Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας το εβγαζε ταυτοχρονα για pc και ας ηταν χαλια σαν το ac unity η το fc 4 απ το να το καθυσερει τοσο πολυ. Ολα τα παιχνιδα της rockstar καθυστερουν σε pc αλλα ειναι η πρωτη φορα που αντι για μηνες το καθυστερει πανω απο 1 χρονο. Οταν ολες οι αλλες εταιριες εκτος απο καποιες ιαπωνικες βγαζουν ταυτοχρονα τα παιχνιδια στο pc τι τοσο δυσκολο για τη rockstar να το κανει και αυτη το ιδιο? Δηλαδη το Red dead redemption που βγαινει τελη 2015 για κονσολες στο pc θα βγει 2017?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτη φορα βλεπω ενα game να τρωει τεσσερις αναβολες, με release date το 2013!! και δν ειναι οι 2,5 εβδομαδες περιπου εξτρα π με εκνευριζουν, ειναι το οτι τι μου λεει εμενα οτι δν θα παρει και αλλη αναβολη? rockstar ολα καλα ολα ωραια με τις παιχνιδαρες σου αλλα σαν εταιρια θα τον πινεις σιγα σιγα απο pc gamers!

 

58058617.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTAV Updates: Online Heists Coming March 10, GTAV for PC Coming April 14

 

http://steamcommunity.com/games/271590/announcements/detail/133191454832027408

14/4 θα βγει....δώσε πόνο στα delay

 

μένει να αλλάξουν και στα specs τώρα..και να θέλει τίποτα 16gb MIN ram ..μουχαχαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις 24 Μαρτίου πήγε στις 14 Απριλίου.

Γιατί απλά δεν ακυρώνουν τη κυκλοφορία του; Ήδη βαρέθηκα. Από όλους τους pc gamers, το πολύ πολύ να το πάρουν μόνο οι hardcore fan της σειράς, και πάλι ΑΝ! Εγώ θα έκανα αγορά day-one αλλά νομίζω ούτε καν θα κάνω το κόπο να το δω με τόσα delays. Έχω δει όλα τα βίντεο από YouTube και ήδη έχω μάθει ότι ήθελα να μάθω. Έπαιξα και καμιά ώρα σε έναν φίλο μου, φτάνει. Θα πατώσει στα pc.

Η πικρή αλήθεια ειναι ότι δεν εχει ανάγκη τις πωλήσεις απο το pc...το χα τερματησει στα μπαμ στο 360,το έβαλα στο ps4 για το hdwowfactor αλλα δεν συγκινητικά καθότι τα driving physics ειναι τρισάθλια κ ο μόνος λόγος να το λιώνω ειναι τα mod στο pc,μέχρι να αρχίσουν να σκάνε όμως κ αυτά...καλό Σεπτέμβρη!βασικα για μένα η σειρά θέλει ανανέωση διότι αυτο που κανει στο 5 το κανε ίσως κ καλυτερα με το San Andreas...αν δεν αλλάξει κάτι ίσως το 6 να μου ειναι αδιάφορο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/5024152/Grand-Theft-Auto-V-PC.html

 

Αυτές οι τιμές παίζουν σε retail για την ώρα.

Τα παραπανω σχολια για αλλη μια φορα ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. Απο την μια βαζει βαθμο ο αλλος στο παιχνιδι που θα το αγορασει και στις 3 κονσολες και απο την αλλη ο αλλος του βαζει 5/5 αν και δεν ειναι του γουστου του. Και προφανως και βαθμολογουν πριν βγει καν το παιχνιδι και ξερω οτι θα πειτε οτι μιλαμε για Skroutz αλλα πραγματικα ορισμενα ατομα απλα δεν την παλευουν με τιποτα.....

 

Οσο για το Delay κατα τα αλλα τρεξτε να προπαραγγειλετε για να φαει και αλλο Delay το παιχνιδι.... Κοτες που δεν το βγαζουν ιδιο μηνα με το Witcher 3 να γελασουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αποτι καταλαβα δεν εφαγε delay η εκδοση αλλα τα heists :P

GTAV for PC 
GTAV for PC will be arriving on April 14th at retail and as a digital download. Our apologies to PC gamers worldwide who have been counting down the days until the launch of the game, but a bit more time is needed to ensure that the game is as polished as possible, and to make certain that both Heists and the GTA Online experience are ready to roll out on day one for PC. As a gesture of thanks for your understanding, we will grant anyone who has pre-ordered the game an additional $200,000 in-game cash for use in GTA Online. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το παραταω το game στο pc, θα γυρισω στο 360 να παιξω λιγο τα heists και να το παω 100% αν ειναι και τελος. Αντε το ζαλισαν πολυ με το port του 2013, sequel θα ειχαν προλαβει να βγαλουν σε τοσο καιρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

GTAV for PC 
GTAV for PC will be arriving on April 14th at retail and as a digital download. Our apologies to PC gamers worldwide who have been counting down the days until the launch of the game, but a bit more time is needed to ensure that the game is as polished as possible, and to make certain that both Heists and the GTA Online experience are ready to roll out on day one for PC. As a gesture of thanks for your understanding, we will grant anyone who has pre-ordered the game an additional $200,000 in-game cash for use in GTA Online. 

 

Δεν καταλαβες πως το ειπα.Ειπα οτι πανε πισω την κυκλοφορια επειδη ειχαν πει οτι θα βγαλουν και τα heists μαζι και επειδη δεν ολοκληρωσαν τα heists την παταμε και εμεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωω φιάσκο!Και έλεγα να το έκανα δώρο στον εαυτό μου εαν πήγαινα καλά με τις εξετάσεις μια βδομάδα πριν!Τώρα, ένα μήνα παραπίσω ποιός το θυμάται; ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...