Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μηπως εισαι συντονισμένος σε αναλογικο καναλι; Το ότι εχουν οι τηλεοράσεις δεκτες mpg4 δεν σημαινει ότι δεν εχουν και αναλογικο tuner. Ισως σε λιγα χρονια να μην εχουν, τωρα όμως συνεχιζουν να εχουν. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα ξανά το USB. Έπαιξε μια χαρά, fully responsive.

Προσέξτε μόνο, για εγγραφή προγράμματος θέλει να έχεις συνδέσει τον δίσκο, πριν ανοίξεις την TV (δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα για εγγραφή, διότι ζητάει να κάνει φορμάτ, θα το δοκιμάσω με άδειο δίσκο). Ενδεχόμενα η ίδια απαίτηση να υπάρχει για Playback δίσκου.

 

Τώρα για κάποιο λόγο, εμένα έχει "χάσει" το μενού της "πύλης" για τις εφαρμογές Internet. Λέει είτε δεν υπάρχει σύνδεση, είτε καταλήγει σε μαύρη εικόνα με μια πολύ λεπτή μαύρη γραμμή. Ωστόσο σε Youtube (πλήκτρο συντομευσης 1) λειτουργεί κυριλέ.

Καμιά ιδέα?

 

Εν τω μεταξύ στο Youtube το μοντέλο είναι άγνωστο......δεν βρίσκω ούτε 1 video......

Κάνα review ρε παιδιά από κανά τζιμάνι επί των TV.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τώρα για κάποιο λόγο, εμένα έχει "χάσει" το μενού της "πύλης" για τις εφαρμογές Internet. Λέει είτε δεν υπάρχει σύνδεση, είτε καταλήγει σε μαύρη εικόνα με μια πολύ λεπτή μαύρη γραμμή. Ωστόσο σε Youtube (πλήκτρο συντομευσης 1) λειτουργεί κυριλέ.

Καμιά ιδέα?

 

Αυτο το κανει και σε εμένα απο χτες . με μερικες προσπάθειες μπαίνει .. Δεν με νοιάζει διοτι οτι θελω απο ιντερνετ διπλα ειναι το pc 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται οτι ο εξωτερικος δισκος πρεπει να ειναι συνδεμενος και οταν τον βλεπει η τιβι κανει αρχικοποιηση(φορματ) γιανα ειναι ετοιμος να γραψει οποτε βαζεις καποιο δισκο κενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και εγινε η αρχη από τον samniotis στο τοπικ με τα encore του you, ας κανουμε και με αυτό το θεμα που εχει ξεφυγει η κουβεντα το ιδιο.

Οποιος θελει ανοιγει νέο τοπικ στην ενοτητα των TV και δινει εδώ το λινκ.

Το παρον θεμα μενει ανοικτο μονο για ποστς σχετικα με τις παραγγελιες, doa, επιστροφες κλπ, ό,τι εχει να κανει με την προσφορα, τις αγορες και το κατάστημα δηλαδη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Κοιταξτε μήπως υπάρχουν καμένα πιξελ

 

Μάγος είσαι; 2 καμένα pixel και για πρώτη φορά δεν μένω ευχαριστημένος από την λύση που μου προτείνει το you το οποίο "αποθέωνα" στις προηγούμενες σελίδες. Αυτή είναι επιστροφή χρημάτων ή να την κρατήσω παρότι από τον Αμοιρίδη-Σαββίδη μου είπαν ότι στο χρονικό διάστημα του doa μπορώ να την αλλάξω με καινούργια(και ας είναι η εγγύηση για πάνω από 5 pixel). Το πρόβλημα είναι ότι κανείς τους δεν έχει απόθεμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συλλογή Προϊόντων 9/7/2014 3:20:30 μμ Παρελήφθη 20/6/2014 1:05:50 πμ Νέα παραγγελία 20/6/2014 1:05:47

 

Exουμε εξελιξη...παμε προς παραλαβη... απο τα παιδια που την πηραν αξιζει να την κρατησουμε ή να την βαλω αγγελια κι εγω 598ε να χτυπησω και τον ανταγωνισμο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συλλογή Προϊόντων 9/7/2014 3:20:30 μμ Παρελήφθη 20/6/2014 1:05:50 πμ Νέα παραγγελία 20/6/2014 1:05:47

 

Exουμε εξελιξη...παμε προς παραλαβη... απο τα παιδια που την πηραν αξιζει να την κρατησουμε ή να την βαλω αγγελια κι εγω 598ε να χτυπησω και τον ανταγωνισμο :P

 

 

αν δεν θελεις να την παραλαβεις και βρισκεσαι Θεσσαλονικη ή περιξ μπορω να την παρω εγω

 

Το ιδιο ισχυει και για οποιονδηποτε αλλον ενδεχομενως δεν την θελει τελικα και μπορω να την παρω εγω στη θεση του απο Θεσσαλονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν θελεις να την παραλαβεις και βρισκεσαι Θεσσαλονικη ή περιξ μπορω να την παρω εγω

 

Το ιδιο ισχυει και για οποιονδηποτε αλλον ενδεχομενως δεν την θελει τελικα και μπορω να την παρω εγω στη θεση του απο Θεσσαλονικη

εχω σκοπο να την κρατησω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συλλογή Προϊόντων 9/7/2014 3:20:30 μμ Παρελήφθη 20/6/2014 1:05:50 πμ Νέα παραγγελία 20/6/2014 1:05:47

 

Exουμε εξελιξη...παμε προς παραλαβη... απο τα παιδια που την πηραν αξιζει να την κρατησουμε ή να την βαλω αγγελια κι εγω 598ε να χτυπησω και τον ανταγωνισμο :P

 

Ασφαλώς και αξίζει . Βρες αλλη smart 50" με 299€ :P και ασε τους αλους  να λενε περιμένετε λιγο .. Αυτο το περίμενε αν άκουγα εγω δεν θα ειχα παρει ποτε τίποτα :P . Τωρα αν βρεις κορόιδο να την παρει με τα διπλα χρηματα απο οτι την πήρες χαλαλι!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Exουμε εξελιξη...παμε προς παραλαβη... απο τα παιδια που την πηραν αξιζει να την κρατησουμε?

...

Φυσικά και αξίζει και πολύ μάλιστα! Smart TV 50" με 299€ απίθανο να ξαναδούμε τουλάχιστον στο προσεχές μέλλον!
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...