Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν μου ξαναμιλήσεις στον πληθυντικό θα σε βρίσω ε.

 

Δεν εννοούσα αποκλειστικά εσένα, Κύριε! Γενικά παρατήρησα να το γράφει κόσμος με κεφαλαίο, υπάρχουνε και θέματα με copyrights, μην με τρέξουνε.

 

Δεν σε χάλασε.

 

Καλά, πέρα από το #rekage, φαίνεται πως δεν πρέπει να έχει πάει σε συναυλία ποτέ του. Η βρώμα ότι μόνο τα ΒΠ πήγανε Gaga πώς ακριβώς έσκασε; Μάλλον κοιτάξανε μόνο τα VIP και τα FoS εισιτήρια. Ένα σεβαστό ποσοστό όσων πήγαν, θα ξαναπληρώσουν για εισιτήριο συναυλίας όταν έρθει αντίστοιχα μεγάλο όνομα (δηλαδή καλοκαίρι ή Σεπτέμβρη πάλι), οπότε όσα και να δώσανε, είναι αμελητέο έξοδο. Η μισή ντροπή δική του και η άλλη μισή αυτού που τον έχει φίλο, εγώ θα τον έκανα Μμπλόκ τζαι ν-ντιλίτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τόσα που διαβάζω για την Γκαγκά τελευταία, σχεδόν κοντεύει παρά λίγο να με έρθει μια υποψία διάθεσης να ψάξω στο γιουτιούμπ να ακούσω κάνα τραγούδι της, να δω τι διάλο πράμα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειάζεται να τον έχεις φίλο όλα δημόσια τα έχει

 

Ε τότε θα τον έδινα ψυχρά.

 

Εντωμεταξύ λίγα για τον Τάκαρο Σλίπ,επέστρεψε δριμύτερος

 

Δεν ήταν ειρωνικό, τον λατρεύω. Ένας έμπειρος Τσουκαλικός συνοδοιπόρος μου έστειλε πριν μέρες ότι επιστρέφει και κωλοχάρηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, πέρα από το #rekage, φαίνεται πως δεν πρέπει να έχει πάει σε συναυλία ποτέ του. Η βρώμα ότι μόνο τα ΒΠ πήγανε Gaga πώς ακριβώς έσκασε; Μάλλον κοιτάξανε μόνο τα VIP και τα FoS εισιτήρια. Ένα σεβαστό ποσοστό όσων πήγαν, θα ξαναπληρώσουν για εισιτήριο συναυλίας όταν έρθει αντίστοιχα μεγάλο όνομα (δηλαδή καλοκαίρι ή Σεπτέμβρη πάλι), οπότε όσα και να δώσανε, είναι αμελητέο έξοδο. Η μισή ντροπή δική του και η άλλη μισή αυτού που τον έχει φίλο, εγώ θα τον έκανα Μμπλόκ τζαι ν-ντιλίτ.

 

Με το ζόρι 20k μάζεψε από ότι διάβασα, βάλε μέσα προσκλήσεις, εισιτήρια από χέρι και λοιπά τζαμπατζιλίκια......great success..not!

http://www.insomnia.gr/classifieds/various/tickets/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ζόρι 20k μάζεψε από ότι διάβασα, βάλε μέσα προσκλήσεις, εισιτήρια από χέρι και λοιπά τζαμπατζιλίκια......great success..not!

http://www.insomnia.gr/classifieds/various/tickets/

 

Εγώ διάβασα για 35K, info από την εταιρία παραγωγής υποτίθεται. Και 20 να ήταν όμως, δεν το λες και απόλυτη αποτυχία με βάση την ιδιαιτερότητα του ονόματος (δύσκολα θα πήγαινε κόσμος από πολλά διαφορετικά μουσικά φάσματα) και τη γενική κατάσταση, ειδικά αν αναλογιστείς το φετινό Rockwave ας πούμε και το που φαίνεται να οδεύουν τα συναυλιακά δεδομένα. Σε οποιαδήποτε περίπτωση, εγώ σχολίασα κυρίως την άποψη σύμφωνα με την οποία όποιος πήγε, χάλασε ολόκληρο μηνιάτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σάμο.

Έπαιζε και εκεί.

298 Μ/Κ ΤΕ ftw #ζούγκλα

Επεξ/σία από Material_Defender_1032
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά πέρα από την πλάκα, μάλλον δεν έχετε δει Manowar fans.

Manowar4.jpg

 

α???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απουσιαζα απο το φορουμ τις τελευταιες μερες και δεν ξερω.... αυτο επαιξε καθολου μπαλα??

 

 

http://www.techgear.gr/fake-fb-fake-facebook-profile-examiner-chrome-extension-92720/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...