Προς το περιεχόμενο

hol double play@22E


simplyme

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα κι εγώ αίτηση στην HOL και με πήραν από τον ΟΤΕ για αντιπροσφορα και μου πρότειναν 24αρι ίντερνετ, απεριόριστα εθνικά σταθερά, 5 ώρες σε κινητά με 29€.

Τους λέω ότι είναι ακόμα μεγάλη η διαφορά τιμής σε σχέση με της HOL, έτσι θα μου βάζει από 5€ σε δύο κινητά κάθε μήνα.

Έστειλα κιόλας διακοπή αιτήματος στη hol έτσι γλιτωνω και τα τέλη ενεργοποίησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έκανα κι εγώ αίτηση στην HOL και με πήραν από τον ΟΤΕ για αντιπροσφορα και μου πρότειναν 24αρι ίντερνετ, απεριόριστα εθνικά σταθερά, 5 ώρες σε κινητά με 29€.

Τους λέω ότι είναι ακόμα μεγάλη η διαφορά τιμής σε σχέση με της HOL, έτσι θα μου βάζει από 5€ σε δύο κινητά κάθε μήνα.

Έστειλα κιόλας διακοπή αιτήματος στη hol έτσι γλιτωνω και τα τέλη ενεργοποίησης.

[μια απορια, ΟΤΕ εισαι τωρα; ]

 

Επι του "θεματος", όταν ο ΟΤΕ "μαθει" να κανει αντιπροσφορες (γιατι από το ποστ σου φαινεται ότι σιγα σιγα κατι παει να κανει, δεν είναι αντίθετος από αποψη για κρατημα τιμων όπως νομιζα) θα εχουν μεινει τρεις και ο κουκος. Γιατι το λεω αυτό; Πριν 2-3 μηνες η... "αντιπροσφορά" που μου ειχαν κανει ήταν 24αρι με εθνικες κλησεις και μηδεν κινητα στα 29.90... Γελασα και εκοψα την κουβεντα με ένα αντιο. :) Αν χανουν ετσι ευκολα επι δεκαετια/ες πελατες τους που δεν εχουν καθυστέρησει πληρωμη ουτε μια μερα σε έναν λογαριασμο... Το καλο είναι ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος που εφυγα (όλα πανε πιο καλα από οσο ελπιζα) κατι που φοβομουν παλια και ηταν αυτό που με κρατουσε τα τελευταια χρονια να χρυσοπληρωνω το τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλο είναι ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος που εφυγα (όλα πανε πιο καλα από οσο ελπιζα) κατι που φοβομουν παλια και ηταν αυτό που με κρατουσε τα τελευταια χρονια να χρυσοπληρωνω το τιποτα.

matrixxx να σε ρωτήσω επειδή και εγώ είμαι οτε και σκέφτομαι για wind, έμεινες στο μεσοδιάστημα καθόλου χωρίς τηλέφωνο/internet και αν για πόσο? υποθέτω από την απάντησή σου ότι δεν σου έχουν παρουσιαστεί αποσυνδέσεις ή άλλα προβλήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Εμεινα κατι λεπτα χωρις ιντερνετ και τηλεφωνο.

 

2.5 μηνες ουτε μια αποσυνδεση! Ταχυτητα ακριβως εκει που ημουν και με ΟΤΕ όταν ειχα adsl.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Εμεινα κατι λεπτα χωρις ιντερνετ και τηλεφωνο.

 

2.5 μηνες ουτε μια αποσυνδεση! Ταχυτητα ακριβως εκει που ημουν και με ΟΤΕ όταν ειχα adsl.

 

 

Μα κάθε τρεις (3) μέρες ακριβώς κάνει αποσύνδεση η ίδια η Wind! Δε σου κάνει εσένα.?

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

 

Αυτό που λες δεν είναι αποσυνδεση, αλλαγη IP είναι. Δεν αποσυνδεεσαι, δεν χανεις το συγχρονισμο σου. Δεν μηδενιζει το DSLup time αν δεις μεσα στο ρουτερ σου, αλλα μονο το PPP up time. ;)

  

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να κανω αιτηση μπας και μου ριξει και μενα η forth το παγιο. Εχω 3 μηνες ακομα συμβολαιο (2 ετες). Θα τσιμπησουν, η τζαμπα οι αιτησεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[μια απορια, ΟΤΕ εισαι τωρα; ]

Επι του "θεματος", όταν ο ΟΤΕ "μαθει" να κανει αντιπροσφορες (γιατι από το ποστ σου φαινεται ότι σιγα σιγα κατι παει να κανει, δεν είναι αντίθετος από αποψη για κρατημα τιμων όπως νομιζα) θα εχουν μεινει τρεις και ο κουκος. Γιατι το λεω αυτό; Πριν 2-3 μηνες η... "αντιπροσφορά" που μου ειχαν κανει ήταν 24αρι με εθνικες κλησεις και μηδεν κινητα στα 29.90... Γελασα και εκοψα την κουβεντα με ένα αντιο. :) Αν χανουν ετσι ευκολα επι δεκαετια/ες πελατες τους που δεν εχουν καθυστέρησει πληρωμη ουτε μια μερα σε έναν λογαριασμο... Το καλο είναι ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος που εφυγα (όλα πανε πιο καλα από οσο ελπιζα) κατι που φοβομουν παλια και ηταν αυτό που με κρατουσε τα τελευταια χρονια να χρυσοπληρωνω το τιποτα.

Ναι στον ΟΤΕ ήταν αυτή η γραμμή αλλά χωρίς ίντερνετ.

 

Πάντως κι έμενα μου έκανε εντύπωση γιατί στην αρχή της μίλησα λίγο απότομα της κοπέλας για να την αποφύγω μη περιμένοντας τέτοια αντιπροσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να επιβεβαιώσω κάποια πράγματα για υφιστάμενους συνδρομητές hol:

πράγματι δεν παίζει να πάρουμε ακριβώς την ίδια προσφορά, είναι (όπως ειπώθηκε και πιο πάνω) για τους νέους πελάτες ΑΛΛΑ εγώ έκανα γραπτό (μέσω e-mail) αίτημα αλλαγής προγράμματος (από ευέλικτο 700). Με κάλεσαν εκείνοι, είπαν τα δικά τους, τους είπα τα δικά μου και τελικώς μου το έδωσαν με 30% έκπτωση. Βάλε και το -1 ευρώ το e-bill και δεδομένων των συνθηκών είμαι καλύτερα από ότι με το 700άρι. Εννοείται ότι αν έχεις και voda ακόμη καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...