Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.snowreport.gr/snowcam/seli/seli2.html

 

τελ ενημ: 01/01 Κατάσταση: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΑ Αναβατήρες σε λειτουργία: από 11 Αναβατήρες και Πίστες σε λειτουργία: Δρόμος: Σημερινά στοιχεία από τοπικό μετ.σταθμό στις : Ανεμος: 8.0 km/h S Θερμοκρασία:-11.7

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς αν λειτουργεί το χιονοδρομικό στο Σέλι; Το σάητ τους δεν φαίνεται να λειτουργεί... :)

Μεγκαλολ

 

Συγκινηθηκα τωρα

Καλα,που πηγες και θυμηθηκες το Σελι ;

Παει ακομα κοσμος εκει ;

Αο προ χριστου εχω να παω

Αν το θες για σκι και δεν εχεις κανει ή θες να μαθεις , για entru level καταστασεις ειναι ιδανικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού αλλού να πάω αν δεν πάω στο Σέλι, ω Άδωνι; Σε σκι εγώ δεν ανεβαίνω με καμιά παναγία. Έλκηθρο παίρνουμε και παίζουμε καμιά ώρα με τα πιτσιρίκια, χιονάθρωπα φτιάχνουμε, χιονοπόλεμο παίζουμε, και άμα μουσκέψει καλά ο κώλος μας χωνόμαστε στο σαλέ για κάναν γκαϊφέ και καμιά σούπα.

 

Αλλά υποθέτω ότι τίποτα δεν λειτουργεί εφόσον οι πίστες είναι κλειστές, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει,για τουριστικο σε φαση "παω στα χιονια με την οικογενεια" ειναι ιδανικο , αποτι θυμαμαι το μαρτυρα και ο αριθμος των σαλε κλπ .

Ισως φταιει και το γεγονος οτι ειναι απο τα πρωτα φτιαγμενα στην Ελλαδα.χιονοδρομικα κεντρα .

Αντιθετα τα 3-5 πηγαδια ειναι πιο "αθλητικο" κεντρο .

 

Αλλα δεδομενου του οικογενειακου χαρακτηρα ΠΙΣΤΕΥΩ ολο και κατι ανοιχτο θα υπαρχει .

 

Χτυπα καλου κακου κανα τηλ ομως , ειτε στο τηλ κεντρο τους ειτε στους ΕΟΣ πχ Ναουσσας,Θεσσαλονικης που εχουν εκει σαλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να παραγγειλω κατο στο public στην web τιμη και να το παραλαβω απ το καταστημα?

 

Δε το έχω κάνει αλλά πρόσφατα παρείγειλα κάτι και υπήρχε τέτοια επιλογή στο βήμα "Αποστολή" οπότε 99% Ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...