Προς το περιεχόμενο

The Flash (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μακραν πιο η Cliche σειρα που εχω, και εχω δει αρκετές. Τερματισμός ομως. Δεν ξερω οι ηθοποιοί φταίνε, οι σκηνες, οι διάλογοι.. Ισως ο συνδυασμός ολων αυτων να το κορυφωνει...η ιδεα μου ειναι τι σκατα, πραγματικά πρώτη φορα βρίσκω τον εαυτο μου να μην αντεχει αλλο με τοσες cliche στιγμες σε μια ταινια/σειρα.. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακραν πιο η Cliche σειρα που εχω, και εχω δει αρκετές. Τερματισμός ομως. Δεν ξερω οι ηθοποιοί φταίνε, οι σκηνες, οι διάλογοι.. Ισως ο συνδυασμός ολων αυτων να το κορυφωνει...η ιδεα μου ειναι τι σκατα, πραγματικά πρώτη φορα βρίσκω τον εαυτο μου να μην αντεχει αλλο με τοσες cliche στιγμες σε μια ταινια/σειρα.. 

Ίσως φταις και εσύ αν τα φυσιολογικά ή αυτονόητα πράγματα σου φαίνονται βαρετά, κακά, προβλέψιμα ή cliche.

Αυτό είναι βέβαια γενικό, όχι μόνο για σειρές. Δηλαδή πιάνει την βιοθεωρία και τον τρόπο σκέψης, γενικότερα.

Βασικά, είναι θέμα γούστου. :ph34r: 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

missed that one..

 

 

 

Στο επισκεπτήριο που πάει Ο Μπάρι και τον κοιτάει ο πατέρας του και ταλαντώνει την μούρη του για να μην τον αναγνωρίσει.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακραν πιο η Cliche σειρα που εχω, και εχω δει αρκετές. Τερματισμός ομως. Δεν ξερω οι ηθοποιοί φταίνε, οι σκηνες, οι διάλογοι.. Ισως ο συνδυασμός ολων αυτων να το κορυφωνει...η ιδεα μου ειναι τι σκατα, πραγματικά πρώτη φορα βρίσκω τον εαυτο μου να μην αντεχει αλλο με τοσες cliche στιγμες σε μια ταινια/σειρα.. 

Αχχχχχχχχ πόσο γρήγορα ξεχνάτε...........

Τα 100 πράγματα που μας δίδαξε το Τέρρα Νόβα.

 

Μπροστά σε αυτό το flash είναι αριστούργημα από τα σπάνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά η σειρά είναι χειρότερη και απτο Smalville...από το 2ο επεισόδιο πήγαμε σε αυτοτελή ουσιαστικά επεισόδιο (με μια δίλεπτη εξέλιξη) στο κλασσικό freak of the week που επηρεάστηκε από την έκρηξη. Επίσης πόσο καπνό έχουν αγοράσει και πρέπει να τον κάνουν απόσβεση? Όλοι οι κακοί καπνάδες είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να πει τι παίχτηκε στην τελευταία σκηνή?

 

Επίσης όπως φαίνεται 

πάνε οι ελπίδες μου για ρομάντζο με τη γιατρίνα :P

 

 

 

 

Prison break cast επανασυνδεση

Στην τελευταια σκηνη η φωνη που μιλαει ειναι ο Dominic Purcell ως Heat Wave , αδερφος του Scoffield στο Prison Beak 

Στο 7ο επεισοδιο θα παιξει κ ο Tbag aka Robert Knepper aka Clock King . 

 

Αρα 3 παληκαρια κ παλι μαζι σε μια σειρα :D

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Another interesting trivia:

 

Ο ρόλος της ηθοποιού Amanda Pays, η οποία θα υποδυθεί την Dr Tina McGee. Η Pays έπαιζε τον ίδιο χαρακτήρα στην σειρά του '90. 
 

(Βασικά είχε το ίδιο όνομα αλλά επειδή δεν ξέρω από DC Universe, δεν μπορώ να γνωρίζω πως θα συμμετέχει στην σειρά)

Επεξ/σία από Kostasspil
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...