτερο....

ειναι υποχρεωμενοι...

το συνηθισμενο ,μου προτειναν το τεσσαρι στα 99...ή εκπτωση 10% δηλ.κοροιδια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και πήρα το της προσφοράς και λόγω έκπτωσης μου βγήκε 79,90€ , αν υπολογίσουμε και τη δωροεπιταγή 69,90€ , όμορφο το λευκό !

Ευχαριστώ τον TS 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σου ηρθε μυνημα να παραλαβεις , τοτε μονο ειναι υποχρεωμενοι να σου δωσουν ιδιο ή καλυτερο αλλιως ...μπιπ μπιπ και χ3σ3 μεσα ,δικαιολογιες θα λενε χωρις ουσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 80€ διαφορά ποιος θα μου τα δώσει ...?

( για να δεις πόσο καλύτερο είναι πέρα απ το γεγονός ότι κάποιος έγραψε ότι δεν έχει 3g ) σου λέω ότι με ακόμα 20€ έπαιρνες από τα Pubic ΔΥΟ (2) !!!!!!!!

 

Ότι πληρώνεις παίρνεις. . Με την ίδια λογική αγοράζεις 4 κινεζιες. Η διαφορά των 80 δε είναι τίποτα μπροστά στην αυτονομία και στην εμπειρία χρήσης που θα σου προσφέρει. Συν της άλλης και πολύ όμορφο και μαζεμένο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πληρώνεις παίρνεις. . Με την ίδια λογική αγοράζεις 4 κινεζιες. Η διαφορά των 80 δε είναι τίποτα μπροστά στην αυτονομία και στην εμπειρία χρήσης που θα σου προσφέρει. Συν της άλλης και πολύ όμορφο και μαζεμένο.

 

Αυτή είναι μια υποκειμενική γνώμη ( εγώ σου μίλησα πρακτικά ) δηλ. έκανες μια αντιπρόταση η οποία μπορεί να είναι καλή αλλά δεν είναι στα ίδια λεφτά , για τα άλλα τα  λες σαν να ξέρεις κάτι για τα λενόβο ( αν είναι πες μας να μάθουμε και εμείς ) 

 

Η διαφορά 80€ είναι υπερβολικά μεγάλη αν δεν τα έχεις τα φράγκα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 111 πιο vfm δε νομίζω να υπάρχει...

Και εξάλλου είναι καθαρά γνώμη του καθενός. Προσωπικά νομίζω ότι αυτά που προσφέρει σε αυτή την τιμή είναι άπαιχτο.

 

Αν είχε 80+ ευρώ παραπάνω σίγουρα θα το σκεφτόμουν για κάτι άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ότι πληρώνεις παίρνεις. . Με την ίδια λογική αγοράζεις 4 κινεζιες. Η διαφορά των 80 δε είναι τίποτα μπροστά στην αυτονομία και στην εμπειρία χρήσης που θα σου προσφέρει. Συν της άλλης και πολύ όμορφο και μαζεμένο.

 

Φιλε μου.. αυτο το οτι πληρωνεις παιρνεις δεν παιζει.. Αλλο το ενα αλλο το αλλο. Εδω ειναι thread προσφορες.. αν θεωρεις οτι ειναι προσφορα ανοιξε νεο topic.

 

1)Δεν ειναι 3g αρα δεν εχει σχεση με το tablet αυτο

2)Ειναι + 75% στην τιμη! δεν ειναι +10% αντε +15% ειναι 75%!

Αντιπροσφορα θα πρεπει να ειναι με τα ιδια χαρακτιριστικα και στα ιδια περιπου χρηματα οχι 3/4 επιπλεων της τιμης. και το Yoga που εχει το amazon ειναι καλο.. αλλα αλλα χρηματα και παλι οχι 3g

Επεξ/σία από newtech
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...