Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω μια χρεωστική κάρτα (alpha enter visa) και την χρησιμοποίησα πρώτη φορά πριν 5-6 μέρες για κάτι ιντερνετικά ψώνια. Το υπόλοιπο του λογαριασμού μου όμως το βλέπω ίδιο. Γδφ, δεν γίνεται άμεσα χρέωση στον λογαριασμό μου; Έτσι δεν δουλεύουν οι χρεωστικές; Δεν πιστεύω να με στείλουν λογαριασμό να πάω να πληρώσω, όπως την πιστωτική, μ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα περιμένεις λίγες ημέρες μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία, συνήθως δεν παίρνει τόσες ημέρες αλλά εξαρτάται από τον πωλητή και το πίσω κύκλωμα κάθε πότε ενημερώνεται.

στο atm εάν πας λογικά θα σου έχει το διαθέσιμο υπόλοιπο που θα είναι διαφορετικό από όσα είχες βάλει (λόγο της δέσμευσης)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα περιμένεις λίγες ημέρες μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία, συνήθως δεν παίρνει τόσες ημέρες αλλά εξαρτάται από τον πωλητή και το πίσω κύκλωμα κάθε πότε ενημερώνεται.

στο atm εάν πας λογικά θα σου έχει το διαθέσιμο υπόλοιπο που θα είναι διαφορετικό από όσα είχες βάλει (λόγο της δέσμευσης)

 

όντως, το ποσό είναι δεσμευμένο, ενώ το υπόλοιπο φαίνεται αμετάβλητο.

 

Thanks :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω το ielts και ψάχνω φροντιστήρια. Εχει κανεις καμια προσωπική γνωμη για τα axon σαν φροντιστηρια?

Σήμερα πήγα σε αυτούς να πάρω πληροφορίες και δεν λέω, με εντυπωσίασαν έτσι όπως μου τα είπαν αλλά μου κάναν και κάτι χαζά του στυλ μου είπαν αρχική τιμή 960 ευρώ και μετά μου λένε ''΄θα σας κάνουμε μια έκπτωση στα 250 ευρώ''. Δηλαδή 710 ευρω έκπτωση? South park μου θύμισε το σκηνικό και μου ξύνισε. Καμια γνώμη κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Μην πας σε φροντιστήρια δεν χρειάζεται, εκτός κι αν τα αγγλικά σου είναι ωσάν μόνιμου κάτοικου Ταγκανίκας. Δώσε 100 ευρώ σε μια κοπέλα τούμπανο να σου ελέγχει τις εκθέσεις κι όλα τα άλλα θα τα βρεις στο piratebay.

 

Μυαλό σαν τον μπρίκιμαν δεν έχω, κι όμως κατάφερα να γράψω τελειότατα διαβάζοντας στη σκοπιά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόσεχε πούστη σέλλερζ

 

Ούτε καν...

Aν δεν παινέψεις το σπίτι σου...

 

 

Ναι. Μην πας σε φροντιστήρια δεν χρειάζεται, εκτός κι αν τα αγγλικά σου είναι ωσάν μόνιμου κάτοικου Ταγκανίκας. Δώσε 100 ευρώ σε μια κοπέλα τούμπανο να σου ελέγχει τις εκθέσεις κι όλα τα άλλα θα τα βρεις στο piratebay.

 

Μυαλό σαν τον μπρίκιμαν δεν έχω, κι όμως κατάφερα να γράψω τελειότατα διαβάζοντας στη σκοπιά.

 

Μαζί σου ρε Praetorianos, αλλά είμαι τόσο άμπαλος στις γλώσσες που δεν με εμπιστεύομαι ότι θα στρωθώ να διαβάσω. Και ναι οι σειρές με βοηθήσανε πολύ στο να καταλαβαίνω τι λέει ο άλλος, αλλά πρέπει να φτάσω και στο να μιλήσω και συνήθως δεν μου απευθύνουν τον λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου ρε Praetorianos, αλλά είμαι τόσο άμπαλος στις γλώσσες που δεν με εμπιστεύομαι ότι θα στρωθώ να διαβάσω. Και ναι οι σειρές με βοηθήσανε πολύ στο να καταλαβαίνω τι λέει ο άλλος, αλλά πρέπει να φτάσω και στο να μιλήσω και συνήθως δεν μου απευθύνουν τον λόγο.

Ποιες σειρές ρε, ebooks άπειρα που σ' αρέσουνε και σε βολεύουνε κιόλας μαζί με audio cd για τα listening. Θα στα στελνα που τα χω μαζεμένα, αλλά με το upload που έχω θα σου 'ρθουνε 2014 κι αν.

 

Εξάσκηση για speaking είχα ρωσοπόντιο από το πέρα περιβόλι και δόκιμο από άνω τραχανοπλαγιά, πιστεύω με νικάς. Αν δεν σε εμπιστεύεσαι να διαβάσεις με πρώτο πτυχίο φυσικής και θέληση για μεταπτυχιακό, καλά κρασά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου ρε Praetorianos, αλλά είμαι τόσο άμπαλος στις γλώσσες που δεν με εμπιστεύομαι ότι θα στρωθώ να διαβάσω. Και ναι οι σειρές με βοηθήσανε πολύ στο να καταλαβαίνω τι λέει ο άλλος, αλλά πρέπει να φτάσω και στο να μιλήσω και συνήθως δεν μου απευθύνουν τον λόγο.

 

Αν ψαχνεσαι για κατι πιο εξειδικευμενο, ψαξε και στη hau που εχει κατι περιεργα προγραμματακια, αν και δεν ξερω κατα ποσο εφαρμόζονται και στη Θεσσαλονικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιες σειρές ρε, ebooks άπειρα που σ' αρέσουνε και σε βολεύουνε κιόλας μαζί με audio cd για τα listening. Θα στα στελνα που τα χω μαζεμένα, αλλά με το upload που έχω θα σου 'ρθουνε 2014 κι αν.

 

Εξάσκηση για speaking είχα ρωσοπόντιο από το πέρα περιβόλι και δόκιμο από άνω τραχανοπλαγιά, πιστεύω με νικάς. Αν δεν σε εμπιστεύεσαι να διαβάσεις με πρώτο πτυχίο φυσικής και θέληση για μεταπτυχιακό, καλά κρασά.

 

Απλά η φυσική είναι ενδιαφέρουσα (για μένα) τα αγγλικά όχι.

Όπως κ να έχει ας μην βγαίνουμε οφ τόπικ. Αν κάποιος ξέρει κάτι για axon ας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω τόσες ώρες στο ίδερνε και δε βγάζω άκρη. Λήγει ο μακεδονικός χαλβάς; Αν ναι, πόσο κρατάει στο ψυγείο; Σκοτώνω για γλυκό αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταχινι με ζαχαρη ειναι καποια στιγμη θα χαλαει αλλά πρεπει να αντεχει αρκετα. Δοκιμασε να μας πεις. Τιπ, σταξε λιγο λεμονακι απο πανω. Λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλυκό θέλω, τι λεμονάκι. Πρέπει να 'ναι κάνα εξάμηνο εκεί μέσα. Κομπλέ φαίνεται. Να το τολμήσω λες;

 

edit, ελήφθη. Υπογλυκαιμία σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...