Προς το περιεχόμενο

Lenovo IdeaTab A3000 111 ευρω.


someone-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Μολις το πηρα απο Public Περιστεριου.

Βιαζομουν, ξεχαστηκα και εφυγα χωρις την δωροεπιταγη (φυσικα η πωλητρια ουτε που μου το υπενθυμισε).

Επεστρεψα μετα απο 2 λεπτα και της λεω 'στο πακετο εχει και μια δωροεπιταγη 10ευρω'.

οκ μου λεει..την βγαζει επιτοπου και μου την δινει. Ουτε μα, ουτε μου. Η πλακα ειναι οτι δεν κρατησε ουτε τα στοιχεια μου.

Ανετα οποιος θελει δηλαδη παιρνει και 2η δωροεπιταγη, λεγοντας οτι δεν του δοθηκε ποτε η 1η που δικαιουταν.

 

 

ΧΑχαχα για να μην το ψάξει καν φαντάζομαι πως την ζήτησες.... :ph34r:

 

 

 

Αυτό που κάθε κατάστημα της ίδιας αλυσίδας κάνει ότι του καπνίσει.. ο ένας μου είπε ίσχυε για την τιμή των 199 ευρώ η δωροεπιταγη ο άλλος στο ίδιο κατάστημα είναι μόνο μέσω ιντερνετ και ο @xristoforos89 πιο πάνω την πήρε κανονικά από το καταστημα. αντε βγάλε άκρη..
@peterst κανονικά είναι δύο χρόνια άλλα τρέχα γύρευε..

 

Ο πρώτος που σου είπε ότι ίσχυε μόνο για την τιμή των 199 ευρώ μάλλον δεν είχε πιει καφέ...

Από την στιγμή που το λέει στο site ΤΕΛΟΣ

 

Η επιταγή είναι μόνο για on-line παραγγελία

Προσέξτε  όμως τι λέει: Η επόμενη παραγγελία θα πρέπει να πραγματοποιηθεί έως και τις 15 Μαΐου.  :rolleyes: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το τελευταιο review που διάβασα δεν πολύ λέει. Καλη η τωρινή του τιμή αλλά όχι κάτι εξαιρετικά καλό κατα την γνωμη μου.καλά η αρχική μόνο ως ανέκδοτο μπορεί να σταθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλέον αρχίζουν και παίζουν πολλά σε αυτή την τιμή και γω το σκέφτομαι να το πάρω ή όχι άσε που έχω και το note to 3 όπότε τι 5,7 τι 7....  καλυτερα ένα 8 άρι (10 άρι είχα και δεν με βολευει στην φορητότητα) για μένα καλό εργαλείο είναι το lg g pad αλλά δεν ξαναδίνω τόσα για tablet που στην ουσία είναι ενα μεγάλο τηλέφωνο με αndroid. κάνα κινέζικο με 100 -120 ευρώ έχει να προτείνει κανείς 8 αρι με τετραπήρινο και full hd ? υπάρχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα και εγώ απο το Public Πυλαίας το μεσημέρι. Στο Κωτσόβολο είχε εξαντληθεί. Λόγω καθυστέρησης του συστήματος μου πέρασε και την έκπτωση και βγήκε στα 101 ευρώ, σούπερ.. Φαίνεται 

πολύ καλό και σίγουρα το καλύτερο στα 100 ευρώ. Ευχαριστώ τον someone-  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το τελευταιο review που διάβασα δεν πολύ λέει. Καλη η τωρινή του τιμή αλλά όχι κάτι εξαιρετικά καλό κατα την γνωμη μου.καλά η αρχική μόνο ως ανέκδοτο μπορεί να σταθεί.

 

Ναι γιαυτό ήταν στα καταστήματα τόσους μήνες σε αυτήν ( 165-170€ ) , και μην πεις καλά και ποιος το αγόραζε ....εγώ νομίζω ότι στα 101€ που βγαίνει όχι ή τιμή του κοτσου είναι η καλύτερη δυνατή περίπτωση. Πολύ καλό ήταν και το μεγάλο το 10.1 αλλά όσο να ναι ήταν και 88€ ακόμα. 

Έχεις δει κάποιο άλλο σε αυτά τα λεφτά (?) ..αν κάποιος έχει σκοπό να πάρει ( γνώμη μου) αποτελεί προσφορά και θα πρέπει να περιμένει καιρό μέχρι να βρεθεί κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα. 

 

@darkdog ποιο άλλο παίζει σε αυτά τα λεφτά ....? και με εγγύηση από εδώ ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιαυτό ήταν στα καταστήματα τόσους μήνες σε αυτήν ( 165-170€ ) , και μην πεις καλά και ποιος το αγόραζε ....εγώ νομίζω ότι στα 101€ που βγαίνει όχι ή τιμή του κοτσου είναι η καλύτερη δυνατή περίπτωση. Πολύ καλό ήταν και το μεγάλο το 10.1 αλλά όσο να ναι ήταν και 88€ ακόμα. 

Έχεις δει κάποιο άλλο σε αυτά τα λεφτά (?) ..αν κάποιος έχει σκοπό να πάρει ( γνώμη μου) αποτελεί προσφορά και θα πρέπει να περιμένει καιρό μέχρι να βρεθεί κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα. 

 

@darkdog ποιο άλλο παίζει σε αυτά τα λεφτά ....? και με εγγύηση από εδώ ??? 

του public ομως τελειωσε οποτε στην τιμη κοτσωβολου πρεπει να μιλαμε 111

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Max οποίος θέλει να το πάρει καλά θα κάνει είναι μια τίμια αγορά για τα χρήματα του. Απλα δεν το θεωρώ την τρελλή προσφορά. Και η αλήθεια είναι οτι επειδή ήμουν εξω πήγα παμπλικ να το δω για δώρο και έχει εξαντληθεί.

 

Οποίος το πήρε να το χαρεί! Καλό ριζικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...