Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα πάλι είχε μόνο τα γύρω γύρω!

 

το πιο πιθανό είναι αυτό που είπε ο φίλος πιο πάνω. Δεν την άνοιξαν να βάλουν τα Ελληνικά αυτοκόλητα.  Για μένα ακόμη καλύτερα.

Αλήθεια manual Ελληνικό έχεις;

 

Επίσης η τηλεόραση φαίνεται αξιοπρεπέστατη και με ωραίο λεπτό design.. Μια χαρά σας έκατσε.

Αν έχει και καλή εικόνα δεν το συζητώ.

Τώρα αν αποδίδει το μαυρο εντονα ή όχι αυτό ουτε σε τηλεόρασεις του 1000+ δεν το βλέπεις πολλές φορές. 

υπεροχη, καλοδούλευτη! :)

 

Τωρα σα να ψιλομετανιώνω που δεν την πήρα (ειδικα βλέποντας την δίπλα στην 37αρα..)  :cry:

Εγώ πραγματικά βλέποντας της δίπλα στην 37 και ώς κάτοχος 40άρας πλέον είμαι πεπισμένος οτι απο τις 40 ιντσες θα πάω στις 60 για 3 μέτρα θέασης σε ανοιχτό χώρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν τηλ πρωι πρωι απο την ACS να παω να παραλαβω , το βραδυ θα σας πω εντυπωσεις.

Να πω ενα ευχαριστω στον φιλο που ανοιξε το θεμα , και ενα ευχαριστω στον φιλο Mordred που με πηρε τηλ να δω την προσφορα !
:devil:  :devil:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο πιθανό είναι αυτό που είπε ο φίλος πιο πάνω. Δεν την άνοιξαν να βάλουν τα Ελληνικά αυτοκόλητα.  Για μένα ακόμη καλύτερα.

Αλήθεια manual Ελληνικό έχεις;

 

Επίσης η τηλεόραση φαίνεται αξιοπρεπέστατη και με ωραίο λεπτό design.. Μια χαρά σας έκατσε.

Αν έχει και καλή εικόνα δεν το συζητώ.

Τώρα αν αποδίδει το μαυρο εντονα ή όχι αυτό ουτε σε τηλεόρασεις του 1000+ δεν το βλέπεις πολλές φορές. 

Εγώ πραγματικά βλέποντας της δίπλα στην 37 και ώς κάτοχος 40άρας πλέον είμαι πεπισμένος οτι απο τις 40 ιντσες θα πάω στις 60 για 3 μέτρα θέασης σε ανοιχτό χώρο.

Αυτό σκέφτομαι και γω...νομίζω ότι για να δεις αισθητή διαφορά από τη 40άρα χρειάζεται 55" και πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σκέφτομαι και γω...νομίζω ότι για να δεις αισθητή διαφορά από τη 40άρα χρειάζεται 55" και πάνω

 

έτσι είναι.. 

Βλέπω οτι παίζουν 65 και 70 ιντσες σιγα σιγα στην αγορά οπότε και οι 60άρες θα πέσουν αισθητά. 

 

Η "μικρή " οθόνη όπως λέμε για την τηλεόραση έχει πάψει πλεόν να είναι μικρή..

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 55-60αρες κοστίζουν 1000+...απαγορευτικό προς το παρόν.-

ε ναι αλλά πιστεύω οτι σε κανα χρόνο θα πέσουν .. έτσι όπως πάει η τεχνολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 55-60αρες κοστίζουν 1000+...απαγορευτικό προς το παρόν.-

 

 

ε ναι αλλά πιστεύω οτι σε κανα χρόνο θα πέσουν .. έτσι όπως πάει η τεχνολογία.

Πρόσφατα δεν εμφανίστηκε μια 55άρα Samsung με 750€ ή θυμάμαι λάθος? Τέλος πάντων, ξεφύγαμε από το θέμα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω καμια ειδοποιηση ακομα για παραλαβη..μπορει να μου πει καποιος που παρελαβε τον αριθμο παραγγελιας του?

φιλε μου παει με σειρα.Εμενα μου ειχαν πει οτι θα παραλαβω 15-7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...