Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδώ περιμέναμε τόσο καιρό Preacher tv series και το βγάζει το AMC του The Walking Bed. Με pilot από... Seth Rogen.

 

Life is suffering.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να το έσταζαν οι τύποι που περιγράφεις ε;

 

Από την άλλη αν δεν σας αφορά μην κράζετε τον άλλον για την καθαριότητα του. Είναι ένα από τα πιο προσωπικά πράγματα για τον καθένα το πόσο καθαρό θέλει να είναι το μέρος που ζει.

 

Και τέλος, ο Σλέβιν που έχει χαθεί;

 

Nαι, ηταν αρκετα πανω απο τον μεσο ορο αλλα ζωαδια κανονικα και απο την αλλη ναι μπορω να κραζω οποιονδηποτε συμπεριφερεται σαν ζωο και δεν σεβεται τους τριγυρω του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@linkin 

Είναι κυρίως εντόπιοι(Δανοί) και διάφοροι Ρουμανοαγγλοβαλτικοί.Πάντως οι Δανοί μου έχουν κάνει, μέχρι τούδε,αλγεινή εντύπωση στο θέμα υγιεινή.Έχω δει στην Βιβλιοθήκη(που είναι απίστευτη κατά τα άλλα σαν εγκατάσταση) να περπατάν τύπισσες με κάλτσες...

Επειδή το έχουν χούι να βγάζουν τα παπούτσια όταν κάθονται.

 

 

 

 

Από την άλλη αν δεν σας αφορά μην κράζετε τον άλλον για την καθαριότητα του. Είναι ένα από τα πιο προσωπικά πράγματα για τον καθένα το πόσο καθαρό θέλει να είναι το μέρος που ζει.

 

Και τέλος, ο Σλέβιν που έχει χαθεί;

Όταν φίλε είναι ΖΩΑ και κατσίβελοι και τους έχω να συμπεριφέρονται έτσι σε κοινόχρηστους χώρους θα κράζω όσο θέλω.

Εάν μιλάμε για το τι κάνουν στο σπίτι τους είναι δικό τους θέμα,αν και πάλι με όρια γιατί πάλι μιλάμε για θέματα υγιεινής που αφορούν και εμένα.

 

Συμπέρασμα;

Όταν μοιράζεσαι το σπίτι,ένα δωμάτιο ή την πόλη με άλλους είναι λογικό να απαιτείς ο άλλος να είναι λίγο,μόνο λίγο τίποτα παραπάνω, άνθρωπος.

Ζητάω πολλά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ βγάζω τα παπούτσια, τα λυτά και φωσφοριζέ που αναφέρθηκαν σε προηγούμενο μηνυμα, όταν είμαι σε γραφείο, βιβιοθήκη, αναγνωστήριο... Άνεση ρε φίλε, να νιώθεις το πέλμα σου να χαλαρώνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να βρέξει.

 

Πούστη  :-)

 

 

γαμήθηκε να βρέχει και να φυσάει. Κατσικοπόδαρε, ε κατσικοπόδαρε. Στα @@ μας όμως. Μέχρι τις 2 το βράδυ καζανιάζαμε και τρώγαμε και πίναμε και έτοιμα 120 κιλά τσιπουράκι σπέσιαλ.

 

Που είναι βρε lefter το καζάνι ;  Στο Γομάτι ; 

 

στα Νέα Ρόδα. Πέρυσι είχαμε καζανιάσει στο Γομάτι, αλλά ο Γοματιανός ο καζανάς είναι εγκάθετος παρακρατικός φιλοχρυσορυχειακός και δεν ξαναπάμε, είμαστε στα μαχαίρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ βγάζω τα παπούτσια, τα λυτά και φωσφοριζέ που αναφέρθηκαν σε προηγούμενο μηνυμα, όταν είμαι σε γραφείο, βιβιοθήκη, αναγνωστήριο... Άνεση ρε φίλε, να νιώθεις το πέλμα σου να χαλαρώνει...

A)Είναι μεγάλη αγένεια στα άτομα δίπλα σου γιατί δεν γουστάρουν όλοι την ποδαρίλα σου.

 

Β)Κυκλοφορείς και με τις κάλτσες στο γραφείο,βιβλιοθήκη-αναγνωστήριο;Δηλαδή σηκώνεσαι και πας να πάρεις καφέ ή να πας στην τουαλέτα;Γιατί όταν κυκλοφορείς με τις κάλτσες-ξυπόλητος η ποδαρίλα και η μάκα στο πέλμα είναι δεδομένη και μόνο αυξάνει την προαναφερθήσα ποδαρίλα.

 

Άλλο να είσαι άνετα με τα ρούχα σου,άλλο να είναι μπίχλας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A)Είναι μεγάλη αγένεια στα άτομα δίπλα σου γιατί δεν γουστάρουν όλοι την ποδαρίλα σου.

 

Β)Κυκλοφορείς και με τις κάλτσες στο γραφείο,βιβλιοθήκη-αναγνωστήριο;Δηλαδή σηκώνεσαι και πας να πάρεις καφέ ή να πας στην τουαλέτα;Γιατί όταν κυκλοφορείς με τις κάλτσες-ξυπόλητος η ποδαρίλα και η μάκα στο πέλμα είναι δεδομένη και μόνο αυξάνει την προαναφερθήσα ποδαρίλα.

 

Άλλο να είσαι άνετα με τα ρούχα σου,άλλο να είναι μπίχλας.

Δεν περπατάω ξυπόλυτος στο γραφείο κλπ, αλλά όταν κάθομαι εύκολα το πόδι γλιστράει έξω από το γοβάκι, το μιζούνο...

Από εκεί και πέρα δε με ενοχλεί όταν κάποιος βγάζει τα παπούτσια, δείχνει άνεση και οικειότητα. Αυτό που δε θέλω ειναι να πάει με τις βρωμοκάλτσες του στο κρεββάτι μου ή σε κάτι παρόμοιο.

Δε μυρίζουν όλων τα πόδια, προσωπικά αλλάζω 2-3 φορές κάλτσες την ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περπατάω ξυπόλυτος στο γραφείο κλπ, αλλά όταν κάθομαι εύκολα το πόδι γλιστράει έξω από το γοβάκι, το μιζούνο...

Από εκεί και πέρα δε με ενοχλεί όταν κάποιος βγάζει τα παπούτσια, δείχνει άνεση και οικειότητα. Αυτό που δε θέλω ειναι να πάει με τις βρωμοκάλτσες του στο κρεββάτι μου ή σε κάτι παρόμοιο.

Δε μυρίζουν όλων τα πόδια, προσωπικά αλλάζω 2-3 φορές κάλτσες την ημέρα.

Εδώ μιλάμε για καταστάσεις που περπατάν με τις κάλτσες και αυτό όσο καθαρή κάλτσα και να έχεις καταλήγει με μάκα.

Επίσης,επειδή έχω προσωπική εμπειρία από τέτοιες συμπεριφορές, τα πόδια μυρίζουν.

Όσο και να μην το καταλαβαίνεις εσύ γιατί το συνήθισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...