Προς το περιεχόμενο

Lenovo IdeaTab A3000 111 ευρω.


someone-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγελία Σάββατο 14/4/2014  πρωί στο public.gr με παραλαβή σε κατάστημα. Η παραγγελία βρίσκεται σε επεξεργασία σε κατάσταση  εκτεταμένης  αναζήτησης..... Τηλεφωνικά μου είπαν ότι μπορεί να μην παραλάβω λόγω αυξημένης ζήτησης  εξαιτίας της χαμηλής τιμής . Το προϊόν τη στιγμή της παραγγελίας ήταν άμεσα διαθέσιμο εντός 24-72 ωρών .Όσοι παραγγείλατε Σάββατο πρωί παραλάβατε ή εν πάσει περιπτώσει ήρθε μήνυμα παραλαβής;

εγω εκανα παραγγελια Σαββατο κατα τις 12.00 και παρελαβα χθες μετα απο πολλα...

 

(Και καλα εξαντληθηκε και μου έδιναν το 4gb στην θεση του,το οποίο δεν το δεχομουνα. Τελικα μετα απο πολλα τηλεφωνα το βρηκαν, και μαλιστα με περιμενε στο μαγαζι που ειχα ζητησει...ασε...αν δηλαδη δεχομουνα το 4gb καποιος τυχερος θα ειχε φυγει με το δικο μου 16gb)

 

 

 

Ασχετο..βρηκα apk (WeatherWidget-WW.apk   9mb) το οποιο εβαλα και δουλευει, για να δειχνει το widget του καιρου στην πρωτη σελιδα σε βαθμους κελσιου...(εδω για λεπτομεριες, αλλα με προσοχη γιατι η σελιδα για το download, παει να κατεβασει και κατι αλλα υποπτα αρχεια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα παραγγείλει 2 τεμάχια (public Τσιμισκή ) , με πήραν από τα κεντρικά και μου είπαν για να ικανοποιήσουν όλους ή τους περισσότερους θα μου δώσουν το 1ο κανονικά και το 2ο στην έκδοση με τα 4gb και σε μαύρο χρώμα από 179€ στα 99€ συν την όποια (πιθανή) έκπτωση (μου είχε κάνει στο checkout μια έκπτωση κι έβγαινε 90,98 € ) , αν ενδιαφέρεται κανείς από Θεσ/νίκη να το παραλάβει να με ενημερώσει ώστε να πάρω το παλικάρι στα κεντρικά και να τον πω να προχωρήσει στην αλλαγή. Αν δεν ενδιαφερθεί κάποιος θα το ακυρώσω 


Οποιος το πηρε και το μετανιωσε το παιρνω εγω Αμεσα. Θεσσαλονικη.

Δες επάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Με ειδοποίησαν ότι δεν μπορούν να εκτελέσουν την παραγγελία για το ένα τεμάχιο που είχα κάνει και μου αντιπρότειναν  το Lenovo Idea Tab A3000 -Tablet 7" 3G 4GB Μαύρο στα 99 ευρώ .Προφανώς πρόκειται για υποδέεστερη έκδοση  που δεν έχει καμία σχέση με το "άμεσα διαθέσιμο" προϊόν της παραγγελίας των 16GB ,αφού διαθέτει μόλις 4GB εσωτερικό χώρο αποθήκευσης  και συνεπώς η αντιπρόταση  είναι κοροϊδία ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Με ειδοποίησαν ότι δεν μπορούν να εκτελέσουν την παραγγελία για το ένα τεμάχιο που είχα κάνει και μου αντιπρότειναν  το Lenovo Idea Tab A3000 -Tablet 7" 3G 4GB Μαύρο στα 99 ευρώ .Προφανώς πρόκειται για υποδέεστερη έκδοση  που δεν έχει καμία σχέση με το "άμεσα διαθέσιμο" προϊόν της παραγγελίας των 16GB ,αφού διαθέτει μόλις 4GB εσωτερικό χώρο αποθήκευσης  και συνεπώς η αντιπρόταση  είναι κοροϊδία ... 

