Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Motorola Moto G


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αφού το αγόρασα και γω, μπορώ να πω πως η οθόνη είναι μια χαρά. Είναι λιγότερο ψυχρή ακόμα και από οθόνες apple - γενικά είναι πολύ ευχάριστη. Βέβαια έχω ακούσει και γω πως υπάρχουν διαφορετικές παρτίδες.

Η μπαταρία επίσης κρατάει αρκετά - στο τέλος της ημέρας έχει πέσει μόλις στο 60% αφού έχω παίξει κάνα 3ώρο πιο πριν με wifi... Πάρα πολύ ευχαριστημένος με την συσκευή.

 

"Μόνο" το android δεν μπορώ να χωνέψω - πολύ ασταθές... άσε που αναγκάζεσαι να εγκαταστήσεις αμφιβόλου ποιότητας 3rd party προγραμματάκια για να κάνεις απλά πράγματα (βλ. cardDAV, preferred WiFi networks κτλ)... Και ύστερα βλέπεις τα wp8 να πετάνε με 512RAM και 2 cores και καταλαβαίνεις πως κάπου κάτι έκανε λάθος η google...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία ενδιαφέρόμαι να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλ, τη 16 GB έκδόση όμως καθώς έχω ακούσει πολλά. Ξεκαθαρίζω ότι είναι το πρώτο android τηλέφωνο που θα αποκτήσω, μέχρι στιγμής έχω το samsung Star 3 duos από το οποίο δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος γιατί μου κάνει συνέχεια  επανακινήσεις στα καλά καθούμενα! Για μέτρια χρήση με σπάνια χρήση καμερας και φώρτόση καπου 200-250 mp3 (συμπιεσμένων) τι λέτε αξίζει τα 219e απο eshop.gr?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς να το πάρεις από το αγγλικό amazon το έχει βγάλει στα 170€ το 16αρι.

Βέβαια για αυτά που θες ίσως σε καλύψει και το 8αρι (5 διαθέσιμα)

https://www.skroutz.gr/s/4291402/Motorola-Moto-G-8GB.html?from=account_favorites

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπαταρια του motorola moto g μπορει να βγει εαν χαλασει; Γινεται να το το στειλω στην εταιρεια και να μου το αλλαξουν, ή μονος μου να το αλλαξω ή καθολου δεν βγαινει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είχα σκοπό να το πάρω κινητό πάνω από 100 ευρώ αλλά άκουσα από τον αδερφό μου, που το πήρε ότι είναι τέλειΟ value for money. Αυτό που είπατε και εσέις....

Αξίζει για εμένα να δόσω 50 ευρώ παραπάνω για αυτό το κινητό?? Μιας που απότι άκουσα στα 100 ευρώ δεν παίρνεις τίποτα της προκοπής ενώ αυτό είναι.....

Μου λέτε και εσείς την γνώμη σας..... Αξίζει όσοι το έχετε για ένα άτομο που θέλει κάτι πολύ απλό από το κινητό του?? Από μπαταρία πως πάει? Αντέχει???

Επεξ/σία από wazzaa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εξαιρετικα δυνατη ενταση κατα το κουδουνισμα με τον καταλληλο ηχο ανταποκρινεται ακομη και στο πλεον θορυβωδες εργασιακο περιβαλλον η νεα εκδοση 4G εχει και καρτα micro sd και απροβληματιστη συνδεση usb on the go (OTG)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...