Προς το περιεχόμενο

Lenovo IdeaTab A3000 111 ευρω.


someone-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχει τελειώσει το update αν και στο όνομα του αρχείου βλέπω Α422 να λέει, οπότε μάλλον δεν αλλάζει έκδοση.

έβαλα sim (κανονικό μέγεθος) και είναι μόνο για data...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει τελειώσει το update αν και στο όνομα του αρχείου βλέπω Α422 να λέει, οπότε μάλλον δεν αλλάζει έκδοση.

έβαλα sim (κανονικό μέγεθος) και είναι μόνο για data...

για κοιτα καλα εδω αναφερει πως κανει κλησεις....http://www.youtube.com/watch?v=7IRs5P9RZ9w και εδω

 

Yup you can definitely use this tab as a cellphone for calling just dial the number and then select phone sim just incase you are also using net sim like me, hope that answers your question.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ειμαι στο public τώρα και ο πωλητής μου λέει ότι η δωροεπιταγη ήταν για όταν ήταν στα 199 όχι για τώρα

edit Ο άλλος που ρώτησα μου λέει είναι μόνο μέσω ίντερνετ. ότι ναναι..

του είπα να μπω να κάνω επιτόπου παραγγελία από το κινητό μου πε θα είναι έτοιμη από Δευτέρα, σηκώθηκα και έφυγα. θα περιμένω να το πάρω από κωτσο με την ωραία θηκουλα της Lenovo. πάντως εκεί που έπαιξα λίγο με το tab μου άρεσε και δείχνει καλή κατασκευή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

για κοιτα καλα εδω αναφερει πως κανει κλησεις....http://www.youtube.com/watch?v=7IRs5P9RZ9w και εδω

 

Yup you can definitely use this tab as a cellphone for calling just dial the number and then select phone sim just incase you are also using net sim like me, hope that answers your question.

 

Το έψαξα λιγάκι και δεν μπορεί να κάνει. Στο Internet αναφέρετε ότι μόνο το Ασιατικό μοντέλο μπορεί να κάνει κλήσεις.

Τελείωσε το update και έμεινε στην 4,2,2.

 

https://forums.lenovo.com/t5/Idea-Android-based-Tablets/HOw-to-make-local-phone-Call-from-IdeaTab-A3000/td-p/1367549

 

http://androidforums.com/android-applications/801042-phone-calling-app-lenovo-a3000-h.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δίκαρτο και έχει και γρίλια για σαν ηχείο τηλεφώνου (δεν έχω ακούσει ποτέ να δουλεύει, μόνο από τα πίσω ακούω). αλλά εγώ δεν έχω καταφέρει να πάρω τηλέφωνο.
Αν κάποιος το βρει ας μου πει... μπορεί να σήμερα να μην είναι η μέρα μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το πηρα απο Public Περιστεριου.

Βιαζομουν, ξεχαστηκα και εφυγα χωρις την δωροεπιταγη (φυσικα η πωλητρια ουτε που μου το υπενθυμισε).

Επεστρεψα μετα απο 2 λεπτα και της λεω 'στο πακετο εχει και μια δωροεπιταγη 10ευρω'.

οκ μου λεει..την βγαζει επιτοπου και μου την δινει. Ουτε μα, ουτε μου. Η πλακα ειναι οτι δεν κρατησε ουτε τα στοιχεια μου.

Ανετα οποιος θελει δηλαδη παιρνει και 2η δωροεπιταγη, λεγοντας οτι δεν του δοθηκε ποτε η 1η που δικαιουταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το πηρα απο Public Περιστεριου.

Βιαζομουν, ξεχαστηκα και εφυγα χωρις την δωροεπιταγη (φυσικα η πωλητρια ουτε που μου το υπενθυμισε).

Επεστρεψα μετα απο 2 λεπτα και της λεω 'στο πακετο εχει και μια δωροεπιταγη 10ευρω'.

οκ μου λεει..την βγαζει επιτοπου και μου την δινει. Ουτε μα, ουτε μου. Η πλακα ειναι οτι δεν κρατησε ουτε τα στοιχεια μου.

Ανετα οποιος θελει δηλαδη παιρνει και 2η δωροεπιταγη, λεγοντας οτι δεν του δοθηκε ποτε η 1η που δικαιουταν.

 

Θελουμε τα καταστηματα να σεβονται τα χρηματα μας αλλα αν υπαρχει τροπος να τους εξαπατησουμε, αμεσως να το κανουμε. Αμαν πια αυτη η νοοτροπια....

 

Η εγγύηση των 12 μηνών που λέει ισχύει ή είναι 24 μήνες (σύμφωνα με ευρωπαική απόφαση) ;

 

Εφοσον γραφει 12 μηνες, η εγγυηση ειναι 12 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κάθε κατάστημα της ίδιας αλυσίδας κάνει ότι του καπνίσει.. ο ένας μου είπε ίσχυε για την τιμή των 199 ευρώ η δωροεπιταγη ο άλλος στο ίδιο κατάστημα είναι μόνο μέσω ιντερνετ και ο @xristoforos89 πιο πάνω την πήρε κανονικά από το καταστημα. αντε βγάλε άκρη..

@peterst κανονικά είναι δύο χρόνια άλλα τρέχα γύρευε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει μια ευρωπαική οδηγία που λέει ό,τι πωλείται εντός ΕΕ έχει 2 έτη εγγύηση;

 

Βεβαιως και υπαρχει και εχει ενσωματωθει και στην ελληνικη νομοθεσια απο το 2002 με τον νομο 3043 αλλα αφορα αλλο πραγμα αυτο. Οχι την κλασικη εμπορικη εγγυηση που γνωριζουμε. Αυτος ο νομος αφορα τη νομιμη. Διαφερουν μεταξυ τους αυτες οι δυο εγγυησεις.

 

Η νομιμη λοιπον εγγυηση του προιοντος ειναι 24 μηνες λογως Ε.Ε. και η εμπορικη του (δηλαδη η κλασικη εγγυηση που γνωριζουμε) ειναι 12 μηνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαιως και .....................αφορα τη νομιμη. Διαφερουν μεταξυ τους αυτες οι δυο εγγυησεις.

 

Η νομιμη λοιπον εγγυηση του προιοντος ειναι 24 μηνες λογως Ε.Ε. και η εμπορικη του (δηλαδη η κλασικη εγγυηση που γνωριζουμε) ειναι 12 μηνες.

 

Και ποια η διαφορά; Υπάρχει κάνα insomnia link;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...