η μονη διαφορα ειναι το 4gb vs 16gb...

εγω παντως αρνηθηκα και μου βρηκαν 16gb

 

παντως θεωρητικα με μια καρτα sd ισως και να βολευτεις (νομιζω στην 4.2 εκδοση android, δουλευει η μεταφορα εφαρμογων στην καρτα sd)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μονη διαφορα ειναι το 4gb vs 16gb...

εγω παντως αρνηθηκα και μου βρηκαν 16gb

 

παντως θεωρητικα με μια καρτα sd ισως και να βολευτεις (νομιζω στην 4.2 εκδοση android, δουλευει η μεταφορα εφαρμογων στην καρτα sd)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψαξα λιγο στο ΝΕΤ. Αν θελετε να το δουλεψετε και ως τηλεφωνο απλα θελει αλλο FIRMWARE. Ακουστικο και μικροφωνο εχει κανονικα

 

Για βάλε αδελφέ :) ένα spoiler και τo Link που βρήκες γιατί πάει απ το καλό στο καλύτερο !

 

** H αντιπρόταση δεν λέει και πολλά!!!, αλλά τουλάχιστον από 101 πάει 91€ άμα έπαιζε λίγο ακόμα ή τιμή δεν θα ήταν άσχημο !!!( εμένα παλιότερα σε άλλο κατάστημα μου είχα κάνει αντιπρόταση για usb 3.0 ( wr. 50 ) ένα usb 2.0 (wr. 6) !!!! στα ίδια λεφτά :-D  :-D )   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μονη διαφορα ειναι το 4gb vs 16gb...

εγω παντως αρνηθηκα και μου βρηκαν 16gb

 

παντως θεωρητικα με μια καρτα sd ισως και να βολευτεις (νομιζω στην 4.2 εκδοση android, δουλευει η μεταφορα εφαρμογων στην καρτα sd)

 

Φυσικά και  εγώ αρνήθηκα την αντιπρόταση για το  lenovo 4GB γιατί είναι σαφώς υποδεέστερο και δεν ανταποκρίνεται στο " άμεσα διαθέσιμο ¨προϊόν της προτίμησής μου των 16GB. Μην ξεχνάς τον χώρο της εσωτερικής μνήμης που καταλαμβάνει το λειτουργικό αλλά και ότι υπάρχουν εφαρμογές που δεν μεταφέρονται στην καρτά sd αλλά και όσες εάν και εφόσον μεταφέρονται υπό προϋποθέσεις συνεχίζουν να δεσμεύουν  έτσι και αλλιώς κατά ένα μέρος  εσωτερικό αποθήκευσης. Επομένως είναι προφανής η περιορισμένη λειτουργικότητα και αποδοτικότητα του προϊόντος της αντιπρότασης των 4GB έναντι των 16GB.που είχα ως όριο για την αγορά του tablet. 

 

 

 

Κοnstantin77, on 16 Apr 2014 - 1:07 PM, said:

 

μου ήρθε μνμ για παραλαβή. ευχαριστώ.

 

Μήπως θα μπορούσες να αναφέρεις ημέρα και ώρα  της παραγγελίας σου ;. Ευχαριστώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και μένα ειδοποίηση να πάω να παραλάβω απο public mediteranean cosmos (με πληρωμή στο κατάστημα) αλλά τελικά δεν θα το πάρω λόγω μεγέθους.

Έχω ειδοποιήσει τον συμφορουμίτη Thessalonikios200 που εκδήλωσε ενδιαφέρον για το tablet απο θεσσαλονίκη.

Αν για οποιοδήποτε λόγο δεν το θέλει ή δεν μπορεί, θα ενημερώσω να πάει να το πάρει κάποιος άλλος που δεν πρόλαβε.

 

πιστεύω ότι αν τους δώσετε αρ.παραγγελίας και όνομα, μπορούν να αλλάξουν το όνομα στην απόδειξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...