Προς το περιεχόμενο

hol double play@22E


simplyme

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω στην αρχη νομιζα οτι ειναι διετης δεσμευση αλλα, τελικα απλα εξασφαλιζεις αυτην την τιμη για δυο χρονια. Οποτε νικα απο 100 μεριες την προσφορα της wind!

 

Και μοντεμ και ενα ετος συμβολαιο και διεθνεις κλησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και εγω στην αρχη νομιζα οτι ειναι διετης δεσμευση αλλα, τελικα απλα εξασφαλιζεις αυτην την τιμη για δυο χρονια.

:wacko: Όχι.

 

 

Εχει την ιδια τιμη για 12μηνη δεσμευση και για 24μηνη. Ο,τι συμβολαιο κανεις, για τοσο θα εχεις την τιμη!

 

Αν κανεις 12μηνο μετα τους 12 μηνες πας στα 41.20, αν το κανεις για 24 μηνες πας στα 41.20 μετα τους 24 μηνες. (41.20 με 60 λεπτα μονο προς κινητα βεβαια και στις 2 περιπτωσεις)

Την δεσμευση ΜΟΝΟΣ σου την επιλεγεις, δεν σημαινει όμως ότι εξασφαλίζεις την τιμη για 2 χρονια αλλα φευγεις χωρις ποινη στο 1. Η διαρκεια του συμβολαιου είναι παντα η διαρκεια του συμβολαιου και διακοπη πριν την συμπληρωση εχει ποινη. Αυτές είναι οι επιλογες στο πρωτο βημα online παραγγελιας/αιτησης.

 

 

  22 € για 12 μήνες hol double play  

        Επιπλέον 240' προς κινητά ΔΩΡΕΑΝ για 12 μήνες

 22 € για 24 μήνες hol double play  

        Επιπλέον 240' προς κινητά ΔΩΡΕΑΝ για 24 μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κανεις 12μηνο μετα τους 12 μηνες πας στα 41.20, αν το κανεις για 24 μηνες πας στα 41.20 μετα τους 24 μηνες. (41.20 με 60 λεπτα μονο προς κινητα βεβαια και στις 2 περιπτωσεις)

 

Καλά μετά το πέρας του 12μηνου ή του 24μηνου τους πάλι δεν πληρώνεις 41.20. Όταν τους παίρνεις τηλ για ανανέωση, σου κάνουν μια προσφορά η οποία όμως απέχει αρκετά από τα 22 που πλήρωνες. Π.χ. έτσι όπως το κόβω, κανα 30άρι (π.χ. συνδυασμός με κανα συμβόλαιο vodafone)-34άρι. Τα 22, όπως λες, ούτε με κυάλια.

 

Το 24μηνο εγώ προσωπικά δεν υπήρχε περίπτωση να το έκανα ποτέ. Ο λόγος είναι ότι υπάρχει πλέον το VDSL και σε κανα χρόνο π.χ. (όσο ελεεινοί κι αν είμαστε στις τηλεπικοινωνίες και στα ιντερνέτια) μπορεί να υπάρχει και καλύτερη κάλυψη και καλύτερες τιμές στο VDSL. Και θα είναι λίγο μλκια τότε να είμαι με την 24άρα. Just saying...

 

Έχω Forthnet σταθερά από το 2006 αλλά αυτή η προσφορά μου φένεται πάρα πολύ καλή. Τι αντιπρόταση λέτε να μου κάνει η Forthnet αν κάνω αιτήση για HOL;

 

Δεν έχω πολλή εμπειρία από Forthnet, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να σου κάνουν προσφορά έστω που να πλησιάζει τα 22 ευρώ και με αυτά τα χαρακτηριστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω Forthnet σταθερά από το 2006 αλλά αυτή η προσφορά μου φένεται πάρα πολύ καλή. Τι αντιπρόταση λέτε να μου κάνει η Forthnet αν κάνω αιτήση για HOL;

 

τον Μάρτιο που ανανέωσα μου έδωσαν με 22 ευρώ Απεριόριστα Αστικά-Υπεραστικά-Διεθνείς , 24αρι νετ, και 720' κινητά

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τον Μάρτιο που ανανέωσα μου έδωσαν με 22 ευρώ Απεριόριστα Αστικά-Υπεραστικά-Διεθνείς , 24αρι νετ, και 720' κινητά

 

Ωραίος. Οπότε @katcos γράψε άκυρο στη δική μου υπόθεση. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζουμε τι ποινή έχει για διακοπή 12μηνου;

 

γράφει πιο κάτω αυτά ..

 

  1. Για προσφορές που ορίζεται τέλος απενεργοποίησης για διακοπή της υπηρεσίας πριν τη λήξη του 12μήνου, το τέλος απενεργοποίησης είναι 72,30 € για τις υπηρεσίες hol telephony και hol double play έως 24 Mbps και 110 € για τις υπηρεσίες hol double play έως 50 Mbps
  2. Για προσφορές που ορίζεται τέλος απενεργοποίησης για διακοπή της υπηρεσίας πριν τη λήξη του 24μήνου, το τέλος απενεργοποίησης είναι 120 € για τις υπηρεσίες hol telephony και hol double play έως 24 Mbps και 160 € για τις υπηρεσίες hol double play έως 50 Mbps
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να αναφερθεί ότι παίζει και εφαπαξ τέλος ενεργοποίησης στα 35,90€ στα ψιλά γράμματα (συμπεριλ. ο ΦΠΑ) .

Βγαίνει επιπλέον 3€ το μήνα για 12μηνο ή 1,5€ για 24μηνη συνδρομή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος φαντάζεσαι.

 

Όταν πέρασε το 12μηνο, μετά από επικοινωνία που είχα μαζί τους μου ρίξανε την τιμή σε επίπεδο online προσφοράς.

Αξίζει να διεκδικήσω αυτή την τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμπειρια μου με την χολ ειναι κακη.για να παρεις την καλυτερη τιμη πρεπει να εχεις κανει αιτηση σε αλλη εταιρια δεν αρκει να τους πεις θα φυγω.οι υπαρχοντες πελατες θεωρουνται δεδομενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...