Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Θέλουμε τον διάλογο να γελάσουμε

 

Τα κλασικά: "όλοι ίδιοι είναι", "η Forthnet σας έβαλε λόγια για εμάς", "δεν καταλάβατε καλά τους όρους του συμβολαίου" κτλ.

 

Το έπος δε ήταν ότι ήθελε να μάθει για ποιο λόγο φεύγω (του είπα, βεβαίως) και τελικά η πρεμούρα του ήταν να μην χρεωθεί το βασικό λόγο το τμήμα του: "δεν ξέρω τι γίνεται σε όλη την εταιρία", μου λέει κάποια στιγμή. Βασικά, να μην μπει πρώτη αιτία το "ακριβό τιμολόγιο" ήταν το θέμα. Αφού βασική αιτία ήταν τα "ανεπίλυτα τεχνικά προβλήματα", όλα καλά: δεν ξέρει τι γίνεται εκεί.

 

Είπα να τον ρωτήσω, αφού δεν ξέρεις τι γίνεται, τι με ρωτάς να μάθεις; 

 

Τέλος πάντων, να είναι καλά το παλικάρι, μου εξαφάνισε και την τελευταία αμφιβολία πως καλά κάνω που φεύγω. Ακόμη και το ίδιο καμάρια να αποδειχτούν εκεί στη Forthnet (που θα πρέπει να το προσπαθήσουν πολύ) τουλάχιστον θα τους πληρώνω 10 ευρώ λιγότερο το μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

που ειν το Koritsi_Gia_PC ? ποιος την έκανε ban ?

έχει άλλο acc ?

 

ααα?

what.gif

 

:confused: Πολλά unpisteflables γινονται τωρα τελευταια δω μεσα.

 

Οχι, νταξ απο τη μια με παρεξενεψε αρκετα αλλά απο την άλλη με τοσα μαργαριταρια που λεγε καιρος ήταν να πεσει μπαν-ιο από -υποψιαζομαι- κανενα μεγαλο κεφάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

:confused: Πολλά unpisteflables γινονται τωρα τελευταια δω μεσα.

 

Οχι, νταξ απο τη μια με παρεξενεψε αρκετα αλλά απο την άλλη με τοσα μαργαριταρια που λεγε καιρος ήταν να πεσει μπαν-ιο από -υποψιαζομαι- κανενα μεγαλο κεφάλι.

άδικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το κοριτσ για πισί ειν δερφούλαμ

κ με είχε τάξει κ κάτι (το γράφω σε περίπτωση που πέσει το μάτι τσι στο ποστμ)

δερφούλαμ αν με ακούς , nicoc89 back in the game B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μόλις το θυμήθηκα, είδα σήμερα όνειρο ότι το κορίτσι4πισί μας είχε αφήσει χρόνους :ph34r:

 

Καλά που ήταν μόνο μπαν.

 

Εντωμεταξύ εγώ δεν την βρίσκω αντιπαθητική

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα ζέστη κανει.

Wtf?

 

Σπερες

 

Έχω το σταθερό πισί σε δωμάτιο χωρίς ερκοντίσιο και το λάπτοπ σε δωμάτιο με ερκοντίσιο.

 

Γαμώ το dual screen μου γαμώ. Δε μπορώ να δουλέψω σε λάπτοπ. Και έχω να κάνω και εργασία.

 

Μάντεψε σε ποιο δωμάτιο είμαι.

 

Κωλοζέστα.

 

Σπέρες βάιπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το σταθερό πισί σε δωμάτιο χωρίς ερκοντίσιο και το λάπτοπ σε δωμάτιο με ερκοντίσιο.

 

Γαμώ το dual screen μου γαμώ. Δε μπορώ να δουλέψω σε λάπτοπ. Και έχω να κάνω και εργασία.

 

Μάντεψε σε ποιο δωμάτιο είμαι.

 

Κωλοζέστα.

 

Σπέρες βάιπερ.

Άμα ειναι σκέτο γράψιμο, το γράφω στο ipad και μετά τα στέλνω στο PC οπου τα κάνω edit.

Ακομα να φτιαχτεί το κλιματιστικό. Έπος

 

*tips back*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το σταθερό πισί σε δωμάτιο χωρίς ερκοντίσιο και το λάπτοπ σε δωμάτιο με ερκοντίσιο.

 

Γαμώ το dual screen μου γαμώ. Δε μπορώ να δουλέψω σε λάπτοπ. Και έχω να κάνω και εργασία.

 

Μάντεψε σε ποιο δωμάτιο είμαι.

 

Κωλοζέστα.

 

Σπέρες βάιπερ.

Πανω κατω τα ιδια. Το δωματιο μου δεν εχει ac, αλλά εχω λαπτοπ για να κατσω στο σαλονι που δουλευει μπομπα το ac αλλά ουτε γω μπορω. Βλεπω το λαπτοπ σαν εσχατη λυση. Ειναι και μικρο, 13,3".... :-(

 

Ασχετο αλλά μολις το ειδα και το χω απορια: Αν ενας βαζει φωτο προφιλ στο φμπ παρέα με άλλον έναν, είναι απλά φίλοι ή οχι..................; :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α οκ το παρεξηγησα το παιδι, αλλά το χα και απορια απο τοτε που ημασταν μαζι στη σχολη γιατι ήταν πολύ φιλικος με όλες μας και παντα μεσα στη μόδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ θυμάμαι τώρα ότι είχες πάντα θέμα όμο. Όπως τότε που αναρωτιώσουν αν οι γειτόνισές σου ήταν λεσβίες από τον τρόπο που μιλούσαν μεταξύ τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσους έχει κάτω; (βαριέμαι το κλικ ώστε να δω =p) Δεν έχω ανοίξει ακόμα τίποτα ούτε για δευτερόλεπτο κι ακόμη και σήμερα που βλέπω 33 βαθμούς είμαι κουλ. Xμμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α οκ το παρεξηγησα το παιδι, αλλά το χα και απορια απο τοτε που ημασταν μαζι στη σχολη γιατι ήταν πολύ φιλικος με όλες μας και παντα μεσα στη μόδα.

  

Εν τω μεταξύ θυμάμαι τώρα ότι είχες πάντα θέμα όμο. Όπως τότε που αναρωτιώσουν αν οι γειτόνισές σου ήταν λεσβίες από τον τρόπο που μιλούσαν μεταξύ τους

Νταξ, ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...