Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως κλείνει ο ήχος και η δόνηση που κάνει το κινητό κατά την εκκίνηση;

Android 4.4.2

 

Σε ένα HTC που είχα παλιότερα ήταν θέμα ROM και δεν μπορούσες να το αφαιρέσεις, εκτός αν πέρναγες άλλη Custom Rom. Υπήρχε εναλλακτικά και μια εφαρμογή που έβαζε το κινητό στο αθόρυβο μόλις πήγαινες να το απενεργοποιήσεις, οπότε όταν το ξαναάνοιγες ήταν στο αθόρυβο και δεν ακουγόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου έχει αναφερθεί ξανά εδώ αλλά δεν το βρίσκω. Ποιο είναι το λεωφορείο που πηγαίνει στο αεροδρόμιο Μακεδονία και που βλέπουμε τα δρομολόγιά του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου έχει αναφερθεί ξανά εδώ αλλά δεν το βρίσκω. Ποιο είναι το λεωφορείο που πηγαίνει στο αεροδρόμιο Μακεδονία και που βλέπουμε τα δρομολόγιά του;

 

http://oasth.gr/#el/aerodromio-makedonia/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που θέλω μια πρόσκληση στον greek tracker (παλιο mytog) πως θα την βρω;

 

Δουλευει κανονικα? Ειμαι μελος αλλα εδω και καποιους μηνες δε μπορω να μπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλευει κανονικα? Ειμαι μελος αλλα εδω και καποιους μηνες δε μπορω να μπω.

άρα είσαι στη φάση που είμαι και εγώ. ήμουν και εγώ μέλος αλλά δε. η σελίδα στο fb δε λέει οτι δε δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια περιμενω ενα δεματακι εδω και καιρο απο banggood.Το οποιο παιζει να ρθει οταν δεν θα ειμαι πια στην πολη που εβαλα να μου το στειλουν διοτι ειμαι φοιτητης. Μπορω να κανω καμια εξουσιοδοτηση σε καποιον φιλο και να παει να το παραλαβει αυτος αντι για μενα απο τα ΕΛΤΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια συσκευή που μπορεί να συνδεθεί στην πρίζα του τηλεφώνου και να κάνει ένα κινητό να χρησιμοποιείται ως απλο wireless dect τηλέφωνο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...