Προς το περιεχόμενο

Lenovo IdeaTab A3000 111 ευρω.


someone-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εκτός και αν σου είπαν ότι ήταν δήθεν "ακύρωση" για να μπορέσουν να σπρώξουν το εκθεσιακό που δεν το έπαιρνε κανείς στην τιμή λιανικής μιάς και δεν θεωρείται καινούριο αλλά μεταχειρισμένο!*

Δεν θέλω να στην χαλάσω, για 61€ ούτε κινέζικο δεν παίρνεις εννοείται, αλλά είναι συνήθης τακτική των καταστημάτων...

 

*Εννοείται πως αν τους είδες να το ξεπακετάρουν για να το βάλουν στον πάγκο και το βούτηξες, το παραπάνω δεν υφίσταται. Όπως και να 'χει καλορίζικο, τζάμπα το πήρες! :-)

 

 

****απο public πόσοι περιμένουν για παραλαβή ακόμα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο αργεί το ταμπλετ τόσο σκέφτομαι να το ακυρώσω. δε μπορώ να πω ότι το χρειάζομαι και σκέφτομαι πως το κινητό μου είναι 5.2 ίντσες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο αργεί το ταμπλετ τόσο σκέφτομαι να το ακυρώσω. δε μπορώ να πω ότι το χρειάζομαι και σκέφτομαι πως το κινητό μου είναι 5.2 ίντσες..

Αν θέλεις κάτι που θα σε βολέψει περισσότερο καλύτερα να κοιτάξεις σε 8 ίντσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο αργεί το ταμπλετ τόσο σκέφτομαι να το ακυρώσω. δε μπορώ να πω ότι το χρειάζομαι και σκέφτομαι πως το κινητό μου είναι 5.2 ίντσες..

δεν το χρειάζεσαι με τίποτα τότε αν θέλεις τη γνώμη μου.. το κινητό σου είναι οτι πρέπει . θα δείς οτι θα το αφήσεις και θα σκονίζεται το τάμπλετάκι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το χρειάζεσαι με τίποτα τότε αν θέλεις τη γνώμη μου.. το κινητό σου είναι οτι πρέπει . θα δείς οτι θα το αφήσεις και θα σκονίζεται το τάμπλετάκι.

 

ακριβώς... και σε εμενα τα ίδια συνέβησαν, το πουλούσα, εχασε αξία και εν τέλει το χάρισα σε συγγενή μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλεσα στο καταστημα Ιλιου και δεν εχουν ιδεα για την παραγγελια.

Μιλησα με τις ονλαιν παραγγελιες και μου ειπαν πως επειδη χθες, Κυριακη, ηταν εργασιμη ακυρωθηκε η παραγγελια γιατι περασαν 24 ωρες.

(Η πλακα ειναι οτι ειχα καλεσει Σαββατο πρωι και μου ειχαν πει πως το ΣΚ δεν πιανεται ως εργασιμη. Εν ολιγοις, οτι να'ναι).

Αν υπαρχει παιδι που δεν θελει την παραγγελια του (ειτε απο Κωτσο, ειτε απο public) ας ριξει ενα μηνυμα.

Θενξ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας πιάνει η καταναλωτική μανία και παίρνουμε περιττα πράγματα . Συμπεριλαμβανομένου κι εμένα.

 

 

ακριβώς... και σε εμενα τα ίδια συνέβησαν, το πουλούσα, εχασε αξία και εν τέλει το χάρισα σε συγγενή μου!

 

 

δεν το χρειάζεσαι με τίποτα τότε αν θέλεις τη γνώμη μου.. το κινητό σου είναι οτι πρέπει . θα δείς οτι θα το αφήσεις και θα σκονίζεται το τάμπλετάκι.

 

Εμένα συνέβη το ακριβώς αντίθετο. Ενώ έχω κινητό 5 ιντσών πήρα 7άρι τάμπλετ με ΑΚΡΙΒΩΣ το ΙΔΙΟ hardware με του κινητού μου και πλέον ενώ βρίσκομαι στο σπίτι ή κάπου έξω, έχει γίνει το δεύτερο χέρι μου. Πολλές φορές δε, κάνω tethering από το κινητό και κάνω τις εργασίες μου μέσω του tablet. Οπότε για μένα οι 2 ίντσες έκαναν την διαφορά. Βέβαια ιδανικά θα ήθελα 8άρι κι εγώ αλλά σε καμία περίπτωση δεν έχω μετανιώσει με αυτή μου την αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παρέλαβε/θα παραλάβει κάποιος άλλος?

Αν δεν βρω κάποιο μέχρι αύριο λέω να πάρω το αμέσως πιο φτηνό επώνυμο 4πυρηνο, το asus memo 7 που παίζει στα 119ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παρέλαβε/θα παραλάβει κάποιος άλλος?

Αν δεν βρω κάποιο μέχρι αύριο λέω να πάρω το αμέσως πιο φτηνό επώνυμο 4πυρηνο, το asus memo 7 που παίζει στα 119ευρώ.

 

Δεν παίζει να μας ακυρώσουν. Οπότε καλύτερα περίμενε , πιστεύω αύριο-μεθαύριο θα ασχοληθούν και εμένα στάσιμη είναι στο υποεπεξεργασία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει να μας ακυρώσουν. Οπότε καλύτερα περίμενε , πιστεύω αύριο-μεθαύριο θα ασχοληθούν και εμένα στάσιμη είναι στο υποεπεξεργασία 

Εχω καβατζωθει απο παμπλικ εγω :P

Του Κωτσοβολου ακυρωθηκε οπως μου ειπαν γιατι η Κυριακη ηταν εργασιμη.

Αρα παω στο asus που με το κουπονι των 10ευρω απο το Lenovo παει στα 109ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...