Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πάρεις τηλ. το support.

Θα κάνουν μετρήσεις και θα σε καθοδηγήσουν

Δεν απαντάται στο thread το πρόβλημα γιατί μπορεί να οφείλεται σε πολλά πράγματα (εξωτερική καλωδίωση, καλωδίωση σπιτιού, ρυθμίσεις router, απόσταση από κέντρο, κτλ)

Σίγουρα μην το αφήσεις.

Αν και η εμπειρια μου απο την εξ.πελ. τους ειναι πολυ κακη θα τους παρω αυριο το απογευμα. Δεν νομιζω οτι θα βγει κατι παντως ..... Εχω wind 4 χρονια, δουλευει κανονικα, δεν εχω βλαβες , αλλα με αυτη την ταχυτητα παντα. Θα μου πεις "τωρα το θυμηθηκα" και θα εχεις δικιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κάνει μαζική (batch) μετατροπή αρχείων βίντεο από mkv σε mp4; Προσοχή, με ενδιαφέρει μόνο η μετατροπή, και όχι το re-encoding (θέλω να αλλάξω απλώς το container).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρωτησα αν ο εργαζομενοι παιρνουν καποιο ειδους αποδειξης, και τι εκαναν πριν εμφανιστουν οι ιντερνετικες καταχωρησεις του ικα και του ατλαντα.

Εμένα μου έδιναν τα ένσημα μηχανογραφημένα μεσα σε σφραγισμένο φάκελο του ΙΚΑ.

Αυτός ο φάκελος ειχε ένσημα ανα τρεις μήνες...

Επεξ/σία από thant
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι στους χαρτες της google, οι διαδρομες απο μπλε διαγραμμιση, σε μερικα σημεια ειναι κιτρινη;

 

Αναφερουν τα μπλοκα;

Με επιφύλαξη νομίζω ότι με κίτρινο δείχνει τους μεγάλους δρόμους, τους κεντρικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με επιφύλαξη νομίζω ότι με κίτρινο δείχνει τους μεγάλους δρόμους, τους κεντρικούς.

Ναι το κιτρινο ειναι οι μεγαλοι δρομοι. Απο εκει και περα εχει βαλει χρωματισμους και για την κινηση

Νομίζω είναι για την κίνηση Λίβε

Μπλε ειναι νορμαλ κινηση, πορτοκαλι ε θα χει λιγη, κοκκινη θα πας σημειωτόν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε υπόψη σας καμιά καλή σχολή για δίπλωμα οδήγησης μοτοσυκλέτας;

 

στην Αθήνα;

 

όταν έχεις δίπλωμα για αυτοκινητο φαντάζομαι δε χρειάζεται να ξαναπεράσεις τα σήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεται, υπάρχουν κάποιες ερωτήσεις που αφορούν μόνο τους οδηγούς δικύκλων τις οποίες δεν έχεις δει ως οδηγός αυτοκινήτου. Θα ξαναδώσεις σήματα στην ουσία γι αυτές. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο, η εξέταση είναι 10 ερωτήσεις όλες κι όλες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεται, υπάρχουν κάποιες ερωτήσεις που αφορούν μόνο τους οδηγούς δικύκλων τις οποίες δεν έχεις δει ως οδηγός αυτοκινήτου. Θα ξαναδώσεις σήματα στην ουσία γι αυτές. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο, η εξέταση είναι 10 ερωτήσεις όλες κι όλες.

 

εχεις να προτεινεις σχολη by the way

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χρειάζεται, υπάρχουν κάποιες ερωτήσεις που αφορούν μόνο τους οδηγούς δικύκλων τις οποίες δεν έχεις δει ως οδηγός αυτοκινήτου. Θα ξαναδώσεις σήματα στην ουσία γι αυτές. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο, η εξέταση είναι 10 ερωτήσεις όλες κι όλες.

Οι οποίες είναι για χαζούς. Τι ελαστικά θα βάλεις

Αυτά που προτείνει ο κατασκευαστής

Αυτά που προτείνει ο φίλος σου

Αυτά που προτείνει ο μαγαζάτορας

Αυτά που θες εσυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλείεται να κατεβάζεις με 3.14 mb/s και να έχεις 24αρα σύνδεση.

 

Πόσα mb/s (megabytes per second) αντιστοιχουν max σε μια 24αρα συνδεση?

 

Κατεβαζω συνεχως απ το μTorrent, και στη τρεχουσα ταχυτητα στη γραμμη τιτλου εχω δει κατα διαστηματα και νουμερα μεγαλυτερα απο 3.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...