Προς το περιεχόμενο

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ποτε ισχύε αυτο; γιατι έχω φτιάξει καινούργιο σύστημα με amd καρτα και το αγόρασα πριν κάνα μήνα και δεν πηρα κάποιον κωδικο.

 

Εδώ και κάτι χρόνια,με διαφορετικά παιχνίδια https://www.amd4u.com/radeonrewards/

 

Δε δίνουν όλα τα καταστήματα κωδικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πλησιάζει η κυκλοφορία έριξα ένα 20ωρο σε civ, έτσι για να προετοιμαστώ. Βγαίνει και Παρασκευή πριν από (σχεδόν) τετραήμερο. Αντίο ζωή!

 

Ξέρει κανείς αν από amazon μπορείς να κάνεις preload? (Πρώτη φορά θα κάνω preorder digital copy και δεν βρήκα κάτι στο ιντερνετ).

 

Επίσης, είπα να κοιτάξω και στα ελληνικά μαγαζιά μπας και το πάρω με κουτί. Αλλά σε όλα λέει ημερομηνία κυκλοφορίας 31/10. Τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δε νομίζω να υπάρχει preload. Από greenman που το πήρα, δίνουν κλειδί και η ένδειξη αυτή τη στιγμή είναι η εξής: "no keys available until the game is released".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα, thx! Βασικά μόλις βρήκα έναν νέο τρόπο να συνδιάσω και τα 2. Στη δουλειά μου έχουμε αγγλική IP, συνεπώς θα το παραγγείλω από εκεί στις 30 Λίρες = ~38Ε. Δεν πιστεύω να έχω πρόβλημα, έτσι? Legit δεν είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Nα ενημερώσω ότι πλέον και από το Greenman (στο Steam το έβλεπα από χθες) στάλθηκαν οι κωδικοί για όσους θέλουν να κάνουν preload, ενόψει της κυκλοφορίας του παιχνιδιού στις 24.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άψογα. έχω κλείσει 4ημερο 9-11 νοεμβρίου για το παιχνίδι με την κοπέλα (και αυτή ΤΡΕΛΗ φανατίκλα της σειράς)

 

είμαστε ένα γκρουπ 4-5 ατόμων που τοπικά παίζουμε Civ over the weekends. Αν θέλει κανέναν να κάνει Join ενώ δεν τον επηρεάζει η δοαφορά ώρες Let me know

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ φόρτωσα χτες. Το πήρα τελικά από gmg στα 30€.
Τελικά το ευρωπαϊκό launch είναι όντως 00:00 CET (01:00 δικιά μας) ή θα πάμε όλοι με pacific, δηλαδή καλά ξημερώματα?

 

edit: Σύμφωνα με αυτό στις 02:00 ώρα Ελλάδας. Orcs balls....

Επεξ/σία από remalis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα κι εγώ να κατεβαίνει, άντε να δούμε! Ιστορική στιγμή, περιμέναμε Civ στο διάστημα από την εποχή που παίζαμε την πρώτη έκδοση στην Amiga και το παιχνίδι τελείωνε στο Άλφα του Κενταύρου. Πως πέρασαν 20τόσα χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα μα μα μα μα μα πως? ΑΝΤΕ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ ΡΕ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ!

 

Γιατί είτε είναι στην Ανατολική Ασία ή Ωκεανία, ή hack για να μετατρέψουν το steam regional για εκεί

Civilization-Beyond-Earth.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...