Προς το περιεχόμενο

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και αυτό εδώ τι είναι ; Θα τρελαθούμε τώρα ;

30 λίρες είναι 38,16€ . Περίεργο . Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

 

Το λινκ εμένα μου λέει £29,99. Δοκίμασε να αλλάξεις την χώρα που έχεις δηλώσει, ή πάρτο από αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Steam απο πάντα υποστήριζε regional pricing, αφήνει δηλαδή τους developers να βάζουν διαφορετικές τιμές για κάθε region. Δες αυτή την σελίδα για συγκρίσεις μεταξύ των regions, καθώς και το σχετικό FAQ για μια πιο in-depth εξήγηση του φαινομένου. Δυστυχώς αυτό δουλεύει μέσω της IP σου, οπότε βλέπεις το ανάλογο store με το region που βρίσκεσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λινκ εμένα μου λέει £29,99. Δοκίμασε να αλλάξεις την χώρα που έχεις δηλώσει, ή πάρτο από αλλού.

Μα γι αυτό σου είπα ότι το Amazon το έχει πιο φθηνό. Δεν γίνεται να αλλάξω την διευθυνσή μου, γιατί έχω λογαριασμό στη Steam, ο οποίος όπως περιγράφει και ο Greygore παρακάτω, ελέγχετε από την IP μου. Μπορείς να το αγοράσεις και από άλλα stores, αλλά το πλεονέκτημα της Steam είναι ότι κατεβάζεις το παιχνίδι σε όποιον υπολογιστή θέλεις και το στήνεις , επίσης υπάρχει και η υποστήριξη των mods που είναι άμεση. Σύμφωνα με όλα αυτά επιλέγεις, αν αξίζουν τα 12€ επιπλέον στην Steam ή όχι. Για μένα αξίζει .

 

Το Steam απο πάντα υποστήριζε regional pricing, αφήνει δηλαδή τους developers να βάζουν διαφορετικές τιμές για κάθε region. Δες αυτή την σελίδα για συγκρίσεις μεταξύ των regions, καθώς και το σχετικό FAQ για μια πιο in-depth εξήγηση του φαινομένου. Δυστυχώς αυτό δουλεύει μέσω της IP σου, οπότε βλέπεις το ανάλογο store με το region που βρίσκεσαι.

Έτσι είναι όπως τα περιγράφεις. Η Ελλάδα βρίσκεται στη region 2 με τις ακριβές τιμές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αγοράζεις κάποια κάρτα της AMD, σου δίνουν έναν κωδικό και έχεις τη δυνατότητα να κατεβάσεις κάποιο παιχνίδι από αυτά που είναι διαθέσιμα ή να φυλάξεις τον κωδικό για κάποιο που θα προστεθεί μελλοντικά (όπως -υποθέτω- ακούστηκε για το Beyond Earth).

 

Άντε, λίγες μέρες ακόμη :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζεις κάποια κάρτα της AMD, σου δίνουν έναν κωδικό και έχεις τη δυνατότητα να κατεβάσεις κάποιο παιχνίδι από αυτά που είναι διαθέσιμα ή να φυλάξεις τον κωδικό για κάποιο που θα προστεθεί μελλοντικά (όπως -υποθέτω- ακούστηκε για το Beyond Earth).

 

Άντε, λίγες μέρες ακόμη :)

Από ποτε ισχύε αυτο; γιατι έχω φτιάξει καινούργιο σύστημα με amd καρτα και το αγόρασα πριν κάνα μήνα και δεν πηρα κάποιον κωδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...