Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Aυτο το πουλι κυκλοφορουσε πολυ στο Birmingham. Το οποιο δεν ειναι περιστερι, ειναι καπως μεγαλυτερο. Τι πουλι ειναι ξερουμε? Και οχι δεν ειναι δεκαοχτουρα οπως λεει ο κολλητος μου με στομφο (που παιζει να μην εχει δει ποτε 18ουρα).

 

post-122525-0-98942100-1468773564_thumb.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτο που εχω στη φωτο ομως εχει και ενα ασπρο σημαδι στο λαιμο και ειναι 3πλασιο size απο την 18ουρα. Στανταρακι δεν ειναι, οπως επισης δεν ειναι και περιστερι. Κυκλοφορουσαν και αρκετα περιστερια επισης και ειχαν διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο το πουλι κυκλοφορουσε πολυ στο Birmingham. Το οποιο δεν ειναι περιστερι, ειναι καπως μεγαλυτερο. Τι πουλι ειναι ξερουμε? Και οχι δεν ειναι δεκαοχτουρα οπως λεει ο κολλητος μου με στομφο (που παιζει να μην εχει δει ποτε 18ουρα).

 

 

 

Common Woodpigeon (Columba palumbus);;; Είναι μακρινή η λήψη, και δεν μπορώ να διακρίνω καλά στο ζουμάρισμα.

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Common Woodpigeon (Columba palumbus);;; Είναι μακρινή η λήψη, και δεν μπορώ να διακρίνω καλά στο ζουμάρισμα.

 

 

Νααααιιιιι!! Ειναι ακριβως αυτο, εισαι φοβερη, θενξ :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φάσσα στα ελλήνικος (δεν το ήξερα, το googlαρα όταν το πρότεινε η astrosunnefo)

 

https://youtu.be/exCYSfQod14?t=4

Ρησπεκτ και στους δυο σας.

Εγω το μονο που ειχα καταφερει ειναι να τσακωνομαι για το πως μοιαζουν οι δεκαοχτουρες σε σχεση με αυτο. :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν σου αφηνει να βαλεις στην ονομασια αρχειων-φακελων μερικα συμβολα κλπ ? Τοσες δεκαετιες εξελιξης, ακομα αυτο το πραγμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επεσε στην αντιληψη μου αυτο το κομματι εθελοντισμου απο τη γραμμη ζωης. Εχει κανεις εμπειρια σχετικα με αυτο? Ειναι legit φανταζομαι, αλλα θα ηθελα να μαθω περισσοτερα απο καποιον που ενδεχομενως εχει ασχοληθει ή κατι τετοιο.

http://www.lifelinehellas.gr/%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%AF%CE%BE%CF%84%CE%B5-%CE%BC%CE%B1%CF%82/%CE%B5%CE%B8%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82/%CE%B5%CE%B8%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%82-%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CF%82/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ΚΤΕΛ Κηφισού να πάω σε ηλεκτρικό πως μπορώ? Ήθελα προαστιακό αλλα μου χάλασε τα σχέδια η απεργία

Έχει μέσα στα κτελ στάση λεωφορείου που σε πάει ομονοια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτρέπεται να παρεις μαζι σου στο αεροπλάνο πιτογυρο η αλοιφη πχ παπρικα;

Μπορείς να πάρεις κανονικά φαγητό. Τώρα με το πιτόγυρο δεν ξέρω πως θα σε κοιτάνε οι άλλοι αν μυρίσει όλο το αεροπλάνο...:D

 

Έχει μέσα στα κτελ στάση λεωφορείου που σε πάει ομονοια.

Το πρόβλημα με αυτό το λεωφορείο είναι ότι δεν μπορείς να πάρεις από κάπου εισιτήριο! Εγώ τουλάχιστον όσες το φορές το πήρα το πήρα έτσι, αλλά μέχρι και ο οδηγός έλεγε δεν πειράζει ελάτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...