Προς το περιεχόμενο

Τζιχαντιστές καταλαμβάνουν πόλεις του Ιράκ. Τόσο εύκολα;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απορία το' χω πάντως, που τα θύματα κάθονται πειθήνια και κοιτάνε την κάμερα σαν αποχαυνωμένοι (κατηγορούν την Δύση κιόλας), αντί να αρχίσουν τους ISISιτες στα μπινελίκια και στις βλαστήμιες, on camera.

Τι φοβούνται; μην τους κόψουν το κεφάλι; (black humor)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού πήγε ρε σεις η Αμερική που κάποτε έκανε αποβάσεις για ό,τι να 'ναι; Δεν θα κάνει τώρα τίποτα;

εμένα μου αρέσει που όλοι παρακαλάνε τις ΗΠΑ να βομβαρδίσουν,οπως έγινε και στη Λιβύη αχαχααχαχαα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία το' χω πάντως, που τα θύματα κάθονται πειθήνια και κοιτάνε την κάμερα σαν αποχαυνωμένοι (κατηγορούν την Δύση κιόλας), αντί να αρχίσουν τους ISISιτες στα μπινελίκια και στις βλαστήμιες, on camera.

Τι φοβούνται; μην τους κόψουν το κεφάλι; (black humor)

 

Γιατί να τους αρχίσουν στα μπινελίκια?Λέγεται για τον πρώτο,ότι σαν προοδευτικός δημοσιογράφος που ήταν πήγε εκεί για να υποστηρίξει τους ισλαμιστές και τα πιστεύω τους ώστε να σταματήσει αυτή η αναίτια πραγματικά ισλαμοφοβία που υπάρχει στη Δύση.

Μάλλον δεν του βγήκε σε καλό χαχα.

 

Υπάρχει και η πιθανότητα τα videοs να είναι απλά fake,δεν ξέρεις τι να πιστέψεις σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και η πιθανότητα τα videοs να είναι απλά fake

Τι να πω, ίσως.

Το θεωρώ αδύνατο, να ξέρεις ότι θα' χεις αυτό το φρικτό τέλος και να είσαι σαν το ζόμπι της γειτονιάς.

Πες κάτι ρε, αντέδρασε κάπως, κάνε κάτι σε κάθε περίπτωση, αντί να' σαι καθιστός και να περιμένεις την μαχαίρα με στωϊκότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες κάτι ρε, αντέδρασε κάπως, κάνε κάτι σε κάθε περίπτωση, αντί να' σαι καθιστός και να περιμένεις την μαχαίρα με στωϊκότητα.

 

2 ξεχωριστά πράγματα ...

 

 

1. Ποιός σου λέει ότι δεν έχει γίνει σε άλλες περιπτώσεις και απλά δεν "έπαιξε" το βίντεο αυτό.

 

2. Εικονική εκτέλεση. Κάνεις ότι εκτελείς κάποιον και του την χαρίζεις επειδή "λέει καλά" το ποίημα. Τη τελευταία φορά απλά αλλάζει το τέλος (δηλ,. μην είσαι σίγουρος ότι αυτός που λέει το ποίημα είναι σίγουρος ότι αυτή η φορά θα είναι η τελευταία.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3. Το βίντεο είναι made in USA

 

Δεν είναι η πρώτη φορά που κατασκεύαζουν "στοιχεία" με σκοπό να δικαιολογήσουν την ιμπεριαριστική φύση τους

Εδώ πουλήσαν παραμύθι πως πήγαν στο φεγγάρι, σαυτό θα κολλήσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον δεν έχω καμία αμφιβολία ότι ένας αντιρατσιστικός νόμος είναι απαραίτητος

 

Εγώ νομίζω ότι ένας αντιτρολλιστικός νόμος είναι πιο απαραίτητος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολειται με τον Πουτιν ο Ομπαμα παρα με τους τζιχαντιστες και τους αποκεφαλισμους.

Τον 1ο τον βλεπει αξιο αντιπαλο, τους αλλους θα τους καψει με ναπαλμ οταν θα ερθει η ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομπάμα: Θα καταστρέψουμε το Ισλαμικό Κράτος :devil: :devil: :devil:

 

http://www.protothema.gr/world/article/407023/obama-den-tha-mas-fovisei-to-islamiko-kratos/

Σου λέει, όλοι οι πρόεδροι έχουν καταστρέψει από κανα δυο κράτη ο καθένας, εγώ μλκας είμαι;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...