Προς το περιεχόμενο

Tablet Toshiba Encore WT8-A-102 (139€ @you.gr) [ΤΕΛΟΣ]


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις εφαρμογες (π.χ. insomnia,mozilla,chrome κλπ) τις κατεβαζουμε απο το store ή απο καπου αλλου?

Στο ιντερνετ απο mozilla ή chrome μπαινουμε ετσι δεν ειναι?

 

Θα σας ημουν ευγνωμων για μια μικρη βοηθεια να μου πειτε αν πρεπει να κανω ή να προσεξω κατι .


μεσα δεν εχει κλειδακι για windows αλλα ειναι του office και δεν μπορεις να το χρησιμοποιησεις σε αλλο pc!!

Το κλειδι ειναι αυτο που ειναι στο χαρτακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 753
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τις εφαρμογες (π.χ. insomnia,mozilla,chrome κλπ) τις κατεβαζουμε απο το store ή απο καπου αλλου?

Στο ιντερνετ απο mozilla ή chrome μπαινουμε ετσι δεν ειναι?

 

Θα σας ημουν ευγνωμων για μια μικρη βοηθεια να μου πειτε αν πρεπει να κανω ή να προσεξω κατι .

Το κλειδι ειναι αυτο που ειναι στο χαρτακι?

Για ιντερνετ τσέκαρε και τον Explorer από Metro περιβάλλον, είναι ο πιο βολικός για χρήση με αφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις εφαρμογες (π.χ. insomnia,mozilla,chrome κλπ) τις κατεβαζουμε απο το store ή απο καπου αλλου?

Στο ιντερνετ απο mozilla ή chrome μπαινουμε ετσι δεν ειναι?

 

Θα σας ημουν ευγνωμων για μια μικρη βοηθεια να μου πειτε αν πρεπει να κανω ή να προσεξω κατι .

Το κλειδι ειναι αυτο που ειναι στο χαρτακι?

ναι στο χαρτακι εχει το κλειδι του office!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν δυσκολευει καθολου στο desktop θεμα συνηθειας ειναι!!μπορεις να βαλεις το touchmousepointer το οποιο θα σε βοηθησει πολυ οταν χρησιμοποιησεις το desktop!!

 

http://www.lovesummertrue.com/touchmousepointer/en-us/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ιντερνετ τσέκαρε και τον Explorer από Metro περιβάλλον, είναι ο πιο βολικός για χρήση με αφή

Για τον Internet Explorer λες που βρισκεται στις εφαρμογες?Δεν ειναι καλα λες με mozilla ή chrome?

Τις υπολοιπες εφαρμογες(insomnia,mozilla,chrome κλπ) απο που τις κατεβαζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Internet Explorer λες που βρισκεται στις εφαρμογες?Δεν ειναι καλα λες με mozilla ή chrome?

Τις υπολοιπες εφαρμογες(insomnia,mozilla,chrome κλπ) απο που τις κατεβαζω?

Εγώ έχω το τ100 που έχει και μεγαλύτερη οθόνη και όταν το χρησιμοποιώ με αφή ο Explorer (στα "πλακάκια") με βολεύει πιο πολύ απ΄όλα. Για εφαρμογές, έχει το store που δουλεύει σαν το appstore και το google play και οι περισσότερες εφαρμογές είναι προσαρμοσμένες για χρήση με αφή και μετά μπορείς να κατεβάσεις οτιδήποτε θα κατέβαζες σε έναν desktop υπολογιστή με windows

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ zio10 και johnnyman για την βοηθεια.

Αν χρειαστω κατι μπορει να σας πρηξω(λιγο :-)) και μεσω p.m. για να μην χαλαω το θεμα συνεχεια με διαφορες ερωτησεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήρε η γυναίκα μου τηλέφωνο!

- ΤΙ ΠΗΡΕΣ ΠΑΛΙ 140€?????? ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ!!! ΤΙ ΠΗΡΕΕΕΕΣΣΣΣ???

- Μωρό μου τίποτα δεν είναι αυτό, για έναν φίλο είναι.. :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

Έχω 3+ ώρες διορία μέχρι να γυρίσω σπίτι να σκεφτώ μια καλή δικαιολογία !! :devil: :devil:

To αγοράζω εγώ μη το σκέφτεστε καθόλου.

Θα σου ψήσει το ψάρι στα χείλη και θα τρως και μακαρόνια αλαδωτα για κανένα μήνα.

Μη το ρισκάρεις καθόλου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανένα φλασάκι 3g με micro USB και μικρό μέγεθος που θα βρούμε;

 

Edit : για να γράψω απάντηση στο forum πρέπει να πατάω ενα μικρό βελάκι κάθε φορά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει κανείς πρόβλημα με το wifi ;

Μου κάνει συνεχώς αποσυνδέσεις και όταν είναι συνδεμένο είναι πάρα πολύ αργό. 

Δοκίμασα 2 ρουτερ, έπαιξα και με τις ρυθμίσεις για το wifi των router και τίποτα είναι απελπιστικά αργό.

Εχει κανείς καμμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@johnnyman, φαντάζομαι είσαι ο ίδιος και στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5211191#post5211191  :-)

ισχύουν οι ρυθμίσεις αυτές;

ναι φιλε μου ο ιδιος ειμαι!! :D ισχυουν ναι και βελτιωνουν τα χρωματα και το contrast πολυ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...