Προς το περιεχόμενο

Κοινωνικό Μέρισμα- Τι ισχύει και τι οχι


aris1986

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8 Μαϊου έκανα την αίτηση της γυναίκας μου και μου έβγαλε ενδεικτικό αποτέλεσμα αποδοχή το τάδε ποσό. Πού μπορώ να δω εάν τελικά εγκρίθηκε η αίτηση; Είδα σε προηγούμενα μηνύματα εδώ ότι κάπου τους εμφάνιζε προς πληρωμή, που φαίνεται αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 8 Μαϊου έκανα την αίτηση της γυναίκας μου και μου έβγαλε ενδεικτικό αποτέλεσμα αποδοχή το τάδε ποσό. Πού μπορώ να δω εάν τελικά εγκρίθηκε η αίτηση; Είδα σε προηγούμενα μηνύματα εδώ ότι κάπου τους εμφάνιζε προς πληρωμή, που φαίνεται αυτό;

 

 

Αν εκει που λεει ότι είναι οριστικη να βγαλει  που λει  πληρωτεα ή εκει που οταν πατας εκτυπωση και λεει ενδεικτικο να γινει πληρωτεο ή καπως ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει παρει κανεις;;; σε 3 γνωστους εγκριθηκε κ κανεις δεν εχει παρει ουτε μισο € στα χερια του ακομα μετα απο τοσο καιρο (πανω απο μηνας περασε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει παρει κανεις;;; σε 3 γνωστους εγκριθηκε κ κανεις δεν εχει παρει ουτε μισο € στα χερια του ακομα μετα απο τοσο καιρο (πανω απο μηνας περασε)

 

 

 

Λεει πληρωτεο ή ενδεικτικα ότι είναι θετικο και θα το παρουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει παρει κανεις;;; σε 3 γνωστους εγκριθηκε κ κανεις δεν εχει παρει ουτε μισο € στα χερια του ακομα μετα απο τοσο καιρο (πανω απο μηνας περασε)

 

 

Στα χερια λεμε παλικαρια να εχει τα χρηματα και να τα σκορπαει τι δεν καταλαβενεται; χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Δωρεάν σύνδεση στο διαδίκτυο για 12 μήνες, απόκτηση βασικού εξοπλισμού πρόσβασης σε αυτό και εκπαίδευση για χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή, θα μπορούν να έχουν από τον επόμενο μήνα (Ιούλιο) οι δικαιούχοι του κοινωνικού μερίσματος σε οκτώ περιφέρειες της χώρας.

 

http://www.skai.gr/news/technology/article/259487/dorean-internet-apo-ton-ioulio-se-dikaiouhous-tou-koinonikou-merismatos-/


Ερώτηση:

 

Υπάρχει κάποιος που να έκανε αίτηση μέσα στο Μάιο και να το έχει πάρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εμενα μου βγαζει αυτο εδω. τι εχει συμβει?

θα τα εισπράξω ,εγκρίθηκε ? δεν εχω καταλαβει..

 

Οχι ακομη, ισως λογω εισοδηματος θα κανει επανελεγχο το συστημα μολις υποβληθει η νεα σου δηλωση μεχρι το τελος του μηνα, το λεει στα μαυρα γραμματα.

 

Και σβησε το ΑΦΜ σου, δε χρειαζεται να το βλεπουμε ολοι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...