Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λολ ρε μαν. Διμηνο κοντευουν σε μενα τα σεντονια αλλα αυτο λογο εξεταστικης. Στον μηνα σιγουρα αλλαζουν. Και οσο για δουλειες σπιτιου, στον μηνα πανω γινονται ολες. Εσυ τι φαση? Με τα παπουτσια κοιμασαι και γινονται τοσο χαλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ πάντως έπλυνα εχθές τα σώβρακα, έβγαλα 1 να στεγνώσει για να το έχω την άλλη μέρα, και τα υπόλοιπα είναι ακόμα μέσα. Λογικά αύριο θα τα βγάλω.

 

 

Και γενικά, σε θέματα τεμπελιάς σπιτιού είμαι νο μπετ, κερδίζω από τα αποδυτίρια με τις ακραιότητες που έχω κάνει κατά καιρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μη κολλάτε στον μήνα. Ως παράδειγμα τον έδωσα.  :lol:

 

Μπορει να ήταν και μίας και τριών εβδομάδων. Τιπαναπειαυτό; Αν πέφτεις κάθε βράδυ χωρίς ένα μπάνιο, ακόμη και στις δύο ημέρες τα σεντόνια θα γίνουν κώλος.

 

//Αλλά τέλος πάντων. Επειδή το παραπάνω φυσικά δεν είναι επιχείρημα, πάω να κάνω ένα τσιγάρο και επανέρχομαι να με θάψετε.  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν εσείς γράφατε εξετάσεις, χωρίς τη μανούλα σας να σας αλλάζει σεντονάκια, υποθέτω κάνατε και μπουγάδες ταυτόχρονα;

 

Εκτός και αν σπουδάσατε στην πόλη κατοικίας σας ξερωγώ.

 

 

//Φυσικά και δε μιλάω για συνεχές συμβάν, αλλά μη μου πείτε ότι μια ζωή έλαμπε το σπίτι. Εκτός και αν δε κάνατε φοιτητές^.

 

Σε καταστασεις εκτακτης αναγκης, εχω βαλει μπουγαδες. Τα σεντονια πανε στο σπιτι και τα πλενει το πλυντηριο, εχουν περασει οι εποχες που τα επλεναν οι γυναικες στην σκαφη

 

Τα σεντονια απο την 5η μερα ειναι καπως. Εχουν μια περιεργη αισθηση. Την 6η κοιμαμαι με το ζορι. Ακου εκει μηνες...

 

 

EDIT: Που να βλεπατε πως ηταν η κουζινα μου 2 μερες που δεν ειχαμε νερο... Ντραπηκα να τραβηξω φωτο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλα λέω, άλλα λέτε ρε παιδιά. Κρίμα.

 

Αν σου έλεγα ρε βάλερι, ότι τα αφήνω 6 μήνες, με την ίδια αντιμετώπιση θα απαντούσες; Υποθέτω πως όχι. Και υποθέτω πως όχι, επειδή φαίνεται εξ'αρχής ότι είναι κουλός αριθμός.

 

Αν έρθεις τώρα σπίτι μου, θα ντραπείς να πατήσεις με παπούτσια. Μιλάω για περιόδους εξετάσεων, που εκεί κυρίως ή θα ξύνομαι όλη μέρα και την υπόλοιπη ώρα θα διαβάζω, ή θα αρχίσω να καθαρίζω για να "γλιτώσω" από το διάβασμα. 

Μάλιστα, πιο πίσω θα βρεις και μήνυμα μου, λίγες ημέρες πριν, που έκανα ακριβώς το δεύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω για περιόδους εξετάσεων, που εκεί κυρίως ή θα ξύνομαι όλη μέρα και την υπόλοιπη ώρα θα διαβάζω, ή θα αρχίσω να καθαρίζω για να "γλιτώσω" από το διάβασμα. 

Μάλιστα, πιο πίσω θα βρεις και μήνυμα μου, λίγες ημέρες πριν, που έκανα ακριβώς το δεύτερο.

 

 

Σοβαρα, πως καταφερνες και διαβαζες ολη μερα για εξεταστικη; Πες μου το κολπο... 

 

Διάβαζε καλύτερα τα ποστς αρχικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...