Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α
Για ιντερνετ μωρε για το σπιτι, οπως η κόννέξ πχ του ΟΤΕ .

Ασχετο, εν τελει ανανεωσα με τον ΟΤΕ

Επεξ/σία από Adon1s
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Α<br />

Για ιντερνετ μωρε για το σπιτι, οπως η κόννέξ πχ του ΟΤΕ .</p><p> </p><p>

<br />

Ασχετο, εν τελει ανανεωσα με τον ΟΤΕ</p>

Ναι αυτό λέω, έχω την εντύπωση ότι το οικιακό ίντερνετ της vodafone είναι μέσω hol, η οποία από προσωπική εμπειρία (3-4 συνδέσεις) είναι μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 14.2 απολυτηριο υπαρχει πανεπιστημιο στο U.K. που να σε δεχεται για μπατσελορ στο computer science ; και καποιο σαιτ με λεπτομερειες ελληνικο η ξενο για φοιτηση και ζωη εκει περα γνωριζετε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα είχα πάει στα ΚΤΕΛ των Λιοσίων και παρατήρησα ότι στις τουαλέτες από έξω ήταν κάποια κυρία και σου ζητούσε χρήματα για να μπεις. Όταν έβγαινες σου έδινε ένα χαρτομάντιλο για να σκουπιστείς. Είχα παρατηρήσει το ίδιο πράγμα στα ΚΤΕΛ της Καβάλας πριν μερικά χρόνια που είχα πάει φαντάρος. Τι τρέχει με το συγκεκριμένο θέμα; Δεν ταξιδεύω συχνά και δεν έχω ξαναπροσέξει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα είχα πάει στα ΚΤΕΛ των Λιοσίων και παρατήρησα ότι στις τουαλέτες από έξω ήταν κάποια κυρία και σου ζητούσε χρήματα για να μπεις. Όταν έβγαινες σου έδινε ένα χαρτομάντιλο για να σκουπιστείς. Είχα παρατηρήσει το ίδιο πράγμα στα ΚΤΕΛ της Καβάλας πριν μερικά χρόνια που είχα πάει φαντάρος. Τι τρέχει με το συγκεκριμένο θέμα; Δεν ταξιδεύω συχνά και δεν έχω ξαναπροσέξει κάτι τέτοιο.

Και στα ΚΤΕΛ Ξανθης είχε. Δεν έδωσα τίποτα και έφυγα,αλλα το 'χα απορία να πάω στους εκεί υπευθύνους να δω τι παίζει αλλά έφευγε το λεωφορείο και δεν τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι τιμές το βρίσκετε το κατούρημα; Μισό ευρώ στα κτελ στη Δράμα τζάμπα πράμα.

Ρε μεγάλε στα λίγα μέτρα από το κτελ είναι τα δημοτικά ουρητήρια στο κήπο,εκεί είναι δωρεάν.

Τη πάτησες όπως όλοι οι τουρίστες,ρώτα τους ταρίφες την άλλη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το «Επίδομα Σε Νέους Από 20-29 Ετών» καταβάλλεται... από τον ΟΑΕΔ στους νέους και νέες εφ’ όσον είναι άνεργοι και παραμείνουν γραμμένοι στα μητρώα ανέργων για ένα χρόνο αλλά έχουν αποφοιτήσει από την σχολή τους ή έχουν απολυθεί από την θητεία τους στον στρατό τους τελευταίους τρεις μήνες.

Το επίδομα του ΟΑΕΔ ανέρχεται σε 73,37 ευρώ τον μήνα και καταβάλλεται για πέντε μήνες. Προϋποθέσεις για την χορήγηση του Επιδόματος απο τον ΟΑΕΔ • Να έχουν συμπληρώσει το 20ο έτος της ηλικίας τους ή να έχουν αποκτήσει πτυχίο ή να έχουν απολυθεί από το στρατό. • Η προθεσμία είναι τρίμηνη από την συμπλήρωση του 20ου έτους της ηλικίας ή την απόκτηση πτυχίου ή την απόλυση απ’ τον στρατό. Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εγγραφή στο μητρώο του ΟΑΕΔ Επίσημο έγγραφο από το οποίο θα προκύπτει ο ΑΦΜ Λογαριασμό ΔΕΚΟ ή εταιρείας σταθερής τηλεφωνίας, ή αντίγραφο συμφωνητικού μίσθωσης κατοικίας, κατατεθειμένου στην αρμόδια Δ.Ο.Υ. Παραστατικό ταυτοπροσωπίας σε ισχύ (Δελτίο ταυτότητας, Διαβατήριο κ.λ.π.) Επίσημο έγγραφο από το οποίο θα προκύπτει ο ΑΜΚΑ Άδεια διαμονής ή εργασίας προκειμένου περί ανέργων πολιτών υπηκόων τρίτων χωρών. - See more at: http://newsone.gr/paraxena/240787-anakoinose-apo-ton-oaed-poy-aphora-oloys#sthash.wGr89CUd.dpuf

http://newsone.gr/paraxena/240787-anakoinose-apo-ton-oaed-poy-aphora-oloys

 

πρεπει να είσαι υποχρεωτικά εγγεγραμενος στον οαεδ για 1 χρόνο?

Γιατι εγώ είχα γραφτεί παλιά και δεν εχω ανανεώσει απο τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://newsone.gr/paraxena/240787-anakoinose-apo-ton-oaed-poy-aphora-oloys

 

πρεπει να είσαι υποχρεωτικά εγγεγραμενος στον οαεδ για 1 χρόνο?

Γιατι εγώ είχα γραφτεί παλιά και δεν εχω ανανεώσει απο τότε

Συγνώμη αλλά πως γίνεται  κάποιος να είναι γραμμένος στα μητρώα ανέργων για ένα χρόνο αλλά πριν 3 μήνες να ήταν φοιτητής ή φαντάρος;

Ως φοιτητής και στρατευμένος δε μπορείς να εγγραφείς σαν άνεργος.

 

 

:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...