Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω το αγορασα στα 40 οπου και πιστευω οτι ειναι καλη τιμη.60 δεν δινω ακομα και αν προκειται για bugfree game.

 

Edit:Με προλαβε ο απο πανω.Και ναι,εχω και εγω SA και τα μπονους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στα 50 με τα μεταφορικά αλλά θα είναι σε DVD αντί digital (που με την dsl που έχω εδώ θα μου έπαιρνε βδομάδα να κατεβάσω 65gb) και ίσως να έχει και κανένα art thingy μέσα.

Τώρα για τα bugs δεν νομίζω να έχει πολλά αλλά και αν έχει θέλω να πιστεύω πως θα βγάλουν patches.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω δεν αντεξα και το νοικιασα για Playstation 4.Θα το κρατησω για 3 βδομαδες και θα πληρωσω 18€ θα το χω τερματισει πιστευω ανετα σε τοσο καιρο.Παντως τα γραφικα στο ps4 δε ξερω μου δινει την αισθηση οτι δεν ειναι full hd λες και ειναι 720p.οσο για το 30 fps ξενερωσα ασχημα χαλια μαυρα.θα το παρω μετα αναγκαστικά και στο pc θα φορτωσω ενα 100%save game και απλα θα κανω βολτες στις περιοχες με το αμαξι για να απολαμβανω το 60 fps της pc εκδοσης

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 Μέρες top είναι το story αν δεις και όλα τα video. Τώρα για το 100% είναι αρκετά παραπάνω και θα πρότεινα να δεις guides στο νετ για τις lester missions του Franklin για να βγάλεις πολλά λεφτά.

Την πρώτη φορά που το τερμάτισα έπαιζα όλες τις αποστολές όπως να'ναι και τελείωσα με 33εκ στον κάθε έναν. 

Την δεύτερη φορά άφησα τις lester missions για το τέλος. Εκτός μιας που είναι υποχρεωτική για το storyline αλλά και για αυτήν διάβασα που να ποντάρω στο χρηματιστήριο και το τερμάτισα με 1.6δις στον κάθε παίχτη! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εσείς που προ-αγοράσατε τον κωδικό το κάνατε μην τυχόν κ τελειώσουν κ δεν έχετε να παίξετε day one ?

 

επίσης, χαίρομαι να διαβάζω για 60-50-40αρια..λες κ είναι 2ευρα...βέβαια θα έχετε υψηλό μεροκάματο εσείς..αλλά το μέσο ημερομίσθιο κινείται κοντά στα 15~20ε στην ελλάδα...

 

και ένα ον-τόπικ, αν τα screenshots είναι απ'το γκέιμ, τότε θα είναι πολύ μεγάλη απάτη τα specs...και δεν παίζει ούτε μία στο εκατομμύριο να δουλεύει με σοβαρα γραφικά σε μιντ-ρέιντζ πισίζ....

Επεξ/σία από mclein7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσείς που προ-αγοράσατε τον κωδικό το κάνατε μην τυχόν κ τελειώσουν κ δεν έχετε να παίξετε day one ?

 

επίσης, χαίρομαι να διαβάζω για 60-50-40αρια..λες κ είναι 2ευρα...βέβαια θα έχετε υψηλό μεροκάματο εσείς..αλλά ο μ.ο κινείται κοντά στα 15~20ε στην ελλάδα...

 

και ένα ον-τόπικ, αν τα screenshots είναι απ'το γκέιμ, τότε θα είναι πολύ μεγάλη απάτη τα specs...και δεν παίζει ούτε μία στο εκατομμύριο να δουλεύει με σοβαρα γραφικά σε μιντ-ρέιντζ πισίζ....

Ναι τι ωρα.... Οταν προκειται για GTA,Pro,Fifa,Cod,BF,Manager,Wow και Diablo ο Ελληνας το σκαει ανετα το 60ευρο.Σε ολα τα υπολοιπα παλι επικρατει η νοοτροπια του θειου,γιατι πολυ απλα πιο πολυ χρονο σπαταλαει ή στα παραπανω ή σε Moba ή κανενα Mmo(αντε και κανενα Hearthstone).

