Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να ξυπνήσει θα το κάνει. Και πλύσιμο και ξύπνημα και νοιώθεις και σα να ομόρφυνες δυο ζύγια.

Ντους πριν τον ύπνο είναι για έρχομαι_σε_επαφή_με_τη_θηλυκότητά_μου, τσάι, βιβλίο, μαξιλάρια πλυμμένα με πήγμα μαλλακτικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λολ μλκ ισχυει αυτο που λεει ο λουσιφερ. Ειδικα αυτο με την θηλυκοτητα ειναι ωραιο μετα απο κανα τρεξιμο το βραδυ, μπανακι, φαγακι, ταινιουλα. Ε μετα δεν σε παιρνει ο υπνος βεβαια αλλα χαλαλι. Επισης αν κανω τωρα μπορει να ξεκουραστω και να μην με παιρνει ο υπνος.

 

Πφφφφφφφφφ, μεγαλο μπερδεμα, παω να χεσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντους πριν τον ύπνο είναι για έρχομαι_σε_επαφή_με_τη_θηλυκότητά_μου, τσάι, βιβλίο, μαξιλάρια πλυμμένα με πήγμα μαλλακτικού.

 

Κάτσε ρε. Επειδή τώρα μπήκα στο θέμα και δε ξέρω τι λέτε.

 

Ντους πριν τον ύπνο και ύπνο σε φοιτητικά σεντόνια μήνα, τι είδους επαφή είναι;

 

Υπήρξε περίοδος ύπνου στον καναπέ λόγω σεντονιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εισαι τραγικος εσυ ρε μλκ.

 

Απο την αλλη. Ζω για την στιγμη που δεν θα ανοιξω καθολου πισι για να μαλακιστω. Σημερα το πηγα τελεια μεχρι τωρα το βραδυ που δεν αντισταθηκα. Πλησιαζει αυτη η μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρεεεεε μπίχλες νυχτιάτικα!

Βόζι τράβα πλύσου. Το πρωί δε θα πας κι αν σου τύχει να γνωρίσεις την uber γκόμενα θα πάρεις τα βουνά! Βασικά αυτή...για να μη σε μυρίζει...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε γαμω την τυχη μου. Ξεχασα θερμοσιφωνα και πηγε η βελονα πιο πολυ και απο χειμωνα.

 

Για να ειναι ουμπερ γκομενα σημαινει οτι θα αποδεχεται και την μπιχλα μου. αλλιως δεν ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν εσείς γράφατε εξετάσεις, χωρίς τη μανούλα σας να σας αλλάζει σεντονάκια, υποθέτω κάνατε και μπουγάδες ταυτόχρονα;

 

Εκτός και αν σπουδάσατε στην πόλη κατοικίας σας ξερωγώ.

 

 

//Φυσικά και δε μιλάω για συνεχές συμβάν, αλλά μη μου πείτε ότι μια ζωή έλαμπε το σπίτι. Εκτός και αν δε κάνατε φοιτητές^.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζορζ πάρτο αλλιώς θα βρεις.

Στην χειρότερη ρίχνεις το σεντόνι στη μπανιέρα αν δεν έχεις πλυντήριο και ξεπλένεις μετά από ώρα.

 

Πές μας πως διάβαζες 24/7 τώρα να μας κουφάνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...