Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τιτλος εχει το "ιστορικο" του πραγματος, δεν υπαρχει λογος να αλλαξει, εχει τελειωσει η προσφορα, ισχυει στο 100% του. Οι παραλαβες επισης φαινονται εδώ μεσα, οποτε ποιο είναι το πρόβλημα;

συζήτηση κάνουμε, ούτε παρείγειλα ούτε με καίει αλλά το [τέλος - άκυρα - μαζέματα και βλέπουμε] δεν το θεωρώ πλέον απαραίτητο.

Και το ιστορικό του πράγματος φαίνεται εδώ μέσα.

απλά αφού λέει ΑΚΥΡΑ ας λέει και ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ.

το κατάστημα δεν φέρθηκε άψογα αλλά και πάλι πολύ καλύτερα από πολλούς άλλους. Ας μην κράζουμε πάντα

 

φιλικά...  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα και εγώ.

Ένα ευχαριστώ στον TS.

Έλεγα να την δώσω σε συγγενή αλλά μάλλον θα την κρατήσω.

 

Ξέρει κάποιος τι είναι το air mouse ή απλά εννοεί κάποιο ασύρματο ποντίκι;

Επίσης, υπάρχει κάπου συμβατή κάμερα για το skype;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συζήτηση κάνουμε, ούτε παρείγειλα ούτε με καίει αλλά το [τέλος - άκυρα - μαζέματα και βλέπουμε] δεν το θεωρώ πλέον απαραίτητο.

Και το ιστορικό του πράγματος φαίνεται εδώ μέσα.

απλά αφού λέει ΑΚΥΡΑ ας λέει και ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ.

το κατάστημα δεν φέρθηκε άψογα αλλά και πάλι πολύ καλύτερα από πολλούς άλλους. Ας μην κράζουμε πάντα

 

φιλικά...  :-)

Γιατί δε φέρθηκε άψογα;

αν εξαιρέσουμε την αρχική ακύρωση,όλοι παρέλαβαν ή θα παραλάβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στους συναγωνιστές……

Προχθές παρέλαβα, χθες την έστησα.

..............

2) Σήμερα το πρωί σε τηλεοπτικό σήμα κ σχεδόν σε όλα τα κανάλια της Digea (πλην ΑΝΤ1 και Νεριτ, δεν ξέρω γιατί όχι αυτά.....) παραμόρφωνε εικόνα κ ήχο, σε σημείο που δεν μπορούσες να δεις. Θα δοκιμαστεί ξανά το απόγευμα. Επειδή αυτό είναι αρκετά σοβαρό κ δεν σκέφτομαι να φταίει κάτι εγκαταστασιακό (η άλλη tv επαιζε αψογα την ίδια στιγμή), αλλά περισσότερο ο ενσωματωμένος αποκωδικοποιητής (ή κάτι άλλο?), αν επιμείνει με βλέπω να επικοινωνω άμεσα με you..........

Τελικά αυτό, ήταν απλά από το καλώδιο της κεραίας.

Σε σχέση με αυτό, όλα καλά τελικά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συνδεσα και εγω . Πολυ καλη εικόνα εχει και dlna μια χαρα ! Την εβαλα με οτε tv και μου γραφει 50hz υπάρχει τρόπος να το αλλάξω αυτο ; 

Tι να εγραφε δηλαδη, 30? Σε άλλη τηλεοραση τι σου "γραφει" ας πουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θέλει να παραλάβει αντί για εμενα ας μου στείλει pm γιατί δεν την χρειάζομαι τελικά!

 

 γραψε κ πολη να βοηθησεις τους ενδιαφερωμενους, π.χ αν ηταν Σαλονικα θα το σκεφτωμουν, αν ηταν αλλου οχι  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

pm = personal message = προσωπικο μηνυμα.

Κλικ στο ονομα του μελους -> "στειλε μου ένα μηνυμα"

 

Γιατι σπαμμαρετε στο θεμα για κατι που αφορα μονο εσας και το μελος;

(αναφέρομαι στα καμια 10αρια ποστς που εφυγαν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από το gaming που ρώτησα πιο πριν, για πείτε πως είναι και στο ποδόσφαιρο μιας που έχει αγώνα τώρα :-)

Όντως για πείτε εντυπώσεις;

Ακόμη με wifi χρησιμοποιήσε κανείς;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαύρο πολυ καλο κατι για bleeding που διάβασα παραπάνω ειναι ελάχιστο και δεν κουραζει ακομα και σε σκοτεινό δωμάτιο. Σε blueray εχει απίθανη ποιοτητα . Τωρα σε αγώνα βλεπεις οτι σου δινει το καναλι ειναι μεν καλη η ποιοτητα αλλα οχι αριστη σε σχεση με blueray . Στο Smart κομματι ειναι καπος αργη αλλα εχει κάμποσες επιλογες . Απο usb πεζει οτι εχω δοκιμάσει μεχρι στιγμης με υπότιτλους και ολα .. Αναγνωρίζει dlna και οτι pc εχο στο δικτυο . Αυτα τα λιγα .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...