Αλλωστε οι πωλησεις κουτατων παιχνιδιων μιλανε απο μονες τους http://www.gameslife.gr/top-10-videogames-december-61663,καισε Digital μερια αν γινοταν καποια μετρηση ειμαι σιγουρος οτι το μεγαλυτερο ποσοστο θα ελεγε οτι παιζει παιχνιδια απο το θειο,ουτε καν αγοραζει απο Steam sales....

Δες πχ τον Νοεμβριο πως το expansion του Wow που κοστιζε 40ευρω ηταν 3ο σε πωλησεις και τον Δεκεμβριο ουτε καν 10το....http://www.gameslife.gr/top-10-videogames-68722

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τι ωρα.... Οταν προκειται για GTA,Pro,Fifa,Cod,BF,Manager,Wow και Diablo ο Ελληνας το σκαει ανετα το 60ευρο.Σε ολα τα υπολοιπα παλι επικρατει η νοοτροπια του θειου,γιατι πολυ απλα πιο πολυ χρονο σπαταλαει ή στα παραπανω ή σε Moba ή κανενα Mmo(αντε και κανενα Hearthstone).

Αλλωστε οι πωλησεις κουτατων παιχνιδιων μιλανε απο μονες τους http://www.gameslife.gr/top-10-videogames-december-61663,καισε Digital μερια αν γινοταν καποια μετρηση ειμαι σιγουρος οτι το μεγαλυτερο ποσοστο θα ελεγε οτι παιζει παιχνιδια απο το θειο,ουτε καν αγοραζει απο Steam sales....

Δες πχ τον Νοεμβριο πως το expansion του Wow που κοστιζε 40ευρω ηταν 3ο σε πωλησεις και τον Δεκεμβριο ουτε καν 10το....http://www.gameslife.gr/top-10-videogames-68722

 

ο μέσος όρος ημερομισθίου κινείται στα 15~20....δεν ξέρω αν διαφωνείς γιατί δεν κατάλαβα...

 

 

Συγγνώμη Κυρία Μέρκελ δεν θα το ξανακάνουμε! 

 

νιάου δεν κατηγόρησα κ δεν έπιασες το νόημα του ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μέσος όρος ημερομισθίου κινείται στα 15~20....δεν ξέρω αν διαφωνείς γιατί δεν κατάλαβα...

 

 

 

νιάου δεν κατηγόρησα κ δεν έπιασες το νόημα του ποστ.

Αν το παμε με βαση τους μισθους τοτε δεν θα επρεπε να γινεται κουβεντα ουτε για καρτες γραφικων ανω των 150 με 200ευρω και σε κινητα ανω των 200ευρω κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το παμε με βαση τους μισθους τοτε δεν θα επρεπε να γινεται κουβεντα ουτε για καρτες γραφικων ανω των 150 με 200ευρω και σε κινητα ανω των 200ευρω κλπ.

 

άλλο ένα εργαλείο-μηχάνημα που μπορείς να το κρατήσεις όσο αντέχει να κάνει σωστά την εργασία του κι άλλο ένα γκέιμ που έχει διάρκεια ζωής από 10 ώρες έως ένα πεπερασμένο νούμερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο ένα εργαλείο-μηχάνημα που μπορείς να το κρατήσεις όσο αντέχει να κάνει σωστά την εργασία του κι άλλο ένα γκέιμ που έχει διάρκεια ζωής από 10 ώρες έως ένα πεπερασμένο νούμερο..

Μπορεις να το νοικιασεις σε κονσολα αν εχεις ή να το κατεβασεις απο το θειο αν τα οικονομικα σου ειναι τετοια που δεν σου επιτρεπουν να το αγορασεις το παιχνιδι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δεν το πιάνετε το νόημα, γιατί μάλλον το μεταφέρω λάθος, με το μπαρδόν αν παρεξηγηθήκατε μερικές κ μερικοί...

 

καληνύχτα σας, καλές αγορές & θα τα πούμε λογικά στις πρώτες γκρίνιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...