Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με τράβηξε ο φωτογράφος μια πολύ ωραία φωτο. Του πα στείλε μου το αρχείο στο μέηλ. Και το σημείωσα στο αϊ φονι του.

Τι πιθανότητες δίνετε να το κάνει; οι άλλοι λένε μπα.

Α όπως καταλάβατε,ψιλοβαριεμαι και δε χορεύω κιόλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Physics_Rulez

σιγά
 

εγω εχω κατι γείτονες που κοπανάνε απ τις 7 το πρωί μέχρι τις 12 το βράδυ κάθε μέρα εδω και δυο εβδομάδες. Σπάνε τοίχους
παρέα με αυτούς γαυγίζουν ολα τα σκυλιά της γειτονιάς μας εκτός απ τα δικά μου , οι υπόλοιποι τα αφήνουν να γαυγίζουν (καμια 10ρια ειναι πάνω κάτω, όλοι έχουν 1-2)

Εχουμε 3 σπίτια με μικρά παιδιά και δυο με παιδιά στην εφηβεία, απ το ένα σπίτι ακούγονται κάθε μέρα τα δυο πιτσιρίκια να τσιρίζουν ακαταλαβίστικα και επαναλαμβάνουν το ίδιο πράγμα 20-30 φορές λες και προσπαθούν να σπάσουν τα νευρα της μάνας τους η οποία δεν δινει καμία σημασία κ τα αφήνει να ενοχλούν τον κόσμο , ακομα κ αν ειναι 3ης το μεσημέρι η 12-1 το βράδυ. Τα υπόλοιπα παιδάκια δεν έχω παράπονο 2-3 μέρες την εβδομάδα ειναι οκ , δεν ακούγονται
για τους ενηλίκους δεν λέω κάτι γιατι βαριέμαι να γράφω
 
rYhgE7-R.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φώτο thread έχει αραχνιάσει...ντροπή σας.

Nicoλάτση πως αντέχεις?Υπομονή :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

everyday meditation is the key brah

lghr7204+space-buddha-marijuana-and-medi

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μαλάκες κουράστηκα ε. Καλοκαίρι και διάβασμα που είναι αγγαρεία είναι τέρμα δύσκολο.

 

:wacko:

Σου χω χειροτερο.

Καλοκαιρι και δουλεια χωρις αδεια... :lol: 

Νταξ, τα πρωτα 100 χρονια ειναι δυσκολα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δουλεία τουλάχιστον πληρώνεσαι.  Δουλεία είσαι εσύ και άλλοι τόσοι συνομίλικοι σου.

Ναι ρε παιδι μου δε λεω, η ελλειψη αδειας ειναι λιγο που μας τα χαλαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης δουλεία να φανταστώ μετά από κάποια χρόνια, γίνεται ρουτίνα λίγο ε; Ε μου έχει λείψει και λίγο αυτό. Όλο νέες γνώσεις, όλο. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επίσης δουλεία να φανταστώ μετά από κάποια χρόνια, γίνεται ρουτίνα λίγο ε; Ε μου έχει λείψει και λίγο αυτό. Όλο νέες γνώσεις, όλο. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κοιτα ενα καλο που εχει η δικη μου δουλεια ειναι πως δυσκολα ρουτινιαζεις εντελως γιατι καθε μερα ειναι διαφορετικη, αλλα ναι ειναι καποια πραγματα σε στυλ μερας της μαρμοτας σιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...