Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ggramenos όχι ρε bro δεν είναι έτσι με το gta v! Δες μια σε όλα τα sites στο DRM λέει rockstar drm που πάει να πει ότι πάει στον client-launcher της rockstar. 

Αυτά που αγοράζεις μόνο στο steam κάνουν activate στο steam και όλα τα άλλα δεν θα το κάνουν! Βέβαια και του steam λογικά θα σου δίνει ένα KEY που θα βάζεις στον launcher της rockstar απλά το παιχνίδι θα είναι στο steam library με ότι καλό αυτό μπορεί να έχει

Μακάρι και οι retail εκδόσεις να κάνουν activate στο steam αλλά δεν το βλέπω! Κατά 99% θα πάνε σε Rockstar Social Club Launcher

....ακριβως ετσι ειναι...και δεν διαφωνω ...πχ στο gta iv ειχα παρει το κλειδι από kinguin ενεργοποιησα στο steam και μετα το ενεργοποιείς στην  Rockstar Social Club Launcher....εγω διαφωνησα που λενε ότι πρεπει να κατεβασεις την πειρατικη εκδοση και να βαλεις το κλειδι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α εντάξει, αλλά την πειρατική το λένε (υποθέτω) για το να κατεβάσουν το παιχνίδι για να το έχουν. Δηλαδή θα πάρουν το original key και το πειρατικό game θα το κάνουν install χωρίς crk και θα βάλουν το original key, αν κατάλαβα καλά γιατί με σκέτο το μη steam key δεν θα έχουν τρόπο να πάρουν το παιχνίδι.

Εγώ πήρα την retail και άκουσα ότι θα είναι 7 DVD! 

Λέει να το βάλω στον ssd ή και σε συμβατικό δίσκο θα είναι καλά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απλα παρτε το retail γιατι κατα 90% θα εχει κατω απο 40 ευρω (ωστοσο δεν ξερω τι θα παιζει με το steam)

Δεν είναι steam version το retail, πας σε rockstar club DRM με τα γνωστά θέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή τα πρώτα πρώτα κλειδιά που έχει στο allkeyshop είναι με Ρώσικα VPN και κόσμος έχει φάι BAN θέλει προσοχή !

Στην Ρωσία το GTA το πουλάνε πιο φθηνά οπότε μπορούνε να το αγοράσουν και να στο κάνουν gift.

Αλλά δεν επιτρέπετε να κάνουν gift έξω από Ρωσία οπότε πρέπει να μπείς απο ένα Ρώσικο VPN (φυσικά όχι αυτό που σου δίνουν αυτοί) για να στο κάνουν gift. Σημαντικό είναι να αφήσεις μερικές ώρες-μέρες να περάσουν απο την στιγμή που θα κάνεις login-logout από την Ρωσία γιατί αλλίως μπορει να φάς BAN.

Το game όμως επιτρέπεται να το χρησιμοποιήσεις και σε άλλες γλώσσες και σε άλλη χώρα.

 

Επίσης κάποια από τα κλειδιά που είναι μέχρι τα 39 ευρό είναι day-one που σημαίνει δεν παίρνεις το pre-order!

 

Η αποψή μου είναι να τα πάρετε απο αυτόν εδώ.... παραθέτω άρθρο...

https://www.reddit.com/r/SteamGameSwap/comments/2swu55/h_grand_theft_auto_v_gtav_region_free_steam_gifts/

Παρόμοια κατάσταση, αρκετά έμπιστος, χρησιμοποιεί paypal φυσικά δεν χρειάζεται πουθενά account.

Όλα αυτά για το steam εννοείτε...

τί λες βρε αδερφέ..έρχεσαι και σπέρνεις πανικό...Ποιός έχει φάει ban;ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ;

Απαξ και ενεργοποιηθεί το προίόν δεν γίνεται τίποτα,ούτε παθαίνει κανείς κάτι

Δείξε μας ΠΟΙΟΙ φάγανε ban;Αν είναι δυνατόν να λέτε τέτοιες ανακρίβιες..Τουλάχιστον απόδειξε αυτό που λες για να μην ανεβάζω πίεση.

Έχω αγοράσει 4 φορές ρώσσικο παιχνίδια και τα πέρασα με vpn,και όχι απλά ban δεν έχω φάει,αλλά τα παιχνιδιά δουλεύουν και θα δουλεύουν για πάντα.

ΟΥΤΕ έφαγα ban ούτε τίποτα,παρακαλώ αν δεν ξέρετε μην λέτε @@,και ειδικά ότι λένε τα αμερικανάκια..Λίγη ψυχρεμία.

---

 

επίσης το link νομίζω που δίνεις,έχει κλειδωθεί το παιχνίδι εντελώς για τις περιοχές εκεί..και ήταν ένα price bug error,όπως το τσίμπησα και γω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τα ίδια. Και πέφτει και μέσα στο Πάσχα. Μου φαίνεται σωστή κίνηση να περιμένω μέχρι το καλοκαίρι. Πρέπει να τελειώνουμε και με αρκετές "εκκρεμότητες" στο steam library :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις 24 Μαρτίου πήγε στις 14 Απριλίου.
Γιατί απλά δεν ακυρώνουν τη κυκλοφορία του; Ήδη βαρέθηκα. Από όλους τους pc gamers, το πολύ πολύ να το πάρουν μόνο οι hardcore fan της σειράς, και πάλι ΑΝ! Εγώ θα έκανα αγορά day-one αλλά νομίζω ούτε καν θα κάνω το κόπο να το δω με τόσα delays. Έχω δει όλα τα βίντεο από YouTube και ήδη έχω μάθει ότι ήθελα να μάθω. Έπαιξα και καμιά ώρα σε έναν φίλο μου, φτάνει. Θα πατώσει στα pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...