Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μια απ' τα ίδια. Χάλασε η λάμπα και έχεσα με κεριά. Τώρα πρέπει να κάνω και μπάνιο έτσι.

Άγγιξε τη θηλυκή πλευρά σου, γέμισε τη μπανιέρα πιες και ένα ποτήρι κρασί.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραβάτα/Κοστούμι. Τα πάντα είναι θέμα φινέτσας.

 

Εχ, υποθέτω το οπτικό όντως παίζει ρόλο, αλλά και οι νεκροθάφτες φοράνε κοστούμι και δεν με κάνουν να θέλω να συνεργαστώ μαζί τους, με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απ' τα ίδια. Χάλασε η λάμπα και έχεσα με κεριά. Τώρα πρέπει να κάνω και μπάνιο έτσι.

εγω χθες έβαλα ενα λαμπατέρ γιατι ξέχασα οτι αλλάξαμε τη λάμπα που ειχε καεί στην τουαλέτα και όπως πήγα απο πάνω να αλλάξω τραγούδι στο κινητό μου με τη σαπουνάδα στο κεφάλι έσταξε στη λάμπα κ έσκασε , μετά ειδα οτι ανάβει το φως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχ, υποθέτω το οπτικό όντως παίζει ρόλο, αλλά και οι νεκροθάφτες φοράνε κοστούμι και δεν με κάνουν να θέλω να συνεργαστώ μαζί τους, με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.

1:13 κι έπειτα.

 

 

People wanna live like this in their cars and big fuckin' houses they can't even pay for. The only reason that they all get to continue living like kings is cause we got our fingers on the scales in their favor. I take my hand off and then the whole world gets really fuckin' fair really fuckin' quickly and nobody actually wants that. They say they do but they don't. They want what we have to give them but they also wanna, you know, play innocent and pretend they have no idea where it came from. Well, thats more hypocrisy than I'm willing to swallow
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#Right_in_the_feels.

.

Έλα ρε Μπέρνι... Προσωπικά έχω πολύ κακή εντύπωση για τους οικονομολόγους. Πρέπει να συνεργαστώ με κάτι τέτοιους από το mit και μου εμφανίζονται με κοστούμι και μου στέλνουν 17 εργάσιμες μέρες πριν τη συνάντηση, τις παρουσιάσεις τους, τις οποίες και δεν αλλάζουν καθόλου στο meeting. Τους έστειλα κι εγώ δύο γραφήματα, τα οποία δεν έβαλα στην παρουσίαση... Τιτανομαχία.

 

Σημείωση, είμαι ο μοναδικός που σκάω στο γραφείο με tshirt και λυτά κορδονιά σε φωσφορίζοντα παπούτσια κάθε μέρα.

 

Σύμφωνα με τον μπαμπά μου, που τα μέτρησε, έχω γύρω στα 230 tees, ούτε 366 για τα δίσεκτα... Μερικά έχουν σεχουαλικό περιεχόμενο, δεν τα βάζω στο γραφείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε Μπέρνι...

Ούτε καν.

 

Αρχικά πάντως, οι τύποι φαίνονται pretty efficient. 17 ημέρες πριν και if it ain't broken, why fix it. Α+ team.

 

Κατα δεύτερο να δείχνετε κατανόηση. Οι μεν παλεύουν με ψυχρά μηχανήματα και φυσικούς νόμους, οι δε με ανθρώπινες αποφάσεις και πολιτικούς με νοημοσύνη στους αρνητικούς Κέλβιν. Αγρόκτημα της Fisher Price vs MGS στο God mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημείωση, είμαι ο μοναδικός που σκάω στο γραφείο με tshirt και λυτά κορδονιά σε φωσφορίζοντα παπούτσια κάθε μέρα.

F*** the system

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...