Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την εστησα χθες βραδυ. Η βαση του mediamarkt που ποσταρα πριν καποιες μερες δεν εχει τι καταληλες βιδες (χρειαζονται μακρυτερες) αλλα το ρισκαρα και την εβαλα οριακα με τις υπαρχουσες, μεχρι ν αγορασω πιο μακρυες.

Σε ενα mkv που δοκιμασα δεν εβγαζε ηχο. Σε ασπρομαυρο divx ωραιο το μαυρο, αλλα βγαζει ασπρο φως απο τις γωνιες (δεν ξερω πως λεγεται τεχνικα αυτο).

 

Παντως ειναι γρηγορη οταν την δουλευεις με αρχεια απο το usb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα δεν εμφανίστηκε μια 55άρα Samsung με 750€ ή θυμάμαι λάθος? Τέλος πάντων, ξεφύγαμε από το θέμα :-)

Υπήρχε σε προσφορά η UE55F6400 στα 799 ευρώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εστησα χθες βραδυ. Η βαση του mediamarkt που ποσταρα πριν καποιες μερες δεν εχει τι καταληλες βιδες (χρειαζονται μακρυτερες) αλλα το ρισκαρα και την εβαλα οριακα με τις υπαρχουσες, μεχρι ν αγορασω πιο μακρυες.

Σε ενα mkv που δοκιμασα δεν εβγαζε ηχο. Σε ασπρομαυρο divx ωραιο το μαυρο, αλλα βγαζει ασπρο φως απο τις γωνιες (δεν ξερω πως λεγεται τεχνικα αυτο).

 

Παντως ειναι γρηγορη οταν την δουλευεις με αρχεια απο το usb

backlight bleeding..

http://www.gadgetreview.com/wp-content/uploads/2011/04/Backlight-Bleed.jpg

 

αυτο ειναι πολύ ενοχλιτικό σε σκοτεινές ταινίες...άλλαξα την προηγούμενη tv μου αυτο το λόγο.. αναλογα το μεγεθος του bleeding βεβαια..

παντως δεν βλεπω κανεναν που παρέλαβε ενθουσιασμενο.. 299 ευρω δωσατε για 50αρα.. πρεπει να το χαρείτε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

removed

Έχει αναφερθεί και νωρίτερα. Αλλά καλό θα ήταν να μην ξαναμπούμε στο τρυπακι να σχολιάζουμε την αγγελία του καθενός, ειδικά τη στιγμή που είναι και εκτός των κανονισμών του φόρουμ.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λενε πολλά γιατι ειναι μια χαρα ! Αν ειχαν πρόβλημα θα γρινιαζαν σιγουρα ! Οποτε μια χαρα ειμαστε .. Μπορεί να παω αυριο απο την ACS να παρω την δικια μου ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή εικόνα έχει παιδιά αλλά μην περιμένετε απόλυτο μαύρο, ενώ και στις γωνίες όπως είπε ο φίλος πιο πάνω, φαίνεται έντονα άσπρο φως. Αυτά τα παρατηρείς εύκολα σε απόλυτο σκοτάδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή εικόνα έχει παιδιά αλλά μην περιμένετε απόλυτο μαύρο, ενώ και στις γωνίες όπως είπε ο φίλος πιο πάνω, φαίνεται έντονα άσπρο φως. Αυτά τα παρατηρείς εύκολα σε απόλυτο σκοτάδι.

 

καλά μην περιμένεις να είναι και τέλεια..

Τα ίδια προβλήματα έχει και η panasonic 55et5 που έχω και ήταν αρκετά ακριβότερη.

 

Πάντως 530 δεν μπορεί να πουληθεί ούτε για πλάκα..

Μήπως ήθελε να γράψει 350 και μπερδεύτηκε; :-D Αυτή είναι μια λογική τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει οταν καποιος ρωταει για μαυρο πρεπει να του απαντησεις για το μαυρο. Δεν εχει σχεση η τιμη.

Ειναι κοινη διαπιστωση οτι ειμασταν πολυ τυχεροι οσοι παραγγειλαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μου πει καποιος που παρελαβε τον αριθμο παραγγελιας του εκτος του τελευταίου ψηφίου εστω για να δω τι γινεται με την δικια μου??

 

 30068234

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...